دومین ویدیوی فساد جنسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه ۳ فایل صوتی منتشر شد

آمدنیوز با هدف اطلاع جامعه از مفاسد مدیران ارشد جمهوری اسلامی، برای نخستین‌بار فیلم دیگری از «فساد جنسی» استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد در دولت حسن روحانی را منتشر می‌کند.
بر اساس سیاست‌گذاری جدید رسانه‌ی «آمدنیوز»، زین پس تمامی مفاسد مقامات جمهوری اسلامی از جمله «مفاسد جنسی» انان در این رسانه منتشر خواهد شد. علت این سیاست‌گذاری جدید، فشارهای بسیار زیاد حکومت در حریم خصوصی مردم است.
فایل‌ های صوتی مکالمه‌ی «استاندار انقلابی» کهگیلویه و بویراحمد با دوست دخترش - پرستوی جوان امنیتی:1
بر این اساس، تا زمانی‌که جمهوری اسلامی مردم را در حوزه‌ی «حریم خصوصی» آزاد نگذارد، «آمدنیوز» به حریم خصوصی هیچ‌یک از مقامات جمهوری اسلامی رحم نخواهد کرد. پس از انتشار فیلم نخست استقبال عمومی از این اقدام «آمدنیوز» به قدری بالا گرفت که مدیران این رسانه را به ادامه‌ی این مسیر سخت مصمم کرد. «علی‌محمد احمدی» استاندار پیشین کهگلویه و بویراحمد که برای انتخابات مجلس از این سمت استعفا داده، در اقدامی وقیحانه گفته است که این ویدیو توسط یک سرویس جاسوسی در منزلی که وی برای دختری جوان اجاره کرده بوده، کارگزاری شده و دختر جوان نیز صیغه‌ی وی بوده است! این در حالی است که اساسا صیغه، شامل دختری نمی‌شود که باکره باشد و در فیلم نخست کاملا مشخص است که دختر جوان، پایین‌پوش خود را از تن جدا نکرده است!
 
«علی محمد احمدی» هم‌چنین در ادامه‌ی سخنانش اظهار کرده که آن سرویس جاسوسی از او خواسته به کانادا برود و علیه جمهوری اسلامی مصاحبه کند!! و او نپذیرفته و فیلم منتشر شده و انتشار این فیلم به دلیل «مواضع انقلابی» او بوده است!! «آمدنیوز» جهت رسوایی این استاندار فاسد سکسی انقلابی، فیلم دوم فساد جنسی وی با یکی دیگر از دختران جوان را منتشر می‌کند. لازم به ذکر است که فیلم‌های بعدی که مربوط به برخی سرداران سپاه، مدیران دولتی و کارگزاران حکومتی است، به تناوب در این رسانه منتشر خواهد شد
فایل‌ های صوتی مکالمه‌ی «استاندار انقلابی» کهگیلویه و بویراحمد با دوست دخترش - پرستوی جوان امنیتی:2
فایل‌ های صوتی مکالمه‌ی «استاندار انقلابی» کهگیلویه و بویراحمد با دوست دخترش - پرستوی جوان امنیتی:3
+180
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  احیانا بعد از شب یلدا هست، آجیل زیاد خورده.
  99
  100
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  این هنرپیشه فیلمهای ...یا استاندار ؟ فاطی شله بهتر میدونه که مشتری دائمیه اینجور فیلمهاست.
  84
  72
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
  ۳۹
  شب ناب - یوکوهاما، ژاپن
  منو باش! گفتم اینم مثل ویدیوی قبلیه ! رفتم صابون گرونقیمت ژاپنی با طعم و عطر یوزو آوردم![خنده]
  43
  56
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  اسلام همچنان می دراند
  101
  86
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  این است دین مبین اسلام تجاوز و چپاول و جنایت، هرکسی به این حکومت رای دهد از بیشرفتر از بیشرف است
  104
  123
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
  ۳۹
  Daheye 60 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  کثافت ترین رجیم تو تاریخ ایران , همین جمهوری اسلامی هست . به امید آزادی ایران .
