سرمایه دار متهم به سوء استفاده از دختران زیر سن قانونی در زندان خودکشی کرد

 تصویری از جفری اپستین در زندان نیویورک رادیو فردا :رسانه‌های آمریکایی روز شنبه به نقل از برخی منابع گزارش دادند که جفری اپستین، سرمایه‌دار متهم به قاچاق و سوء استفاده از دختران نوجوان، در زندان خودکشی کرده است.
 
جفری اپستین میلیاردر آمریکایی که به سوء استفاده جنسی از کودکان متهم بود خودکشی کرده است. رسانه‌های آمریکایی می‌گویند او در سلول زندان خود را حلق‌آویز کرده است.
 
خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از مقام‌های رسمی گزارش داده است که پیکر بی‌جان جفری اپستین صبح شنبه در کف سلولش در زندانی در نیویورک کشف شد.
 
مقام‌های قضایی آمریکا هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده‌اند.
 
با مطرح شدن پرونده جدید جفری اپستین به اتهام «قاچاق دختران نوجوان»، ماه گذشته این سرمایه‌دار ۶۶ ساله بازداشت شد اما در دادگاه خود را بی‌گناه خواند و اتهامش را نپذیرفت.
 
با بازداشت جفری اپستین، موضوع پرونده سال ۲۰۰۸ او نیز بار دیگر به رسانه‌ها راه یافت و انتقادهایی را نسبت به نحوه رسیدگی مقام‌های قضایی ایالت فلوریدا برانگیخت.
 
با گسترده شدن انتقادها الکساندر آکوستا، وزیر کار کابینه دونالد ترامپ که در سال ۲۰۰۸ دادستان ایالت فلوریدا بود از مقام خود استعفا کرد.
 
جفری اپستین در صورت محکوم شدن در پرونده جدیدش با مجازات حداکثر ۴۵ سال زندان روبه‌رو بود.

ماجرای جفری اپستین، بانکدار و میلیاردر آمریکایی در سال‌های گذشته هر بار با فاش شدن جزئیاتی تازه داغ‌تر می‌شد.
 
نام اپستین شش سال قبل به دلیل شکایت دختران نابالغی بر سر زبان‌ها افتاد که در استخرپارتی‌های این بانکدار، میهمان‌ها را ماساژ می‌دادند. پلیس فدرال آمریکا "اف بی آی" گفته بود، اپستین چند دختربچه را تحت آزار جنسی قرار ‌داده بود و آنها را در خانه‌هایش در فلوریدا و نیویورک به تن فروشی وامی‌داشت.
 
اپستین ثروت بیکران خود را از معاملات وال استریت به دست آورده بود. پیش از رسوایی "استخرپارتی"، بیل کلینتون، دونالد ترامپ و شاهزاده اندرو، پسر ملکه بریتانیا در شمار دوستان نزدیک او بودند.
 
او یکبار در سال  ۲۰۰۸ بازداشت شده بود. در آن زمان او اعتراف کرده بود که اسباب تن‌فروشی کودکان را برای مشتری‌های خود فراهم آورده است. پس از آن اپستین ۱۳ ماه را در زندانی سپری کرد که می‌توانست شش روز در هفته زندان را  ترک کند. در ضمن، به یمن توافقی که با دستگاه قضایی انجام شده بود کار او دیگر به دادگاه فدرال کشیده نشد.
 
در سال ۲۰۱۵، زنی در فلوریدا ادعا کرد که در سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۳ که سن قانونی نداشت، اپستین او را به رابطه جنسی با پرنس اندرو وادار می‌کرد. دربار بریتانیا این اتهام را "مطلقا خلاف واقع" خواند، با این حال انتشار عکسی از اپستین و شاهزاده اندرو باعث شد که عضو خانواده سلطنتی بریتانیا به خاطر دوستی با یک میلیاردر بدنام مورد انتقاد جدی قرار گیرد.
+25
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  egoiest - لندن، انگلستان

  خوب سر ایشان را هم زیر آب کردند.چون اگر زنده میماند خیلی چزها رو میشود. حال باید دید که دادگاهش چی میشه, امیدوارم که نیمه کاره نذارانش. این فقط آخوندها نیستند که جنایت میکنند. قدرت فساد میاورد, اگر کاملا و هر روز چک نشود. حال چه شیخ, چه شاه, چه دموکرات.اگر ما یاد بگیریم که به جای اطاعت از حاکم, او را محاسبه کنیم و حاکمان را خدمات کار مردم.....
  5
  33
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  باید به اینگونه رسانه ها و خبرنگاران آفرین گفت که در ۱۰ روز گذشته این پیشگویی را کرده بودند که دار و دسته کلینتون قصد کشتن او را دارند.
  8
  29
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  طنز، خوش بحال زن و بچه اش پول میلیاردها دلار باد آورده
  8
  10
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
  ۳۹
  Liberte - ارومیه، ایران
  لعنت خداوند بر او باد.
  0
  11
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۱
  نظر شما چیست؟