مدافغ جدید استقلال دو سال و نیم در تعطیلات بوده

از آخرین پاس بازی خرید جدید استقلال یک سال و از آخرین پاس گل او، حدود ۴ سال می‌گذرد.

به گزارش وبسایت نود، پیوستن آرمین سهرابیان به سایپا، استقلالی‌ها را سراغ یک گزینه خارجی فرستاده است. آندره‌آ استراماچونی نام بوکاری درامه را به باشگاه استقلال داده تا به عنوان مدافع چپ تازه تیم جذب شود. استقلالی‌ها با درامه، به توافق اولیه رسیده‌اند و آلفردو پدولا سردبیر اسپورت ایتالیا ادعا کرده به زودی کار پیوستنش به استقلال نهایی می‌شود.
 
درامه، سابقه بازی در سطح اول فوتبال ایتالیا را دارد و فوتبالش را از تیم‌های پایه پاریسن ژرمن آغاز کرده ولی آمار سال‌های اخیرش، ناامید کننده است. او تا ۳۱ سالگی، بازیکنی ثابت در سری آ محسوب می‌شد و بجز بازی‌های نسبتا زیادی که هر سال بخاطر مصدومیت از دست می‌داد، جزو بازیکنان ترکیب اصلی تیمش بود. فصل ۲۰۱۴/۱۵ هم با دادن ۴ پاس گل با پیراهن آتالانتا، توانست یک فصل موفق را پشت سر بگذارد. در سه فصل اخیر اما اوضاع برای او کاملا عوض شده است. سال ۲۰۱۵، او آخرین پاس گلش را با پیراهن آتالانتا داد. تا پایان فصل ۲۰۱۵/۱۶، بازیکن ثابت آتالانتا باقی ماند هر چند مصدومیت، باعث شد هفته‌های زیادی را از دست بدهد. فصل بعد، هفته‌های ابتدایی به صورت چرخشی با اسپیناتزولا که از یوونتوس قرضی به آتالانتا رفته بود رقابت می‌کرد و از نیم فصل، بخاطر مصدومیت خانه نشین شد. نیم فصل اول ۲۰۱۷/۱۸ هم در خانه ماند و نیم فصل دوم، اسپال او را خرید. درامه حتی در اسپال هم فقط یک بار در ترکیب اصلی قرار گرفت و در پایان فصل، از این باشگاه جدا شد. فصل پیش، با هیچ تیمی قرارداد نبست و یک سال کامل بدون تیم بود.
 
کارنامه سال‌های اخیر درامه، باعث می‌شود استقلال برای خرید او بر اساس قانون جذب بازیکنان خارجی، موانع مختلفی داشته باشد. او دو دو فصل گذشته، مجموعا ۵ مسابقه به میدان رفت و همین موضوع، باعث می‌شود استقلال نتواند با او قرارداد ببندد. از آخرین بازی ملی درامه هم ۵ سال می‌گذرد. حتی اگر مثل سایر موارد اینچنینی، استقلال به شکلی بتواند مجوز بازی درامه را بگیرد، خرید بازیکنی با شرایط او انتخاب پرحاشیه‌ای خواهد بود. بازیکنی که یک فصل کامل بازی نکرده، فصل قبل از آن فقط ۵ بار به میدان رفته و سه سال قبل هم، نیم فصل دوم را بخاطر مصدومیت خانه نشین بوده است. به صورت دقیق‌تر از دسامبر سال ۲۰۱۶ تا امروز یعنی بیش از دو سال و نیم، درامه مجموعا یک بار در ترکیب اصلی تیم‌هایش به میدان رفته و ۴ بار، به عنوان ذخیره فرصت بازی پیدا کرده است.
+1
رأی دهید
-9

نظر شما چیست؟