قتل دختر مشهور اینستاگرامی و انتشار تصاویر خون‌آلودش در اینستاگرام!

یک دختر معروف در اینستاگرام با ضربات چاقوی پسری که دو ماه پیش با وی آشنا شده بود به طرز فجیعی به قتل رسید و تصاویرش در اینستاگرام منتشر شد.

به گفته پلیس، یک دختر نوجوان آمریکایی که در شبکه‌های اجتماعی مشهور شده بود توسط شخصی که اخیراً از طریق اینستاگرام با او آشنا شده بود به قتل رسیده و همین شخص بعداً عکس‌هایی از جنازه‌ وی منتشر کرده است.
 
به گزارش فرارو، بیانکا دوینز اهل شهر یوتیکا، واقع در بخش شمالی ایالت نیویورک با ضربات چاقوی براندون کلارک ۲۱ ساله به قتل رسیده است. کلارک به اتهام قتل درجه دو بازداشت شده است.
 
پلیس می‌گوید این دو 2 ماه پیش از طریق اینستاگرام با هم آشنا شده‌اند و رابطه بین آنها تدریجا صمیمی‌تر شده است.
 
آنها خانواده‌های همدیگر را دیده بودند و شب شنبه در شهر نیویورک با هم به کنسرت رفته بودند.
 به گفته پلیس هنگامی که آنها با ماشین خود در حال بازگشت به یوتیکا بوده‌اند، کلارک پس از یک درگیری لفظی بیانکا، با چاقوی بزرگی این دختر ۱۷ ساله را به قتل رسانده است.
 
 کلارک تصاویر خون‌آلود این قتل را در کنار پیام متاسفم بیانکا در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.
 
این تصاویر در سطح وسیعی در سایت‌های چت آنلاین بازنشر شدند. برخی از مردم هیچ توجهی به مرگ این نوجوان نکردند اما برخی دیگر از مردم خواستند که به اشتراک گذاشتن این تصاویر را متوقف کنند.
 
اداره امنیت عمومی یوتیکا در بیانیه‌ای اعلام کرد که حوالی ۷:۲۰ بامداد روز یکشنبه تماس‌هایی در ارتباط با این عکس‌ها دریافت کردند و در حالی که تلاش می‌کردند این نوجوان را پیدا کنند، کلارک با ۹۱۱ تماس گرفت و در مورد کاری که کرده بود به پلیس گزارش داد.
 
ماموران پس از ردگیری تماس کلارک را در حالی که با چاقو به گردن خود زده بود پیدا کردند.
به گفته پلیس، کلارک قبل از این که بازداشت شود، روی برزنت سبزی که جنازه خانم دوینز زیر آن پیدا شد دراز کشیده بود و از خودش سلفی می‌گرفت.
 
ستوان برایان کوروکامتو از پلیس یوتیکا می‌گوید این پرونده تحت عنوان قتل عمد و اقدام به خودکشی در دست بررسی است.
 
خانواده خانم دوینز در بیانیه‌ای اعلام کردند: این نوجوان یک هنرمند با استعداد و یک دختر بی‌نظیر بود که خیلی زود از ما گرفته شد.
 
آنها نوشته‌اند: خنده‌های بیانکا روشنایی بخش زندگی ما بود. او همواره به عنوان پرنسس ما در یاد و خاطره‌ها باقی خواهد ماند.
 
پلیس یوتیکا اعلام کرده که آنها در تلاش هستند تا با همکاری رسانه‌های اجتماعی مختلف موضوع به اشتراک گذاشتن عکس‌ها را حل و فصل کنند.
 
سخنگوی اینستاگرام می‌گوید: فکر و دل ما پیش کسانی است که از این رویداد غم انگیزه متأثر شده‌اند و نهایت تلاشمان را می‌کنیم تا این محتوا را از پلتفرم‌های خود برداریم. هدف ما این است که در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام کنیم - همیشه فضا برای بهبود بهبود وجود دارد و ما نمی‌خواهیم مردم محتوایی را ببینند که سیاست‌های ما را نقض می‌کند.
+20
رأی دهید
-40