  94
  131
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
  ۱۹
  باشه مهندس - اسن، آلمان
  مهمتر از همه چیز خوب خوب بشی؛ باهم میریم اونور آب همه چیز درست میشه جگر؛طرف خیلی بستی لیس ها ;)
  31
  50
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  اصلا خودتان را راحت کنید و هم ما را! یک لیست تهیه کنید که چه کسانی پاک هستند!؟
  59
  61
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
  ۳۱
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  نظر من اینه که به پرستو توهین نشه. اینا بیشتر شبیه کلاغ هستن تا پرستو. حداقل یه خوشگلشو انتخاب میکردن برا پرستو شدن
  28
  44
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
  ۵۳
  ادوینو - گوالف، کانادا

  جمهوریه دیکتاتوری اسلامی برای زره چشم گرفتن از رقبایه خودشون تیرهایه خلاصرو دارند به پیکر خودشون میزنند در تاریخ این حکومت هرگز چنین خبرهایی نبوده واین یعنی فروپاشی از داخل با این کارها حکومت جمهوری اسلامی ضعیفتر ولی خالصتر میشود و اینها ادامه خواهد داشت تا همه گروه هایه رقیب از دور خارج بشن البته چاره ای هم ندارند وبا این کار سقوط رژیم را کندتر میکنند.
  22
  43
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
  ۵۴
  esfahani_90 - اصفهان، ایران
  با درود به ایرانی‌ آزاد اندیش. کثافت و جنایت از جسم و روح تمام این دستگاه و افراد دزد و نامرد این حکومت از این چیز‌ها گذشته و در تاریخ کشور عزیزمان ایران این لعنتی‌های بی‌ همه چیز از نظر فساد دزدی رشوه دورغ کشت کشتار نابود کردن جسم و روح ایرانی‌ رکورد دار شدند. به امید نابودی یکا یک‌شان و این که روزی به سزای خود برساند. هر کجا هستی‌ ایرانی‌ آزاد اندیش سلامت و شاد باش
  25
  42
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. در مقابل رسوائی و فحشای مسئولین اسلامی فقط همینو داری که بگی
  58
  59
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
  ۴۵
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند
  داره ارکان ناب اسلام را بجا میاره
  30
  48
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. صفات رسوایی و فحشا شامل حال مرد نمی‌شود.
  69
  45
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶
  ۴۶
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان::]. یا همون آنتی خر افات عزیز از دوسلدورف مهدیقلیخان چنبرالممالک لازمه بهت یاداوری کنم که دارم برات یعنی برات دارم معنی اینو فهمیدی کاسه کوزتو جمع میکنی مثل ادم میری با یه ایدی میای هردفعه هم هوس کردی یه ایدی بسازی شاید خیلیا رو بتونی فریب بدی ولی منو نمیتونی فریب بدی گیج الدوله دفعه بعد سلام نکرده کامنت نمیذاری
  49
  29
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
  ۴۶
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. کوروش جون سلامت کو؟از لوکزامبورگ چه خبر مبر؟یه چند وقت چشم منو دور دیدی داره یکه تازی میکنی؟اره و اینا؟فساد جنسی خودتو که همه میدونن خودت گفتی دوتا دوست دختر داری این فساد جنسی نیست؟؟اینو واسه اونا گفتم که هنوز نشناختنت همه رو بتونی فریب بدی منو نمیتونی اینو اویزه گوشت کن دفعه بعد جای شهر و کشور بنویس: اش-لوکزامبورگ
  51
  30
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۶
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران

  وزیر کشور اطلاعاتی ازگل دهاتی رحمانی فضلی که کرد هستی وقتی در یک استان نامربوط به کردها یک کرد رو استاندار میزاری اینطوری دخلتو میارن.
  36
  14
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. توکه دم دری و میزارم ...نو تو بخونی چرا کمشون میکنی ؟ چیه حسودیت شد که تو رو ادم حسابت نمیکنن خوب بشین.... ولی بعد همه اینا زندگیه خودمه دلم میخواد هر موقع مثل این میمون جانماز اب کشیدم و سم اسب و کوبوندم پیشونیم و در رنگ شورت دیگران دخالت کردم اونموقع قول میدم روزی یکبار بیشتر اونم وفقط باینفر مزاحم دربازکردنت نشم. فعلا حکومتی و سم اسبی پیشونیم نیست . موقوف یا بتو نیومده (هاهاها شو تو بکن)درضمن اینطوری که پیش میره چشاتهم خوب نمیبینه ادمهارو درهم میبینی زیاد طول نمیکشه این شغلت هم ازدست میدی.
