مستند جنجالی شکار جاسوسان سازمان سیا در ایران که از صدا و سیما پخش شد

مدیر کل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات ایران از شناسایی و دستگیری 17 جاسوس تربیت یافته سازمان اطلاعاتی آمریکا (سیا) در داخل کشور خبر داد
+23
رأی دهید
-102

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  قابل توجه روشنفکران که عقیده دارند ما میتوانیم با دست خالی از عهده این دین شیهه بر آئیم. مارمولک را تبدیل به اژدها هفت سر نمودند که خود از مهار آن وا ماندند! فقط باید شانس بیاوریم که ترامپ یک نقش ناجی و پهلوانی بخود بگیرد و آنان را به درک واصل کند. حقیقت مثل همیشه تلخ است ولی باید شجاع بود و آنرا پذیرا شد.
  13
  39
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
  ۳۲
  ارشک110 - مشد، ایران
  من نمیدونم این دروغ ها دلیلش چیه؟ اگه برا مصرف داخله که برا همه روشنه اینا که در این فیلم وسترن بازی کردن زندانیای بد بختی هستن که با پول تطمیع شدن اگر هم برا نشون دادن اقتدار برای کشورهای دیگس که از قدیم میگن دروغ رو یا به مرده ببند یا به مسافر راه دور که کسی دستشون به این افراد نمیرسه.دروغ گوهای بزرگ بسه دیگه
  10
  29
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۶
  ۶۰
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  این دروغ ها را برای وحشت انداختن ملتی که دو تابیعتی هستند میباشد
  11
  35
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  تعجب میکنم از اینکه رژیم اخوندی هنوز به دنبال جاسوس و جاسوسی کردن هستند! اصلا" لازم نیست در این زمان مردم را جاسوس قلمداد کرد چونکه حالا مثل 30 الی 40 سال پیش نیست کسی را بخاطر اینکه نامه ای از طرف مخالف نظام بدستش رسیده یا نشریاتی از مخالفان نظام در خانه اش پیدا شده و یا با کسی تماس فیزیکی گرفته که این کس مخالف رژیم بوده را جاسوس حساب کنن و به اتهام جاسوسی دستگیرش کنن . حالا در بیشتر خانه بجای یک مبایل چندین مبایل هستش و مردم دسترسی به وسایلهای ارتباطی مثل لپ توپ و اینتیرنیت و غیره دارند و به اسانی میتوانن دسترسی به اخبار روز و نشریات سیاسی مخالف نظام و غیره داشته باشند پس کسیکه در این روز به خاطر جاسوسی فیزیکی گرفته شود زیاد جای باور نیست و این نوع فیلمها که از طرف نظام اخوندی درست و پخش میشود فقط برای ترساندن مردم داخل ایران می باشد.
  7
  14
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
  ۴۱
  bineshaan - لندن، انگلستان
  گفتم برنامه رو ببینم و از روی بیطرفی ماجرا رو قضاوت کنم.اما مستندی که چندین و چندین باربه یاهو نیوز استناد کنه معلومه که چقدر ابتدایی و غیر حرفه ای و غیر واقعیه. مثل اینکه بجای استناد به تحقیقات پزشکی به گفته فامیل و در و همسایه استناد کنی. افسوس که مردم ایران که مخاطب این برنامه هستند نمیدونن که یاهونیوز یه وب سایتی شبیه به همین ایرانیان یوکی هست ولی چندین بار پرترافیکتر.
  5
  14
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
  ۷۹
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  . [::آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان::]. [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. [::scandal - برلین، آلمان::]. خوب حالا شماها چرا ترسیدین. نکنه شماها هم جاسوسین که هستین. فارسیو تو کدوم سازمان جاسوسی یاد گرفتین؟
  24
  7
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
  ۴۹
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::scandal - برلین، آلمان::] همشهری جان هیچ عمو ترامپی به داد ما نخواهد رسید تا وقتی خودمون دست به کار نشیم .
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
  ۴۳
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::] تو خیلی .... هستی اخوندها فقط میخوان از مردم زهر چشم بگیرن ... چون خود این اخوندها رو امریکا اروپا اوردن کردن لولو منطقه به قول قدیمی ها رفیق دزد و شریک قافله هستن .
  3
  6
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
  ۷۹
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. حماقت زن و مرد نمیشناسه.. کمی به خودتون نگاه کنین.. شما خیلی استراتژیست و تحلیلگر زبده ای هستین. همون توکیو! بمونین ژاپن! احتیاج داره به امثال شماها که تو این سایت مثل نخود لوبیا اینور اونور میرین
  2
  1
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
  ۳۹
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  در این 40سال دستگاه امنیتی ایران به شدت قوی شده جای تاسف داره که اینجا برخی فکر می کنن اطلاعات ایران یه سازمان دست بسته هست که اگر بود تا حالا شاهد چندین کودتا بودیم .
  1
  1
  ‌پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۶
  ۵۰
  نادر۱۱ - تلاویو، اسرائیل
  چقدر تو خالی، مصنوعی، شعاری و کودکانه! یک مشت پیر و پاتال بی سواد و ناتوان در کنترل دستشویشون شدن صاحب مال و جان میلیونها انسان
  1
  1
  ‌پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
  نظر شما چیست؟