کلاردشت, شهری که با زدو بند و رشوه جنگلها را نابود و به جای آنها ویلا ساختند

پیک ایران : کلاردشت ناحیه‌ای در استان مازندران و ۴۸ کیلومتری شهر چالوس است. با مقایسه تصاویر چند سال گذشته با امروز می‌توان فهمید که ساختمان و ویلا جایگزین طبیعت بکر این منطقه شده است. در حقیقت نه زمین خواران و نه کوه خوران مقصر اصلی هستند، بلکه مقصر اصلی سیستم ناکارآمد با مسئولان فاسدش است که این امکانات را برای کوه خواری بوجود می آورد.
+36
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  مثل قارچ!؟ برای سرنگونی قارچ به قارچکش نیاز داریم! لعنت بر هر چه خارجی که نه تمایل به وفق دادن خود را دارد و نه به آداب و رسوم آن منطقه ایی که زندگی میکند احترام میگذارد. بعد من فرزند راستین روستا قصد طویله در باغم را دارم، بمن جواز ساخت خانه باغبانی و طویله را نمیدهند، بی حیاهای پُررو! فقط یک شخم پهلوانی که از آن هم در تاریخ نوین ایران سراغ داریم که "حدیثی" است در مورد بزرگ مرد ایران، به اسم رضا خان که یک روزی هوس نان و پنیر کرده بود، رفت از سر کوچه نان گران خرید که دستور انداختن نانوا در تنور نان پزی که آن درس عبرتی برای بقیه که بی جهت نان صبحانه را گران نکنند.
  3
  17
  جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۸
  ۸۰
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  نه فقط زندان و شلاق و اعدام برای رشوه گیر بلکه برای رشوه دهنده هم باید در نظر گرفته بشه و متاسفانه رشوه و سو استفاده در تمام زوایای مدیریتی ایران رخنه کرده. ..یه ۱۰ ملیون اعدامی خواهیم داشت اینطور که‌معلومه...
  1
  13
  جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
  نظر شما چیست؟