پلیس فرودگاه‌: فرد همراه حامد زمانی «ادوات ممنوعه» در کیفش داشت

رادیو فردا :در پی انتشار گزارش‌هایی درباره درگیری حامد زمانی در فرودگاه تهران «به دلیل همراه داشتن مواد مخدر»، این خواننده نزدیک به نهادهای جمهوری اسلامی به دادسرا احضار شده و رئیس پلیس فرودگاه‌ها نیز از وجود «ادوات ممنوعه» در کیف فرد همراه وی خبر داده است.
 
به گزارش خبرگزاری ایسنا حسن مهری، رئیس پلیس فرودگاه‌های ایران، گفته است روز پنج‌شنبه سوم مأموران گیت ورود در فرودگاه مهرآباد «ادوات ممنوعه» از یک کیف به دست آوردند اما حامد زمانی که همراه او بود «ضمن حمایت بی‌مورد از فرد مجرم، در انجام وظایف پلیس نیز دخالت کرد».
 
به گفته این مقام پلیس، برای هر دو نفر پرونده‌ای تشکیل و به مقام قضایی ارجاع شده است.
 
با این حال حسین پیرعلی، «مدیر برنامه» حامد زمانی، به خبرگزاری میزان گفته است «به هیچ عنوان مواد مخدری وجود نداشته» و به گفته او، پرونده فعلی به دلیل این تشکیل شد که «نیروهای ناجا اعلام کرده‌اند حامد زمانی به آنها ناسزا گفته است».
 
حامد زمانی که برخی رسانه‌های اصولگرا از او با عنوان «خواننده حزب‌الله» یاد می‌کنند معمولا یکی از خوانندگان مراسم سیاسی یا مذهبی نهادهای حکومتی است و چند بار نیز در مراسم رهبر جمهوری اسلامی حضور داشته است.
 
از جمله ترانه‌های او که با استقبال نهادهای جمهوری اسلامی روبه‌رو شد و جوایزی برای او به همراه داشت می‌توان به «حضرت ماه»، «مرگ بر آمریکا» و «تحریم» اشاره کرد.
+25
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  sara.bahariyan - منچستر، انگلستان

  یادم میاد موقعی که اون مداح معروف روی زوج جون اسلحه کشید . گفتن اون نبوده دوستش بوده . حالا اینم که شد مثل اون. یک کلام بگو مرد عملی هستی تمام
  1
  23
  دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  تا دیروز مواد مخدر و احتمالن میبده برای احمد خاتمی،امروز مواد غیب شد و تبدیل شد به ادوات و فردا تبدیل میشه به پیچ گوشتی و آچار فرانسه
  0
  14
  دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
  نظر شما چیست؟