دو پرس غذا در عوض پس دادن مدارک خودرو توسط پلیس راه - ویدیو

کلیپی حاوی تقاضای یکی از ماموران پلیس راه دشت ارژن- شیراز طی ۲۴ ساعت گذشته در فضای مجازی منتشر شده که حرف و حدیث‌هایی به دنبال داشته و منابع مسئول گفته اند این موضوع را به صورت جدی بررسی خواهند کرد.
به گزارش ایرنا، این کلیپ بین کاربران فضای مجازی باز پخش شد که در این فیلم حدود دو دقیقه‌ای، راوی اعلام می‌کند که پلیس مدارک خودرو وی را ضبط کرده و در عوض پس دادن آن طلب دو پرس غذا کرده است.
 
راوی این فیلم مدعی است که این رویداد در شنبه هفته جاری ۲۹ تیر ۹۸ رخ داده و مأموران پلیسی که در جاده دشت ارژن-شیراز حضور داشتند به دلیل ۷ کیلومتر سرعت بیشتر، کارت خودرو و گواهینامه رانندگی او را ضبط و برای بازپس دادن آن درخواست دو پرس غذا کرده‌اند.
 
در ادامه این فیلم دو پرس غذای گرم مشاهده می‌شود که شخصی آن را در آن سمت جاده به فردی که به نظر مأمور پلیس راه است تحویل می دهد.
 
بخش اول این کلیپ درون خودرو تهیه شده که گیرنده به صراحت فیلم برداری و اظهاراتش را بیان می‌کند اما بخش دوم فیلم که شخصی در حال رساندن غذا به کسانی که عنوان می‌شود مأمور پلیس هستند از پشت خس و خاشاک اطراف جاده فیلم‌برداری شده و خودرو سواری سفید رنگی که خط آبی در بدنه دارد مشخص است و در کنار آن فردی است که به نظر مأمور پلیس راه است و کمی آن طرف‌تر نیز دوربین کنترل سرعت زیر سایبانی مشاهده می‌شود.
 
پس از آنکه فردی که ظرف های غذا را به شخصی که مشابه پلیس لباس پوشیده است تحویل می دهد و به گفته راوی مدارک را تحویل می گیرد.
 
در پایان تهیه کننده کلیپ از مردم می‌خواهدکه این فیلم را در فضای مجازی پخش کنند.
یک منبع آگاه در استان فارس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: کلیپ مذکور صحت دارد و در مسیر دشت ارژن این اتفاق رخ داده اما ادعای مطرح شده در حال بررسی است.
 
وی که خواست نامش فاش نشود افزود: احتمال دارد این موضوع بدین شکل که مطرح شده نباشد، در هر صورت این مساله در حال پیگیری است تا صحت و سقم مطالب عنوان شده در این فیلم مشخص شود.
 
۲۰ اسفند ۹۷ کلیپ دیگری در فضای مجازی منتشر شد که حاوی تقاضای یکی از کارکنان پلیس راه اکبرآباد – شیراز از راننده تاکسی بود.
 
در این فیلم شخصی که خود را سید مهدی شبیری معرفی و شغل خود را راننده تاکسی برون شهری فاروق-مرودشت عنوان کرد گفت که برای انجام امور دفترچه ثبت ساعت به پلیس راه اکبرآباد – شیراز مراجعه کرده اما یکی از پرسنل، انجام کار وی را مشروط به خرید برخی وسایل کرده است.
 
۲۶ اسفند ۹۷ فرمانده انتظامی وقت استان فارس اعلام کرد فردی که خود را راننده تاکسی معرفی و کلیپی در فضای مجازی منتشر کرده و به پلیس راه شیراز – اکبرآباد تهمت زده بود، دستگیر و زندانی شد.
 
سردار سرتیپ دوم احمدعلی گودرزی در این باره گفت: بررسی‌ها مشخص کرد که اظهارات راننده تاکسی که اقدام به ضبط و پخش این کلیپ کرده درست نبوده و در نتیجه مأموران کلانتری ۳۰ رکن آباد او را دستگیر کردند و اکنون زندانی است.
+55
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  ernakola - تهران، ایران