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران

  اجتماع از هم گسیخته و رواج بی بندباری و آزادی مصرف مخدر و نبود حتی یک جامعه شناس,پیامد این گونه اتفاقات در آمریکاست و بنظر من یگ گروه سرمایه دار پشت این قضیه رواج بی بند و باری وجود دارد
  62
  40
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
  ۳۹
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::senator x - تهران، ایران::]. کلا ماهیت سرمایه داری و کاپیتالیسم مولد این وقایع تلخه.
  45
  27
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵
  ۳۹
  Liberte - ارومیه، ایران

  قابل توجه اینستاگرام بازان. افرادی که با تعلق به دنیای مجازی تک ساحتی شده می شن.
  3
  26
  ‌سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
  ۳۲
  ارشک110 - مشد، ایران

  آخه حماقت یه سری آدم که بلد نیستند از یه تکنولوژی چه طور استفاده کنند چه ربطی به نظام حاکم داره .از این دست دیوانه ها در هر جایی پیدا میشه از جمله همین ایران خودمون از این طیف آدما کم نداره .
  6
  30
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. لطفا چرندیات کمونیسم را در اینجا ترویج نده جنایات کمونیسم از ۱۹۱۷ تاکنون بیشر ازدین عرعر ها بود اگر کشوری بینش سیاسی۰مطالعه و میهن دوستی و دوری از دین عرعر ها داشته باشد هیچ کشور سرمایه داری کوچکترین غلطی نمی تواند بکندنمونه عععععععنقلاب با شکوه که غرب ملا را بر جان و مال ملت حاکم کرد بایک مشت مجاهد خیانتکار و توده یی اسلامی که یک خر به وصعت ایران به ملا بخشیدند و خود الفراررررر۰ اصلاح طلبی تو و دائی جان خاتمی هم کثافتی چون خرمنه یی۰۰۰۰ در این سایت همه بیسواد نیستند۰۰۰۰مالشگر
  8
  15
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. یکی از بزرگترین خیانتکاران تاریخ ایران این فرقه ی روانی اسلامی بودندکه باهمکاری چپولهای بی سواد نقصهای حکومت قبل را هزاربرابر کردندهمزمان از خمینی یک۰۰۰ مهاتما گاندی۰۰۰ ساختند به طمع تقسیم قدرت ۰۰ و درگروه خود هر جنایت وکثافتی رامرتکب شدندو هنگامیکه درایران جهنم واقعی۰۰۰اعدام۰بچه بازی۰ شکنجه۰ دزدی۰ خفقان به اوج رسید گورشان را به خارج بردند ننگتان باد که میهن ما را به تعدادی جغد اسلامی سپردید
  6
  18
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. فریب کافیست چرندیات استالینی را تکرارنکن تمام سران کشورهای چپی۰۰۰۰چه در گذشته چه حال خود بزرگترین سرمایه داران همزمان بزرگترین جنایتکاران بودند۰۰۰مائو از چین۰۰۰استالین شوروی۰۰ پول پوت فیذل کاسترو انور خوجه و صدها کثافت دیگر۰۰۰ با همین تکرار سرمایه و اسلام دیگر مجاهدیت سفره ی پر از خون دزدی شکنجه بچه بازی را در ایران گستردیدو بیشرمانه بااهلو عیال راهی خارج۰۰۰ رو هم سنگ پای قزوین۰۰۰۰انقدرمنفی بدهید که جانتان دراید.
  7
  13
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. روزی دهها کثافت بدتر از این در داخل ایران اتفاق می افتد فرقش این است که در همان امریکا بلائی به سر قاتل در می اورند که از۰۰۰گ۰۰۰ خوردن خود پشیمان بعد اعدام۰۰ در ایران بلازده ی مجاهدی کمونیستی اسلامی۰۰۰ بقیه را خود دانید
  6
  14
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
  ۲۹
  tiger.man - ریکیاویک، ایسلند
  [::parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا::]. رسما زنجیر پاره کردی ههه
  13
  9
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  [::tiger.man - ریکیاویک، ایسلند::]. مغزی که..... باشد درک کامنت من برایش مشکل۰۰جناب الو یا یک اسلامی عهد بوق یا یک مجاهد بدتر ازملا یا یک چپول بیسواد که اتش گرفته یی
  7
  10