  38
  47
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۷
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. این جواب گفتنیها بود . اگه کوروش خان هم خواست جوابتو بده یا نخواست بازم حتی ا...م حسابت کنه مسئله شخصیه خودشه .
  35
  41
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۷
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  اقایون و خانمهای ساندیسی سایت این همکارتون دربان دیگه چشماش خوب نمیبینن یه پولی جمع کنید بدید عینکشو عوض کنه والا دیدید دوست و دشمن و اشتباه گرفت و شمارو هم فروخت عین ایران.
  37
  40
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۱
  ۲۶
  boysboys - مونیخ، آلمان

  بابا خب استاندار هم شومبول داره چکار کنه؟. ولی جدی لحن حرف زندنش خیلی آماتوری بود انگار یه روستایی میخواد با زنی که از خودش پیشرفته تره حرف بزنه.(که احتمالا همینطورم بود).
  17
  40
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۶
  ۴۶
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::گفتنیها کم نیست - اش، لوکزامبورگ::]. این مطلب در مورد فساد جنسیه خودتم .... داری بد میگم ؟منو نمیتونی فریب بدی به هررنگی دربیای زیر زمین بری خال اسمون بری رسوات میکنم .... اون مهدیقلیخان گیج الدوله رو رسوا کردم که دیگه با دوتا ایدی نیاد شما که ماشالا میخواین مملکتو مثلن قانونمندکنین خودتون چرا گریزونین ازش؟اینقد سخته یعنی ؟فساد....رو کردم که برنجها رو از بانک بازرگانی برمیداشت میبرد فساد خودتم .....و اظهر من الشمسه
  36
  12
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸
  ۵۰
  kata1379 - مشهد، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. سلام . بنا به قانون حضرتعالی . و با توجه به رفتار ژنتیکی شما . ابوی محترمان نیز به همین خصیصه استاندار مبتلا بوده . که شما دوست خائن را مسبب گردیده که منکر عیب در مقامات فاسد هستید . پس بیجا می کنید برای مردم شریف تعیین تکلیف و امر به معروف میکنید برای مردچیزی تعریف نشده شاید شما مولود یکی از مفاسد هستید تبریک میگم حالا فهمیدم با کی طرف هستم
  21
  31
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۶
  ۵۹
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. حالا اگر حسودی .که چرا سهمیه شما از دین مبین صیغه ۶۷ ساله است. در جلوی .....داخل هم که می‌‌روی. سرزده نرو. اهم اهم کن. بسملا .بسملا هم بگو. تا فرصت داشته باشند خود را جم و جور کنند. آخر این هم شد کار در اینجا .از ..... بردار دفاع کردن؟ برو یک کار درست و حسابی‌ پیدا کن.
  21
  24
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۹
  ۲۹
  Mehriz - سوئد ، سوئد
  عین اون گرگه تو قصه شنگول و منگول با دختره حرف میزنه بهش میگه چاقت میکنم چله ات میکنم😂😂😂 با اون طرز حرف زدن چندشش انگار از پشت کوه اومده مثل یک آدم هیز نفهم با یک پرستو شهری واقعا به جز تاسف چی میشه گفت.
  4
  13
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]....باشی و مسلمونیت هم روش میشی این دربان تعجب هم نداره. ....فند خیلی دلم میخواد ببینم تو بغیراز هرچی خودم گفتم چی میدونی از زندگی من . تو حتی جایی که هستم تو اروری. بپیر و بپغمبرت من موندم شماها چجوری زنده اید با اینهمه .....که ایرانیها از شما ها دارند فقط کافیه در .....رو باز کنی میبینی .....این مردم و از شما سم اسبیهای ریاکار و ....چقدره ( همین سایت و نگاه کن که مشت نمونه خرواره ).من اینجا یکی عین تو که سال ۹۰تا ۹۳ میلادی همکلاس بودیم بزرگش کردم میدونم همتون .....بزرگ و کوچیک هم نداره خصلتتون لجن خوردنه .دانشگاه پزشکیو ول کرده الان بخاطر اینکه پول مردم بدبخت ایرانو از طریق سفارت بالا بکشه لباس کلاشی اخوند تنش کرده تو هم یکی مثل اون حال بهم زن.
