عکسی غم انگیز از وضعیت این روز‌های شهلا ریاحی

سایت رویداد 24 :تصویری تکان دهنده از شهلا ریاحی بازیگر پیشکسوت کشورمان در فضای مجازی منتشر شد که نشانگر وضعیت بیماری این روز‌های خانم بازیگر است.

شهلا ریاحی بانوی هنرمند پیشکسوت کشورمان است که سالهاست در دنیای بازیگری کم کار شده است و به دور از محافل هنری زندگی اش را ادامه می‌دهد.
 
روز گذشته تصویری از این بانوی هنرمند در فضای مجازی منتشر شد که بسیار تکان دهنده و غم انگیز بود و خبر از روز‌های بیماری این هنرمند پیشکسوت کشورمان می‌داد.
تصویری از شهلا ریاحی در بستر بیماری در فضای مجازی منتشر شد و با واکنش بسیاری از کاربران روبرو شد.
 
شهلا ریاحی همسر اسماعیل ریاحی کارگردان و فیلمنامه نویس مطرح کشورمان بود که با تشویق‌های همسرش وارد دنیای هنر شد و با تئاتر کار هنری اش را آغاز کرد و با ساخت مرجان عنوان اولین کارگردان زن سینمای ایران را از آن خود کرد.
اولین فیلم سینمایی شهلا ریاحی مربوط به سال ۱۳۳۰ است و بازی در فیلم نهنگ عنبر ۲ در سال ۹۵ آخرین تجربه سینمایی این بازیگر پیشکسوت است.
 
شهلا ریاحی آخرین بار در سال ۸۱ به ایفای نقش در سریال مهمان پذیر طوبی پرداخت و سال‌هاست که از دنیای هنر به دور است.
 
+114
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  امیدوارم بیشتر از این روی تخت ناراحتی نکشه دوستش دارم
  2
  138
  دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۶
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  باز شانس آورد در شهر خودش یک روزی چشم از دنیا بگشاید، ولی من چی!؟ دور از آب و خاکم و بدون قبرستان کثیف و نامرتب روستایم! عجب سرگذشتی ما ایرانیها داریم، چه از شاهش که در غربت خفته است و چه از مردمی چون باز در گورستان خارجی احساس تنهایی کنم، زیرا دوست ندارم در کنار گورهای مسلمانان جوراب بو کن در خواب ابدی فرو روم! فقط یک شخم پهلوانی میتواند ما را به زندگی بی دردسر مان برگرداند.
  31
  72
  دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۲
  ۴۱
  V A H I D - منچستر، انگلستان

  البته خانوم ریاحی الان ۹۲ سال سن داره
  2
  65
  دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
  ۲۶
  boysboys - مونیخ، آلمان

