دختری که به خاطر خواندن ترانه «شهره» در ابیانه احضار شد، در ترکیه با این خواننده روی صحنه همخوانی کرد

نگار معظم، خواننده شیرازی که با اجرای ترانه ای از شهره صولتی در ابیانه از سوی مقام های قضایی احضار شده بود، در یکی از اجراهای اخیر خانم شهره، با او روی سن حاضر شد و همخوانی کرد.
 
آخرین پست صفحه اینستگرام «نگار معظم» ویدئویی است که در آن او در کنار شهره صولتی روی صحنه می خواند. در این ویدئو، همان ترانه ای که منجر به پیگرد قضایی خانم معظم شد، اجرا شده است.
 
شهره صولتی، چندین کنسرت تابستانی در شهر استانبول ترکیه داشت که به نظر می رسد این اجرا نیز در یکی از این برنامه ها بوده است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

بعد از اجرایی که در ابیانه داشتیم، و اتفاقات تلخی که بعد از ان تجربه کردیم، فکر میکردم که دیگه باید واسه همیشه موسیقی و خوانندگی رو فراموش کنم.اما منتظر معجزه ای بودیم که از اون شرایط سخت بیرون بیایم که به لطف خدا واسمون رخ داد و اون معجزه، اجرا در کنار ملکه ی صحنه ها ،خانم شهره ی عزیزم هست که ایشان از همان لحظه ی اول با حمایتشان از من و مهران امیدی دوباره به ما دادند و ارزوی من رو که از کودکی تا الان داشتم رو برای من براورده کردند.و این ارزو چیزی نبود جز خواندنم در کنار ایشان و همچنین ازادانه خوندنم بر روی استیج و نشان دادن هنرمون بدون هیچ محدودیتی.هرچقدر از مهربانی و خوش قلبی و شخصیت خانم شهره ی عزیز بگم ، کم گفتم.خیلی از شهره ی عزیز سپاسگزاریم که این افتخار رو به ما دادند ومارو در کنسرتشون معرفی کردند و اجازه دادند که در کنارشون بخونم.🥰خیلی دوستون داریم شهره خانم عزیز و هیچ وقت این لطف و محبت شما رو فراموش نخواهیم کرد.🥰🥰🥰😘😘😘😘،' . . @shohrehofficial @shohrehofficial @shohrehofficial . پیج مهران بیغرض' . @mehranbigharaz هر گونه بی احترامی و کامنت بی مورد'block. . #negar_moazzam_musician#mehranbigharaz#music#musician#singing#song#singers#خوانندگان#خواننده_ایرانی#خواننده_آهنگساز#خواننده#خواننده_پاپ#خواننده_زن#خواننده_مرد#نگار_معظم#گیتار#خواننده_برتر#خواننده_زن#خواننده_محبوب#خواننده_خاص#honarmandan#vocals#singers نوازنده#موسیقی#اواز _#خواننده_زن_ایرانی#شهره_صولتی#اواز#خواننده_پاپ#کنسرت#ابیانه

A post shared by NEGAR MOAZZAM (@negar_moazzam_musician) on


نگار معظم در شرح ویدئو نوشته که پس از اجرا در ابیانه و اتفاقات تلخ پس از آن گمان می کرد باید برای همیشه موسیقی و آواز را فراموش کند. خانم معظم در ادامه از اجرا در کنار شهره صولتی به عنوان معجزه ای یاد کرده که انتظارش را می کشیدند و گفته آرزوی او از کودکی که همان آزادانه خواندن روی صحنه بود با حمایت خانم صولتی میسر شد.
 
این ویدئو ماجرای آوازخوانی او در ابیانه خانم معظم را نشان می دهد که به احضارش توسط مقام های قضایی منجر شده بود. بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی از خروج خانم معظم از ایران استقبال کرده اند و جمهوری اسلامی را برای سرکوب هنرمندان و راندن آنها به خارج مورد نکوهش قرار داده اند.
+92
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  گناه از این بزرگتر؟! نه فقط میکروفون بدست دارد، نه فقط آرایش دارد و تکانی به بدنش میدهد، نه فقط باعث به وجد آمدن دیگران شده، بلکه از همه بدتر صدایش هم قشنگ است. ( غلط نکنم عریان هم حمام میکند)!
  19
  61
  ‌سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
  ۴۵
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  شهره خودش از بدصداترین خواننده هاست حالا این میخواد ازون تقلید کنه ببین چی میشه
  75
  34
  ‌سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵
  ۴۹
  13cyrus - لآهه، هلند

  خدایا این مردم بیچاره برای گرفتن پناهندگی دست به چه گرفتاریها که نمیزنند.
  67
  21
  ‌سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  یاد اطلاعات هفتگی با عکسهای شهره و نوش آفرین و جملیه بخیر
  18
  34
  ‌سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
  ۳۷
  paksan - ایران، ایران

  دم شهره گرم. خدا حفظت کنه و همیشه سالم باشید. شماها از صد تا آیت الله که ادعای نمایندگی خدا رو دارند سالم تر و آبرومندانه تر زندگی کردید و شک ندارم شما جایگاهتون حتی تو اون دنیا هم بالاتر از آیت الله های فاسد دروغگو قاتل و اختلاسگر هستش که خون مردم رو می مکند و مال و اموالشون از مفت خوری و زندگی انگلی و گرفتن بودجه های حرام از دهن مردم ایران هستش. شماها حداقل از هنر و تلاش خودتون زندگیتون رو ساختید و کل زندگیتون حلال هستش.
  8
  53
  ‌سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
  ۴۹
  13cyrus - لآهه، هلند

  خدایا این مردم بیچاره برای گرفتن پناهندگی دست به چه گرفتاریها که نمیزنند.
  63
  20
  ‌سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  هنرمند فقط میتواند در ازادی و شکستن قراردادهای سنتی رشد کند و حکومت اخوندی ایران یکی از بنیادگراترین ها در تمام دنیا هست
  10
  35
  ‌سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
  ۵۲
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  [::Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا::]. تو برو به الهام چرخنده و عر عر آهنگران و نوحه خونا گوش بده
  14
  34
  ‌چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
  ۳۹
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  به عنوان یه فرضیه این رو در ذهن داشته باشید . هر کس مخالف است بمیر یا برود . و خوب خیلی ها دارن می رن . رفتن یعنی ارامش برای اونی که می خواد مخالفاش از هر نوعی ازش دور باشن. چون مخالفا خارج از کشور توی این چهل سال فقط فک زدن و حکومت هم ککش نگزید .
  3
  14
  ‌چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
  ۴۳
  coco - تورنتو، کانادا
  بهترین کیس پناهندگى
  11
  5
  ‌پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::13cyrus - لآهه، هلند::]. میگن تو پسر خوانده ملکه هلند هستی نه پناهنده!
  3
  6
  جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
  نظر شما چیست؟