  28
  26
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. ...فند اگه حرفای منو باور نداری زنگ بزن از سفارت اشغالتون تو بخازست بپرس کسی که بیست سال پیش پزشک بوده الان اخوند شده درس قران میده سفارت بهت میگن اسمشو ببینی کلا عین دینتون توی توهم زندگی رو بسر میبرین همتون به یکنوع .تو یجور اون فاطی شیرین و قوچعلیها و غلامعلیتون با میرزا قاسمی به کلا عین ستلایتها بالای جوین.
  26
  27
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
  ۴۸
  آزاذه - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. نه جانم نیمه شعبان بوده یا ماه رمضان شاید هم شب قدر بوده معراج رفته حالی به حالی شده🤣😂😂
  34
  24
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
  ۴۸
  آزاذه - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. اسلام ناب و اصیل محمدی و علوی است. لکن سیره فاطمه و کربلای حسینی است. تلاش برای ظهور امام زمانشان میکنند اینها تماما جهاد در راه خداست! عاشورا سینه زنی یادتون نره🤣🤣🤣🤣🤣
  31
  25
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::kata1379 - مشهد، ایران::]. دوست عزیز ما تو این سایت یکسری کاربر داریم که حرفاشونو زیاد جدی نمیگیریم اینها فقط با کامنتاشون موجبات خنده و شادی ما رو فراهم میکنن عین اقای برق نورد تو سریال دزد و پلیس. اینها هم دزدهای ما هستن ندیدید خود همین فاطی شیرین در کامنت اون ماده شتر مسلمون که از سوپر مارکت دزدی میکنه اعتراف میکنه که از شورت این ...شتر هم شکلات دراوردن انداخته گردن بچه معصوم که اگه پدر مادرش زود دست بعمل نشن اون بچه هم میشه یکی مثل این شیرین....
  20
  19
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  [::kata1379 - مشهد، ایران::]. جواب سلام، علیکم. وقتی که مرد مسلمانی طبق ضوابط اسلامی متعه موقت یا طویل میکند، هیچ اشکال شرعی ندارد. پس این صفات مرد را در بر نمیگیرد و اگر نتیجه ثمربخش به مولود طفل هم شود. فرزند از وراث منصوب میشود.
  27
  6
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. بیچاره .....که از دست نرینه های فاسد و زورگو و .....خانواده چه میکشند هرزه هرزه ست چه تو باشی چه بابت چه خمینی و ......و تمامی فاسدان و هرزها ی دین مزخرفتان
  22
  24
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. پس وقتی میگویند اسلام دین ضد زن و ضد انسانی ست بیخود نمیگویند چون از نظر اسلام زن هرزه و فاحشه میشه ولی در مورد مردان و انگلانی همانند .....صدق نمیکند
  24
  25
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
  ۳۷
  پرنده ابی - لندن، انگلستان
  وای من چون خجالتیم و دختر خوبیم نگاه نکردم و گوش نکردم
  5
  12
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. برای زن ارزشی فوق‌العاده قرار داده‌ایم ولی تا زمانی که ضوابط امر به معروف و نهی از منکر را پذبپذیرد. چون زن هست که مرد را با شیوه‌هایی گوناگون از راه به در میکند. با کمپوشی، نگاه معنا دار، عطریات و حتی صدا.
