کارگری یک قهرمان ملی دو و میدانی

میزان نوشت: امیر مرادی دونده ۱۵۰۰ متر تیم ملی دوومیدانی ایران که در بازی‌های آسیایی جاکارتا صاحب مدال نقره شد با کارگری در تلاش است تا بتواند مخارج زندگی‌اش را تامین کند.
 
 امیر مرادی دونده ۱۵۰۰ متر تیم ملی دوومیدانی ایران که در بازی‌های آسیایی جاکارتا صاحب مدال نقره شد این روزها از شرایط چندان مناسبی برخوردار نیست و با کارگری در تلاش است تا بتواند مخارج زندگی‌اش را تامین کند.
 
مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، ضمن تائید این خبر در خصوص شرایط این روزهای خود گفت: متاسفانه پس از مسابقات قهرمانی آسیا آنطور که من انتظار داشتم شرایط به خوبی پیش نرفت و توسط مسئولان به حال خودمان رها شده‌ایم و برنامه خاصی برای تمرین کردن نداریم.
 
وی ادامه داد: اکنون برای تامین مخارج زندگی‌ام از صبح تا عصر همراه با بهزاد مصطفوی یکی دیگر از ملی‌پوشان دوومیدانی به کارگری در ساختمان مشغول هستیم تا شاید بتوانیم با پولی که می‌گیریم بخشی از مشکلاتمان را برطرف کنیم. من که دارای مدال نقره بازی‌های آسیایی هستم نباید به جای تمرین‌کردن کارگری کنم اما به دلیل بی اعتنایی مسئولان چاره‌ای نیست و باید با این موضوع کنار بیایم.
 
مرادی در پایان تصریح کرد: صندوق حمایت از پیشکسوتان هم قرار بود بابت مدال بازی‌های آسیایی که گرفتم، برای من شغل مناسب پیدا کنند و کنار آن ماهیانه حقوق در نظر بگیرند، اما تاکنون خبری نشده است.
+27
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