  بی عرضگی فرمانده پاسگاه .
  6
  46
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  دوست گرامی که این فیلم را گرفتی وقتیکه میدانید اصلشان که همان مسئولان و رهبر نظام اخوندیست , خراب هستند دیگر جای برای شکایت و گله کردن نیست !
  10
  59
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
  ۶۰
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  وقتی گفته میشود اسلام و اسلامیان کثیف ترین موجوات هستند شما هی بگو آقا اسلام این نیست و آن است کدام استش را هم هیچکس نمیداند یکعده دزد و چپاوولگر دورهم جمع شدند مثل لاشخورها و با خدایان حال می کنند
  19
  53
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
  ۶۰
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  این حکومت چیان بیشرف قید پلیس را میزنند و دنبال کسی که کلیپ را پخش کرده میگردند و بر علیه نظام مقدس آخوندی قیام کرده میگردند اسلام را باید در لجنزار خاکش کرد
  8
  32
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
  ۳۵
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران
  شارتالانن دیگه ، ننگ بر همشون باد
  5
  20
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
  ۴۵
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  [::آنتی خراقات - دوسلدورف، آلمان::]. بیشین بینیم باو زنجموره نخون باو
  26
  6
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  اظهارات راننده تاکسی که اقدام به ضبط و پخش این کلیپ کرده درست نبوده و در نتیجه مأموران کلانتری ۳۰ رکن آباد او را دستگیر کردند و اکنون زندانی است. مدرک نداری میگن مدرکت کو مدرک را ضبط میکنی نشونشون میدی میکنند زندان عجب گیری کردیم از دست اینا
  2
  19
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران
  خداوکیلی این اولین بار که یه مامور دولتی رشوه خور,بینهایت بی توقع را دیدم.وضعیت فاجعه بار این مملکت از این حرفها گذشته.این مملکت و گرداندگان آن حالت چاه فاضلاب توالت رادارند,هرچه بیشتر همش بزنی,بوگندبیشتری از توش درمیاد.تو روح پر فتوح بنیانگذار دزدی و خیانت و اختلاس و رشوه خواری و دروغگوئی,سگ اسـ...
  6
  21
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
  ۴۱
  مسافران - انکارا، ترکیه

  [::آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان::]. عزیز،خشمتان را درک می کنم،ولی متوجه ارتباط نشدم. یعنی شما میفرمائید که در زمان آن مقام شامخ همایونی شهربانی ها و ژاندارمری ها بهتر رفتار میکردند؟دوست عزیز،بنابر گفتهُ اطرافیان،حتی مرغ و تخم مرغهای پیرزن روستائی را بعنوان باج و حق حساب ازاو می ستاندند.پس موضوع فراتر از این چیزیست که نوشته اید.شما در دنیای سرمایه داری تا جان دارید باید برای کسی دیگر کار کنید،تازه مالیات هم میدهید.اگر به قول شما این روال چندهزارسالهُ دنیاست،پس عالمی دیگر بباید ساخت وز نو آدمی.
  25
  3
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا::]. من تازه متوجه شدم که منظور شما از “باو” همون بابا هست. این عادت خانوادگی شماست که همه را بابا صدا میزنید؟ یا اینکه معلوم نیست بابا کیه و صدا میزنید تا معلوم بشه کی بوده؟
  7
  26
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. مزخرف نوشتن و تصور کردن هم باید حد و حدودی داشته باشد. شمای بیشرم چرا سعی میکنید روز روشن را شب تاریک جلوه بدهید؟ شاید بین اقوام شما و انقلابیون سابق کسانی بودند که تلاش میکردند رشوه بگیرند، اما تحت منویات اعلیحضرتین رضا شاه و محمد رضا شاه اگر کسی جرات میکرد علناً دست به رشوه خواری بزند در دوران رضا شاه کتک میخورد و زمان محمد رضا شاه از طریق قانون تعقیب و زندانی میشد. بنده، شاهد زنده که آخرین ریاست پلیس راه کشور نود درصد دوران خدمتش را صرف بازرسی پاسگاه ها میکرد تا احدی به خود اجازه این نوع کثافتکاریهای دوران قاجار را ندهد. همان لجنی که به همت شما انقلابیون در حال حاضر قانون رسمی کشور شده است. یعنی اختلاس، دزدی و چپاول و رشوه خواری. مطمئن باشید که پیدا خواهید شد و روز حسابرسی دور نیست.
  7
  15
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵
  ۴۵
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. تورو سننه باو؟بیشین سرجات
  14
  4
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۷
  ۴۵
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. دوزاریت دیرمیفته یا یه روز از دنیا عقبی؟
  13
  3
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا::]. سوالت را از بابات بپرس اگر پیداش کردی.
  4
  9
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۸
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  کار رشوه در نظام اسلامی حتی به یک نخ سیگار هم خواهد کشید
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
  نظر شما چیست؟