مدیر عامل سایپا ممنوع الخروج شد

 جواد سلیمانی، مدیرعامل سایپا خبرگزاری فارس روز شنبه گزارش داد که جواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، به مدت شش ماه ممنوع‌الخروج شده است.
 
بنابر حکمی که خبرگزاری فارس آن را منتشر کرده و به امضای بازپرس شعبه پنجم دادسرای کارکنان دولت رسیده، جواد سلیمانی به دلیل اتهامات منتسب به او ممنوع‌الخروج شده است؛ در این حکم اشاره‌ای به این اتهامات نشده است.
 
جواد سلیمانی در دی ماه ۹۰ به عنوان مدیر عامل سایپا منصوب شده بود.
 
پیش از این غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه، درباره بازداشت مدیران ارشد سایپا گفته بود پرونده‌ای که تشکیل شده «۲۵ متهم دارد که شش نفر بازداشت هستند».
 
بنابر همین گزارش، بازداشت‌شدگان شامل برخی مدیران شرکت سایپا و شماری از دارندگان نمایندگی‌های این شرکت هستند.
 
از سوی دیگر گزارش‌هایی تاییدنشده نیز درباره ممنوع الخروج شدن هاشم یکه زارع، مدیرعامل ایران خودرو، منتشر شده است اما مقام‌های قضایی جمهوری اسلامی هنوز در این باره واکنشی نشان نداده‌اند.
+35
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  حدودا ۳۰ سال پیش خیلی جوون و مغرور بودم و خیلی به رگ غیرتم برمیخورد که کسی رو با قیافه خاورمیانه ای در حین دزدی از فروشگاها تو اروپا میگرفتن و اولین سوال پلیس ازشون بود ٫ مسلمونی؟. امروز واسه خودم شده مسلمونی یعنی چی!. تبریک سید علی گدا و جیمی کارتر و سلیطه تاتچر که غرور منهارو شکستین
  1
  23
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران
  بنظر من در این موارد بهتر قانون مجازات را چینی ها دارند.چنانچه مسئول دولتی یا وابسته بدولت اختلاسی بکند 5 روز محاکمه روز ششم اعدام,بهمین دلیل درچین 1/5میلیاردی جمعیت انگشت شماری بفکر خیانت مالی میافتاد,برعکس رژیم اسـ...,انگشت شماری مسئول سالم پیدا میشه
  0
  4
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۴
  نظر شما چیست؟