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  [::tiger.man - ریکیاویک، ایسلند::]. هیچ جا راهت ندادند با هزار دروغ و دغل توانستی مقامات ایسلند را فریب دهی۰۰خودتی
  8
  11
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
  ۲۹
  tiger.man - ریکیاویک، ایسلند
  اولا مقامات ایسلند نه قربونت مقامات سوئد . ثانیا بچه 11 ساله نیازی به فریب کسی نداره ثالثا خیلی باحالی جوش نزن فشارت میره بالا از گوش و بینیت میزنه بیرون . در اخر قبلا هم گفتم باز هم تکرار میکنم هیچ چیزی برای ارائه نداری بجز اینکه از شدت عصبانیت ( حالا بهر دلیل موجه و غیر موجه) اومدی اینجا عقده های شخصی خودت خالی کنی و الا ادبیات ادم سالم و خصوصا مدعی سواد محاله اینگونه باشه .
  9
  8
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
  ۳۹
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا::]. کلا انسان و جامعه برای بهتر زندگی بهتر و ایده آل تر به نظام اجتماعی ،سیاسی و اقتصادی بهتر و آرمان تر بایست فکر کنه و بعد از آزمون و خطا و تجربه تاریخی اونو انتخاب کنه. و اون جامعه و نظام کل ناگزیرو مسلما بر پایه مُساوات و برابری خواهد بود.
  3
  6
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  [::tiger.man - ریکیاویک، ایسلند::]. دیگر جواب تو خائن را نخواهم داد هر چرندی که می خواهی بنویس۰۰۰من دشمن دین عرعری هستم دشمن ملای هزارپدرعرعر۰۰مخالف جدائی طلبان۰۰ ازمجاهدین و توده ایها بانی جمهوری ملایان۰ ازداعش طالبان بوکو حرام۰ حزب الله و حال باید یکی اینها باشیکه سوخته ای بسوزتا ابد
  6
  7
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۳
  ۲۱
  Great Void - فالکلند، جزایر فالکلند
  [::parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا::]. اخه ایشون کجا حرف از حمایت از کمونیسم زد که اینجوری به ایشون پریدی؟مثلا یکی که مخالف اخوند هستش حتما 100% باید سلطنت طلب باشه؟ کاری به جنایت های رژیم استالنیستی شوروی ندارم ولی ساده لوحیه خیال کنی امریکا از اونا روسفیدتره. فقط یه نگاه به امار جرم و جنایت و ناعدالتی اجتماعی تو خود امریکا یا سیاست خارجیشون تو امریکای لاتین و افریقا (چرا دور بریم،ایران خودمون،سال 32 و 57) و تا دستت بیاد که واقعیت های سیستم سرمایه داری با اون پروپاگاندایی که همیشه میشنویم فرق داره
  2
  9
  ‌چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
  ۲۹
  tiger.man - ریکیاویک، ایسلند
  [::Great Void - فالکلند، جزایر فالکلند::]. دقیقا و تنها کشوری که از سلاح هسته ای و شیمیایی و میکروبی در جنگ واقعی استفاده کرد امریکاست . همان نماینده نظام سرمایه داری مطلق. ولی چون بر علیه ایران استفاده نکرد همگان نسبت به این واقعیت بی توجه هستند.
  1
  8
  ‌پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  [::Great Void - فالکلند، جزایر فالکلند::]. قصد من دفاع از امریکا نبود که کارتر مهره ی صد در صد قدرت اخوندها از انجا بود انها در داخل کشور خود قوانین خاص خود را دارند ولی از بیهویتی مذهب و بی رگی کشورها ی دیگر برای مطامع خود بهره می برند دلیل چرا در کشورهای پیشرفته نمی توانند عنقلاب بیافرینند در مورد این کاربر به قسمتهای دیگررجوع کنید در برابر هر کامنت من یک مسخره بازی خوب جواب ۰۰۰۰های می شود هوی
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  [::Great Void - فالکلند، جزایر فالکلند::]. شما چگونه توهین های او را در همین قسمت بالا نمی بینید ولی جواب توهینها را با دقت میبینید.
  2
  1
  ‌پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
  ۲۹
  tiger.man - ریکیاویک، ایسلند