  27
  4
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
  ۳۷
  پرنده ابی - لندن، انگلستان
  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. کاکو بحثو جنگ و دعوا واسه چیه ؟: من از بحثاتون خندم میگیره دارن واسه فان اذیتتون میکنن بنظرمن خیلی هم بامزه مینویسه البته من هیچوقت نمی فهمم یا نفهمیدم چه وقت جدی میگه چه وقت شوخی میکنه از شوخیاش میشه گفت بیست سالشه از حرفای دیگه ش میشه گفت دویست سالشه
  14
  4
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
  ۴۴
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. جناب دربان ، بخاطر فاطی هم که شده اون قرص هایت را به موقع بخور . هر کی کامنت میزاره ، توهم زده میشی که باز کوروش اومده ، شرمنده که کامنت های من اینقدر اختلال روحی روانی در تو ایجاد کرده ، هنوز در دوران جنگ ممسنی و دایی جان ناپلعون دست و پا می‌زنی ، راستی میگن ناپلعون هنوز زنده است و پناهنده ولایت شما در کانادا شده ، و نیاز به شما نظامیان و سرداران غیرتی داره تا انتقام واترلو را بگیره ، پاشو سروان جان ، پیژامه را عوض کن برو ثبت نام کن ،
  20
  22
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::پرنده ابی - لندن، انگلستان::]. نازنین ما ۴۰ سال اذیت میشیم که ادمهایی که بهمون حکومت میکنن و ارزش پاسپورت و پول ایران اوردن در حد پ....ل همپالگیها و هم عقیده های همین شیرین مغزهایی مثل همین فاطماسلطانند ولی با اینا تنها زبانی که میتونی صحبت کنی مثل تراوشات ذهنیشون هست و الا ادمی که مستاجران مغزش فقط چرندیات باشه و فکر کنه کسی میتونه قانون طبیعت و سربالا بره و بادستش و با چاقوی اشپزخانه ماه و دو شقه کنه و یا طفلی( نامعلوم )۱۲۰۰ سال در چاهی زنده بمونه میخوای قربونو صدقش هم بریم ؟ کور خوندن اونقدر مسخره شون میکنیم که خودشون هم مثل عقیده شون کپک بزنن. مثلا همین فاطی و یا اون قوچعلی که اسم بزرگمرد شاهنامه رو هم به یدک میکشه اگه یکروز تو همین سایت خودشون و یا مستاجران مغزشون مسخره نشن شب خوابشون نمیگیره دربان که مرخصه و چشماش هم چپ و راست باهم یگلدوگل بازیمیکنن وضعیت روانیش هم مشخصه قرصاش که دیر میشه توهم کوروش میزنه بالا.
  15
  20
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. کوروش جان ترا بجان هرکی دوست داری قرصهای این دربانو بموقع بهش برسون دفعه قبل گفتم این مفلوک خودکشی کنه ازتوهم خونش گردن منو شما میوفته هرچی جلوتر میریم همه رو پرترت شما میبینه کم مونده بگه ادمین همین سایت هم منو شماییم. هاهاها شو بزارخودش بگه که بامزه میشه.
  16
  22
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. بله ارزشی که برای زن در اون دین در نظر گرفته شده فقط در حد لذت دادن جنسی به مردان و پخت و پز و تولید مثل داده شده .در دین پایین تنه ای اسلام همه دستورات و قوانین به نفع مردان است ننگ به این دین و اون غشی توهمی
  18
  17
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
  ۴۶
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. با تو نبودم جعفرقلیخان بیدهندی اگه خاطرت باشه یکی به اسم اصلی کوروش با ایدی تکیلا زاپوپان مکزیک و اساتیر اردن و وحشیگری از کانادا و تو خوبی بابا از بلژیک میومدکه همین اقای معلوم الحال چندچهره باشه از رومانی البته ایدی اصلیش از ده دوازده سال پیش از لوکزامبورگه به اسم I.am.the.world از اش لوکزامبورگ ازاین اقابپرس تو اگه رستم بودی چرا گرزتو گرو گذاشتی؟اگه مثل سوزن تیز هم باشه ما نخ از توش رد میکنیم تازه مو رو از ماست میکشیم بیرون شما دراصل مو میبینی ما پیچش مو این شب یکشنبه ای برو دم کلیسا گدایی کن عمو جلوی ما بساط خنزر پنزریتو هوا نکن
  26
  1
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
  ۴۶
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. اینهمه رطب و یابس نوشتی که چیو ثابت کنی؟ها؟از قدیم میگن کاهل را یک کار فرما صدپند پیرانه بشنو حالا حکایت تویه برو عمو برو کهنه بساط زلم زیمبوت رو جای دیگه پهن کن بشین اینجا روزی چندده تا مثل و متل و نکته بنویسم به معلومات نداشتت اضافه بشه حال کنی میدونم از حرفام خوشت میاد ولی چون اب و نونی که خوردی حلال نبوده باهام عناد میکنی یک کلوم بگو اره من کوروش بودم و حرفای من درسته تا بیخیالت بشم وگرنه تا نوک کوه قاف هم بری مثل ملک الموت دنبالت میام همینو میگم که من ازجیک و پوکت هم خبردارم
  23
  1
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
  ۵۰
  kata1379 - مشهد، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. سلام . دوست خائن و کاسه لیس عزیز . بنابر بدعتی که شما در قوانین و شرعیات دینی آورده اید که بنا به نص صریح قرآن آتش دوزخ جزای شماست . باید بگویم پس چیزی بنام زنا وجود ندارد پس بیجا کردید مراکز فساد را بستید . با همین قانون شما باید هر شخصی بتواند ته دلش نیت کرده و یا علی مدد . . البته چون خود شما مولود همین بلیه هستید راه کلاه شرعی درست میکنید مبارک باشه به رو نمایی از چهره شما .
