رونمایی از برنامه مزدک میرزایی در ایران اینترنشنال

اخیراً تیزری از برنامه مزدک میزرایی در شبکه ایران اینترنشنال منتشر شده است.
رویداد۲۴ چندی پیش خبری مبنی بر مهاجرت مزدک میرزایی به انگلیس برای همکاری با شبکه ایران اینترنشنال منتشر شد. این خبر در ابتدا به شایعه شباهت داشت، اما کمی بعد، از سوی برخی مسئولان و دوستان و همکاران مزدک میرزایی تأیید شد.
 
مدتی بعد، اما در شایعه‌ای دیگر مطرح شد که مزدک میرزایی هنگام مهاجرت، بخشی از آرشیو صداوسیما را نیز همراه خود برده است. عده‌ای تکذیب کردند، اما به تازگی مرتضی میرباقری، معاون سیمای رسانه ملی این خبر را تأیید کرد و گفت: مزدک میرزایی قرار بود برنامه‌ای بسازد و برای این کار از مستند‌هایی استفاده کرد. او بخشی از آرشیو صدا و سیما را با خود برده است.
+91
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  بهتر که از جهنم آخوندا گریخت گرچه ایشان پرسپولیسی هستند و من استقلالی ، آرزوی موفقیت را برای ایشان و خانواده را دارم
  21
  88
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۱
  ۸۰
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  بله بله... تلویزیون وهابی عرعرستانی و دشمن ایران و ایرانی. عرب پرستهای سقط پرست. جاتون همونجا خوبه. خائنین به ایران و ایرانی
  97
  22
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. حکومت عرب پرست آخوندی چه ربطی به ایران دارد؟ اینا که میگند اول اسلام بعد ایران، بدو قرصاتو بخور آفرین
  10
  61
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
  ۴۹
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  آقا مزدک ایران اینترناشینال پولشو از عربستان میگیره یه ایرانی خیلی باید بی‌غیرت باشه که واسه همچنین شبکه کار کنه
  71
  20
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. اول که اینترنشنال هیچ مدرکی نیست پول از عربستان بگیره دوم بر فرض که اصلا از عربستان پول بگیره : چیزی که ما دیدیم،ایران اینترنشنال همیشه میگه خلیج فارس و درباره تاریخ و گذشته و افتخارات ایران برنامه داره و یکبار هم از هیچ تجزیه طلبی حمایت نکرد و هر چی خبر بود بی طرفانه اعلام کرد.ولی توی خود ایران میگن اول اسلام بعد ایران،عید های ایرانی اهمیت نداره وحتی تقریبا ممنوعه (مثل چهارشنبه سوری و یلدا) و عیدهای عربی اهمیت داره.مناطق ایرانی مثل تخت جمشید و..به فراموشی سپرده شدن و جاش به مساجد و امام زاده های عربی و مراسم عربی اهمیت میدن.میگن فرهنگ ایرانی باید تغییر کنه به زور به فرهنگ عربی (حجاب و اجبار روزه و ظاهر اسلامی و ممنوعیت سگ و حیوانات).اسمهای ایرانی مال خلافکارهاست و اسمهای عربی همه آدم خوب. حالا ببینم کی عرب پرست هست و کی خائن به ایران و بی غیرت؟؟.
  8
  53
  شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳
  نظر شما چیست؟