وکیل شجریان: پرونده شکایت از شریعتمداری را بدون هیچ اقدامی مختومه کردند

در پی حمایت محمدرضا شجریان از معترضان در سال ۸۸، حسین شریعتمداری، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در روزنامه کیهان، او را «خیانت‌کار» خواند. رادیو فردا :محمدحسین آقاسی، وکیل محمدرضا شجریان استاد آواز ایران، می‌گوید دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت ده سال پیش او از حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان، را کنار گذاشته و قرار منع پیگرد صادر کرده است.
 
اتهام حسین شریعتمداری در این پرونده «درج افترا و توهین» به محمدرضا شجریان در سال ۸۸ از جمله «خیانت‌کار» خواندن او بود که به گفته محمدحسین آقاسی، این شکایت همراه با ۱۹ شکایت دیگر علیه حسین شریعتمداری در یک پرونده جمع و تبدیل به پرونده‌ای واحد شد.
 
آقای آقاسی روز یکشنبه به رادیو فردا گفت اخیرا به او ابلاغ شده است که شعبه دوم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه در تمام این شکایت‌ها قرار منع پیگرد صادر کرده است.
گفت‌وگو با محمدحسین آقاسی، وکیل محمدرضا شجریان استاد آواز ایران
به گفته وکیل محمدرضا شجریان، متهم در هر دو دیدارش با بازپرس افتراهایش را تکرار کرد اما بازپرس به جای صدور هرگونه قراری برای او، «پرونده را بلااقدام باقی گذاشت و همین طور این پرونده امروز و فردا می‌شد و از این شعبه به آن شعبه می‌رفت» و «نهایتا بعد از ده سال با ادعای مرور زمان» پرونده را مختومه کردند.
 
محمدحسین آقاسی همچنین گفت که نسبت به قرار صادره اعتراض کرده است.
+15
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