  13
  22
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹
  ۳۷
  پرنده ابی - لندن، انگلستان

  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. کاکو حرف من اینه که جناب سروانو و تفکرو دانمارکی خیلی موقعها شوخی میکنن شما بحثو جدی میکنین یه وقتم چیزی رو جدی میگن نصفش شوخیه من شوخی هاشونو دوست میدارم
  22
  2
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. اقایون داداشم گفته باشم اینجوری که فهمیدم تاالان نصف ایدی های این سایت واسماست. ولی دیگه مطمعن شدم باید دربان این ساختمونو عوض کرد. کلی ادم شمردی که اومدن تو به اسم من که مشخص میکنه زیرابی میری. نه عزیز دل برادر اشتباه بطولت چپوندن چون بنده همون انگلیسیه مدرسه رو هم تبصره کردم سال اخرشو که اون ایدی و بنویسم اینجاهم نه بدردم میخوره نه میخوام از نو یاد بگیرم . تا اونجا هم که میتونی این سوزن قدیمیو استفاده کن ..... . در اخر بازم بهت یاداوری میکنم ادم هزاربار بهتره گرزوشو گرو بزاره تا شرف نداشتشو برای یه تکه استخون اونم به اخوند جماعت. تو فعلا دور خودت بگرد شاید اون کوروش واقعیو پیدا کردی حساب قدیمیتو باهاش پاک کردی ولی باید.....هاهاها یادت نره . الانم باید مرخص بشم چون فردا روزکاریه تا بعد . قرصاتو یادت نره بموقع بخوری تا کار دستت ندی.
  13
  16
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::پرنده ابی - لندن، انگلستان::]. باشه فهمیدم. شماخودشو ناراحت و درگیر نکن .بلاخره هرکی یه تفننی داره تفنن منم این اراذل اوباش فرقه تبهکاره.
  12
  17
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳
  ۴۸
  آزاذه - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. متاسفم. من هیچ وقت نتونستم تبعیضی که اسلام بین زن و مرد قایله هضم کنم. پرستش خدا حتما نباید از طریق آدمهای امثال تو و رهبرت باشه. حتما نباید از طریق دین بخصوص با گریه کردن بر علی و نقی و تقی و غیره باشه. دین تو انسانی نیست
  14
  18
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۵
  ۳۵
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  هر ۲تاشون اون مزدور رژیم حکومت داعشی و اون زنکه فاسد ۲ تا انگل کثیف بیشتر نیستن !! برای ۲ زار پول خودشون رو به هر کس و ناکسی میفروشن و عزیزم عزیزم میکنن
  6
  14
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۵
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  طبق قانون اسلام اگر صیغه کرده باشه زنش محسوب میشه دیگه فساد جنسی چه معنایی داره
  1
  12
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۱
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. توصیه ای دارم برات که فقط سرتو بزار و بمیر وقتی نمیتونی جلوی پایین تنه ات و شهوتت را بگیری و مغزت فقط از پایین تنه و شهوترانی تشکیل شده
  5
  14
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
  ۳۴
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  وقتی نظام فاسد باشه معلومه که مسئولینش چه هستند ؟!
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۳
  نظر شما چیست؟