  [::parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا::]. شما درست و بدون توهین به ملیت ها صحبت کنید نوکرت هم هستم . من اگر بخواهم همین ادبیات شما را به طور معکوس متوجه شما کنم قومیت مسلط بر مقدرات ملیت ها و اقوام در ایران (بخاطر چندتا ادم محترم و منصف در اینجا خیلی مودبانه میگم ) حرفی برای گفتن نداشت اما مشکل من این قومیت نیست وگرنه همه ما انسان هستیم و شعور فردی و اخلاق اجتماعی است که به ماها ارزش میدهد بلکه بیماری نگاه از بالا و تفکر و توهم صاحب بودن این مملکت کثیر المله انهم به ثمن خون و فلاکت و بدبختی ملیتهای دیگر است هر کس هم حقوقش را طلب کرد از دید احمقانه بعضی ها شده تجزیه طلب ( ضمن اینکه در حقوق سیاسی چیزی بنام تجزیه طلبی وجود ندارد بلکه بنام حق تعیین سرنوشت تعریف میشود ) . محترمانه صحبت کنید محترمانه تر جواب میشنوید
  2
  4
  ‌پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  [::tiger.man - ریکیاویک، ایسلند::]. خوب پاسخ شما من وقتی عرعر میگویم مقصودم اعراب متجاوز به ایران است و طرفداران حمله ی انها به ایران۰ که کشتند و کشتند و فرهنگ ایران را نابود کردند۰ ایا دینی که میگوید کافران را با زجر بکشید و زمین را از خونشان رنگین کنید قابل احترام است و یا دینی که با دختران ۶ یا ۷ ساله سکس مجاز انهم بوسیله ی رهبران دین بعد پیروانش۰۰ و هزار توهین دیگر به منش انسانی۰۰ اگر قبول ندارید نخوانید ۰چنگیز و تیمور نیز به ایران حمله کردندولی اثر منفی در اخلاقیات باقی نگذاشتند برخلاف اعراب عربستان در ۱۴۰۰ سال پیش
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
  ۲۹
  tiger.man - ریکیاویک، ایسلند
  [::parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا::] جالبه جهانگشایی دیگران میشه تجاوز و جهانگشایی آقایان دیگر میشه افتخار. اگر بده برای هر دو بده چون هیچکس با پیزا هیچ کشوری را تسخیر نکرده جهانگشایی در طول تاریخ با کشت و کشتار همراه بوده چه از طرف خلفای مسلمان بوده که از طرف کوروش و دار و دستش که البته با توجه به ظرف زمانی کاملا طبیعی بوده و حرجی بر هیچکس نیست دوما با توجه به اینکه(تاریخ طبری) تنها در یک مورد بیش از 400 هزار خانوار عرب در بلاد عراق عجم (بخوانید ایران) مستقر شدند و در موردی دیگر 50 هزار خانوار شما اثبات کنید که شخص شخیص جنابعالی از نسل همان 450 هزار خانوار نیستید. (اثبات کنیدطبق عادت فحش ندهید) .
  2
  2
  ‌پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
  ۲۱
  Great Void - فالکلند، جزایر فالکلند
  [::parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا::]. دوست خوبم در اینکه دلیل اصلی واپسگرایی ایران فرهنگ عقب مانده خودمون هستش که شکی نیست .ولی مذهب همیشه و همه جا یکی از کلیدی ترین مهره های دست استعمار بوده برای عقب نگه داشتن سطح فکر مردم یک منطقه و استثمار اونها و بنابراین تا تونستن تقویتش کردن. تا وقتی که کل دغدغه ما برحق بودن شیعه یا سنی و عرب یا فارس یا کرد یا ترک هستش کی اهمیت میده که منافع کل منطقه درحال سرازیر شدن به سوی ابرقدرت ها هستش؟دلیلی نداره که به خاطر مخالفت با یک ایین که با نصف بیشتر همسایه هامون دشمن بشیم.این عدم دیپلماسی هستش که ایران رو به این روز رسونده.( به رابطه ویتنام و امریکا یا المان و فرانسه نگاه کنید )
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  [::Great Void - فالکلند، جزایر فالکلند::]. گرامی حق با شماست ولی در مدت اقامتم در چند کشور اروپایی ۹۵ در صد جنایات بر علیه زنان از سوی کسانی بود که ازکشورهای اسلام زده امده بودند از سوی دیگر حجاب افراطی نیز شمار نژاد پرستان را بشدت افزایش داده حتی حجاب برای کودکان چهار یا پنج ساله و اواره شدن ما از زادگاهمان۰۰ ولی چه میتوان کرد جزدرد دل۰۰پیروز باشید
  0
  3
  جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
  نظر شما چیست؟