شهردار شهر صدرای شیراز هم در دام پرستوها افتاد + تصاویر

آمدنیوز : رئیس‌کل دادگستری استان فارس از بازداشت ۴ نفر از مسئولان شهرداری و شورای شهر صدرا خبر داد.
 
به گفته موسوی «تحقیقات قضایی در این خصوص در شعبه ویژه دادسرای انقلاب شیراز در حال انجام است و متهمان تحویل اداره‌کل اطلاعات استان فارس شده‌اند.»
 
منابع خبری «آمدنیوز» به این رسانه اطلاع داده‌اند که نیروهای امنیتی برای «عباس ملک‌زاده» شهردار صدرا تور جنسی و امنیتی پهن کرده بودند و وی در این تور گرفتار شده است.

«جمالی» مسئول امور قراردادها در شهرداری شیراز، پرستوی «ملک زاده»، بوده و این تصاویر از محافل خصوصی شهردار بازداشت شده، به صورت اختصاصی از سوی منابع خبری این رسانه، برای انتشار در اختیار «آمدنیوز» قرار گرفته است.
 شهر جدید صدرا یکی از شهرهای جدید استان فارس است که در فاصله ۱۸ کیلومتری شمال غربی شیراز قرار دارد.
بر اساس گزارش منابع خبری «آمدنیوز»، «عباس ملک‌زاده» شهردار صدرا، خانم «جمالی» مسئول امور قراردادها، «اکبر دانش» مسئول حفاظت فیزیکی و عضو کمیسیون مناقصات شهرداری صدرا، مهندس «میرزایی» معاونت توسعه و منابع و «حسام پرواز دوانی» رئیس شورای شهر صدرا توسط مأموران امنیتی بازداشت شده‌اند.
+227
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  خوب، بد، زشت - نیبورگ، دانمارک

  هردم از این باغ بری میرسد نغزتر از نغزتری میرسد
  5
  142
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
  ۴۱
  setayeshz565 - وین، اتریش

  این خانوم بیشتر شبیه کلاغه تا پرستو،ولی به هر حال دولتمردان ایران به سوسک ماده هم رحم نمیکنن،چه برسه به پرستو،همین الان یکی به خاعنه ای پیشنهاد بی شرمانه بده ،آن عبایش را باز میکنه و می فرماید بیا در آغوش اسلام،دریغ از یه جو ظرفیت
  13
  201
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران

  سال گذشته کارگاهی نزدیک اسلامشهر بودم که چند نفر از اونها تریاک میکشیدن و بعد از رفتنشون متوجه شدم که یکشیون شهردار اسلامشهر بود
  8
  127
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  کثیف ترین دین، دین شنبول است
  17
  170
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
  ۳۶
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران

  درود فراوران بر تو ای " آمد نیوز " . انصافا آمد نیوز تنها کسی که ( با این که این همه حرف پشت سرش هست و . ) قدرتمند تر از همیشه داره به دادِ این مردم میرسه ، به شخصه دوسش دارم و امیدوارم با این حرکت ها ، این رژیم پوشالی جمهوری ویران رو از داخل نابود و خون مکیده مردم رو آزاد کنه ، البته که از نو مردم حماسه می آفرینند و بع بع کنان پای صندوق رای مشت محکمی بر دهان آمریکا و اسرائیل خواهند کوبید !! بع بع من رای میدهم بع بع تو هم رای خواهی داد ، " بع بع "
  14
  87
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  جالبه تازه الان متوجه شدم که در نظام مقدس اسلامی در تشکیل سازمان اطلاعاتی نظام ,بخشی وجود دارد که باندازه یک شهرنوی سابق(پرستو)آموزش میدهند و به (ماموریت)اعزام میشوند.من میبینم که عمامه اکثر سرمداران رژیم بالای پیشانیشان هست,پس بیخود نیست!!!
  6
  93
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
  ۵۵
  esfahani_90 - اصفهان، ایران

  با درود به ایرانی‌ آزاد اندیش. کثافت و جنایت از جسم و روح تمام این دستگاه و افراد دزد و نامرد این حکومت از این چیز‌ها گذشته و در تاریخ کشور عزیزمان ایران این لعنتی‌های بی‌ همه چیز از نظر فساد دزدی رشوه دورغ کشت کشتار نابود کردن جسم و روح ایرانی‌ رکورد دار شدند. به امید نابودی یکا یک‌شان و این که روزی به سزای خود برساند. هر کجا هستی‌ ایرانی‌ آزاد اندیش سلامت و شاد باش
  4
  85
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  فقط میتوان گفت ننگ بر رژیم آخوندی و لعنت به آخوند
  6
  78
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
  ۴۰
  قوقولی مقولی - مادرید، اسپانیا

  گر حکم شود که مست گیرند/ در شهر هر آنکه هست گیرند
  4
  62
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  هی وایه من چه بکنبکنیه اونجا..تل کشیده با وافور و از پشت به پرستو دخول..چه شود.
  5
  53
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  چیکار میکنی حاج آقا ،چرا سوراخ سنبه های اتاق رو میگردی ، تخت رو چرا بهم ریختی ؟ با قاب عکس آقا چیکار داری،،؟. نمیدونم به چشاش مشکوکم!!. حاج آقا ،همه خونه زندگی رو بهم ریختی که !! . ..چیزی نگو خانم ،دارم دنبال دوربین مخفی میگردم ، بدت نیاد ها اما خوب این روزها پرستو بازی زیاد شده ،باید به همه چی و همه کس شک کرد . . پرستو کدومه حج آقا ! ما شصت سال بیشتره که زن و شوهریم ، کلی نوه نتیجه داریم ، دیگه پامون لب گوره . آخه من ، پرستو !؟ شما و پرستو بازی؟ ))). . ای داد بیداد ، راست میگی حاج خانم ببخشید،چه میشه کرد ، پیری و فراموشی،انگار باز خونه ها رو اشتباه اومدم . (کپی شده)
  3
  47
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۷
  ۵۰
  احتراز - دورف، آلمان
  جنس خودشون میشناسند ، میدونند مدیراشون اسیر پائین تنه شون هستند از همین راه وارد میشند.
  0
  16
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  من نمی فهمم چرا یک عده فک میکنند چیز عجیبی کشف کردند؟ این بدبختا ساده لوح هاشون هستند که اگر این عکسها درست باشه گیر افتادن وگرنه سرتاپای این حکومت همینه و از اون بالا تا پایین به زن شوهر دار هم رحم نمیکنند و نیروهای خودسر و اطلاعاتی و خیلی از نظامی های بانفوذ برای اینکه زن یک نفر رو صاحب بشوند یا زن طرف باهاشون باشه شوهر و خانواده طرف رو با اتهامات الکی میگیرند تا بتونند به خواسته و زندگی اسلامیشون برسند.
  1
  17
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
  ۵۴
  وکیل مدافع - لندن، کانادا
  این دیگه دام نمیتونه باشه۰ آقای شهردار خودش به تنهایی کارگردان ، فیلمبردار ، بازیگر ، تولید و پخش کننده بود۰
  0
  16
  ‌سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۹
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  کرامت انسانی از تعرض مصون است. قوای دولتی موظفند به آن . احترام بگذارند و از آن محافظت کنند.
  0
  5
  ‌سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۴
  ۱۹
  yasharkhan - کرج، ایران
  این پدیده پرستو که قدیمی است اما واژه پرستو را از سیستم اطلاعاتی شوروی یاد گرفته اند. در سیستم اطلاعاتی شوروی پدیده پرستو و کلاغ (پرستوهای مرد) ابداع شد.
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
  نظر شما چیست؟