تجاوز به یک دختر بچه ۳ ساله در بیمارستانی در شیراز

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: فردی که یک دختر بچه ۳ و نیم ساله را در یکی از بیمارستان های شیراز مورد آزار و اذیت قرارداده بود توسط کارآگاهان پلیس آگاهی فارس شناسایی و دستگیر شد.
 
سرهنگ کاووس محمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۲ مردادماه ماموران انتظامی شهرستان شیراز از خبری مبنی بر آزار و اذیت یک دختر بچه ۳ و نیم ساله در یکی از بیمارستان‌های شهر شیراز مطلع و موضوع دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند.
 
 محمدی ادامه داد: پس از ارجاع پرونده به پلیس آگاهی و با تحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی و پلیسی متهم مورد نظر که یک جوان مجرد ۲۵ ساله بود شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از محلات شیراز دستگیر شد.
 
معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه متهم به بزه خود اعتراف کرده افزود: نامبرده برای ادامه تحقیقات و روشن شدن علت و انگیزه ارتکاب این عمل مجرمانه با هماهنگی مقام قضایی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت. 
 سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه این اتفاق در گوشه‌ای از محیط سر باز بیمارستان و دور از چشمان عابران و کادر بیمارستان اتفاق افتاده است، افزود: همین دلیل موجب شد اقدامات شناسایی قدری زمانبر شود.
محمدی ضمن توصیه به والدین برای مراقبت از فرزندان خردسال خود، خاطرنشان کرد: پلیس با کسانی که قصد آزار و اذیت افراد به ویژه کودکان را دارند به شدت و برابر قانون برخورد خواهد کرد.
 
دکتر عبدالحسین فرح بخش نیز در این ارتباط گفت: با توجه به اینکه تلاش برای بهبودی وضعیت جسمی کودک در همان ساعت اولیه از سوی پزشکان حاذق این دانشگاه انجام شد و این کودک در وضعیت مناسبی به سر می برد.
+35
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  وقتی شغال فرزانه خمینی دجال با نوزاد دختر تا صبح سکس و تجاوز کرده مقلدین این شغال هندی زاده هم به خودشون اجازه میدهند که به دختر بچه سه ساله تجاوز کنند وقتی قاری قران محبوب گراز علی به پسر بچه ها تجاوز میکند و نه تنها مجازات هم نمیشود بلکه مورد حمایت و بخشش گراز علی قرار میگیرد دیگر این تجاوزات در جامعه عادی میشود و این تجاوز به کودکان نشات از اسلام و محمد میگیرد مگر نه اینکه محمد پنجاه و اندی ساله به عایشه ۶ ساله ....... خوب از پیروان این دین بیش از این انتظار نمیرود و جای تعجب ندارد
  4
  101
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۵
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  تربیت شده در دامان پاک اسلام ناب محمدی بیشتر از این نمیشه
  5
  69
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
  ۷۵
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  بکجا باید ییاویزیم این قبای رنده خود را.مطلب اساسی توسط کاریر گرامی شنبلیله گفته شد.زبان از گفتار عاجز وقلم نوشتن قاصر است. چنین بی شرفی را هم در حیوانات درنده هم نمیتوان دید
  2
  52
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
  ۲۸
  خوب، بد، زشت - نیبورگ، دانمارک

  این اقا در دادگاه در دفاعیه خود اگر رجوع کنه به رساله خمینی احتمالأ از مجازات تبرئه خواهد شد
  2
  55
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
  ۵۴
  saeed scotland - اِسکای اِسکاتلند، انگلستان

  پلیس [ بجزء سعید طوسی] با کسانی که قصد آزار و اذیت افراد به ویژه کودکان را دارند به شدت و برابر قانون برخورد خواهد کرد.
  0
  28
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران

  ننه بابای احمق خر اون بچه کجا بودند؟
  2
  30
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
  ۳۴
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  senator x - تهران، ایران بعضی وقتها بچه بستری میشه و شاید در همان لحظه همراه وجود نداشته باشه اما پدرو مادر بچه محکوم نیستند بیمارستان باید صلابت و امنیت حفظ بیمار داشته باشه
  1
  24
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
  ۳۴
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  تا آخوند کفن نشود این وطن وطن نشود
  1
  29
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
  ۴۷
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  مرگ بر کل آخوند های بی شرف که اخلاق را نابود کردند......هر جامعه ای به کودک تجاوز بشه کثافت محض هست به خصوص اگر ادعای دین کنند....کدام دین که خود رهبر عین حیوان درنده ووحشی افتاده به پاره کردن و کشتن ملت....
  0
  12
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۱
  ۱۸
  yasharkhan - کرج، ایران
  [::خوب، بد، زشت - نیبورگ، دانمارک::]. گل گفتی
  0
  8
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
  ۱۰۲
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  بنیانگذار این حکومت آیت اله العظمی امام خمینی در کتاب تحریرالوسیله جلد چهار صفحه چهارده مرقوم میفرمایند: «تفخیذ »اشکال ندارد هر چند شیرخواره باشد. مشکلی در « تفخیذ» بعبارتی مالیدن آلت تناسلی بین دو ران طفل شیرخواره نمی یابند.
  0
  4
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۷
  ۱۰۲
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  راز بقدرت رسیدن خمینی، رهبر پدوفیلهای جهان (مؤلف تحریک الوسیله) و میراث چهل ساله حکومت پرستو پرورش در چیست؟ : «اکثریت نادان و اقلیت خائن».
  0
  5
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶
  نظر شما چیست؟