  [::scandal - برلین، آلمان::]. ما که نفهمیدیم بالاخره کدومو میخوای؟
  6
  45
  دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
  ۱۰۲
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  ناراحت کنندست.کاش همه آدمها این امکان رو داشته باشند به اختیار خودشون در صورت لزوم و ناچاری مثل بیماری بی درمان و ..بدون درد و با آرامش و با عزت به زندگی خاتمه بدن.اینجور امکانی در کشورهایی که open mind تر هستند مثل سوئیس و هلند وجود داره.
  4
  49
  دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. دروغ چرا، تا قبر آ آ آ. مغزم که از شعور و منطق داد میزند، گوید همین جا در گورستان آرام بخواب، ولی دلم میگه، نه، بوشو همان شمال که گاو و گوسفند روی گورم علفچرانی کنند و پهن کنند. ولی نمی دانی چه حالی داره، صدای سگ و شغال گرسنه بهمراه نغمه کوکوک و جغد! باعث آرامش روح و روانم میشه! امیدوارم اول از همه شاهد مرگ جنتی و سلسله ساندیسیان بشوم و بعد شاهد مرگ دشمنان و حسودانم. خود شما چه!؟ کجا دوست داری به گور بروید؛ نه عزیز شوخی کردم و امیدوارم ۱۰۰ سال عمر کنیم، به درود گرامی!
  7
  27
  دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
  ۵۳
  ادوینو - گوالف، کانادا
  این بنده خدا موقع خودش عشق و حالشو کرده ،در ضمن از یک حکومته اسلامی چه انتظاری می شود داشت خیلی از ورزشکاران بنام در زمان خودشان افتخارات برای ایران کسب کردن که بعد از زمینگیر شدن اقدام به دستفرش بخاطر غیرت وبی اعتنایی مسولان دست زدن شهلا ریاحی هم یکی از آنها.
  7
  18
  دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
  ۲۶
  boysboys - مونیخ، آلمان
  [::scandal - برلین، آلمان::]. بستگی داره به زندگی بعد از مرگ اعتقاد داشته باشی یا نه.و الی مرده مرده هست فرق نمیکنه کجا خاک شه.تا زنده هست باید جایی که دوست داره باشه.اما بنظر من بعد از مردن بهترین راه cremation هست.مسلم بهتره تا تصور زیر خاک رفتن و فاسد شدن و خورده شدن توسط مورچه ها و کرمها.
  7
  19
  دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. با اینکه فقط مسلمان روی کاغذ هستم، میترسم سرم کلاه بره و آنهم بخاطر داستانها و حدیث های پرده آخری، چون: در روز قیامت خدا استخوان منو پیدا کرده و منو باز جنجالی متولد میکند و و و!
  5
  16
  دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::scandal - برلین، آلمان::]. دوست عزیز این سرنوشتی بود که باصطلاح تحصیلکرده های ۵۷ ی برامون رقم زدن که الان یا خودشون و یا توله هاشون سرنوشت ما را دارند با این تفاوت که اونها هنوز عین انگل بیرون ازون اب و خاک از خون مردم مظلوم و نگونبخت ایران طاعونزده تغذیه میشن . عزیز منم یک روستاییم و دلم برای اون روستای کوچک یکذره شده اما چاره ای نیست باید یا مبارزه و یا تحمل که ما ایرانیا بیشتر راه میانبر رو انتخاب میکنیم یعنی صحنه رو زود خالی میکنیم و تحمل پیش میگیریم.
  0
  12
  ‌سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. یک احساس پاک روستایی را در خودم با خواندن دلداری شما بمن در وجودم پدید آمد. بد جوری خودم را تنها احساس می کنم در میان شهری ها. به درود دوست روستایی من.
  1
  8
  ‌سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
  ۷۵
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  پیری و بیماری . خدا یا نرسان. پیری در ماندگی خد ایا نرسان
  0
  6
  ‌سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
  ۷۵
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  گفتنیها کم نیست. بخارست. دوست عزیز . بزرگوار نگو بدین بگو . مردم کاره ای نب.ودند . نیستند. اگر مردم کاره ای بودند در این 40 سال انقلاب میکردند . مردم نقشی نداشتند و فقط سیاهی لشگر بودند
  0
  6
  ‌سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران
  همانطور که یکی از دوستان اشاره کرد,ایشان سن بالائی دارند امیدوارم فرشته نجات هرچه زودتر بزندگی بعداز مرگ,همراهیشان کند
  0
  5
  ‌سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. البته نازنین . من منظورم یک عده تحصیل کرده که سوار موج سونامی ویرانگر دانسته و ندانسته شدن که تعدادشونو همون موج خفه کرد و عده ای اندک هنوز سوار موجنند . مردم عادی که کاره ای نبودند و امروزش هم کاره ای نیستن جز سیاهی لشکر انتسابات فرقه تبهکار. شاید بنده اونجور باید منظورمو نتونستم برسونم اصلا منظورم مردم عادی نبود عزیز.
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۴
  ۴۷
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  .چرا باید عکس یک انسان شریف را بگذارید در انظار عمومی ؟ شاید خانم ریاحی عزیز اگر حالش خوب بود راضی نبود کسی او را در بستر بیماری و کهولت ببینه. بنده خدا بیمار هست چرا به حریم خصوصی ایشان احترام نمی گذارید ؟ خودتون حاضرین عکس خودتون را در بستر بیماری بذارین تووبسایت؟
  3
  4
  ‌چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۵
  ۷۵
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  گفتنیها کم نیست. رومانی. بله دوست نازنین نظریه شما را در رابطه با روشنفکران تاریک اندیش قبول دارم. بطور مثال یک گروه خود فروخته جبهه ملی که از یاران مصدق هستند را فقط مثال میزنیم . این گروه در سازمانهای مختلف مانند نهضت ازادی و چه و چه و چه از سال 32 ظاهرا در صحنه بودند و گروههای دیگری هم مانند حزب توده و ووو .شما خوب به عملکرد این جبهه ملی ها دقت کنید این اقای کریم سنجانی را فقط مثال میزنم. این فرد برای 6 ماه وزیر شدن نه تنها دست حمینی را بوسه زد و بپای ان افتاد و مسافرت کانادای خودش را عقب انداخت و بفرانسه بدیدن اقای رحمت الله رفت و میخواست بیضه رحمت الله را هم ببوسد و در دهان خود بگذارد. اینها بودند خود فروختگان روشنفکر همیشه در صحنه. این علیرضا نوری زاده را میگویم که امروز میخواهد حودش را تطهیر کنند. خود غروختگان دیگری زا میگویم
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
  نظر شما چیست؟