طنز زودنیوز و ماجرای ممنوعیت بستنی خوردن برای بانوان

طنز زودنیوز و ماجرای ممنوعیت بستنی خوردن برای بانوان
+96
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  خیلی بامزه ایی! ولی بیشوخی، مگه در ایران چنین پرسشی شایع شده که خانم ها چگونه لیس بزنند!؟ زیرا تا به امروز چنین گزارشی را ندیدم.
  25
  20
  یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۵
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  [::scandal - برلین، آلمان::]. بله قانون جدیده. فکر کنم تا چند روز دیگه خوردن بلال هم ممنوع بشه
  1
  26
  یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا::]. هر چند تصورش خیلی سخته، ولی از این قشر هر چه بگیم بر میاد.
  4
  22
  یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
  ۵۰
  Neda02 - اتاوا، کانادا
  حالا این یک شوخیه یا جدی جدی اوضاع داره هر روز بدتر می شه و واقعا همچین ممنوعیتی رسما اعلام شده؟؟؟!!!!
  0
  16
  یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::scandal - برلین، آلمان::]. بله مطرح شده چون بیماران جنسی اسلامی زیاد تحریک میشوند باور نمیکنی از تفکر یا همان فاطی شله بپرس این بیچاره مفلوک تاریخ مصرف گذشته دائم التحریکه با دیدن هر چیزی تحریک میشه
  3
  21
  یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  حالا اگر بیای بگی تو کله این دین که اینقدر عقب اقتاده است، میگن نخیر!!! این که اسلام واقعی نیست. تازه تو کل این کشورها ی اسلامی هم بگردی میگن هیچکدوم اسلام واقعی نیستن. خلاصه یه میلیارد مسلمون علاف دارن دنبال اسلام واقعی میگردن. یکی میگفت بزرگترین دشمن اسلام، عمل کردن به دستورهای خود اسلام هست.
  0
  13
  یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۱
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. گرامی، همانطوریکه فرمودید، در دین از همه چیز میتوان دستورات "من در آوردی" بوجود آورد. در مورد آقا فاطی، من یکی بنوبه خود از بامزگی ایشان می خندم و ایشان را میشه در دنیای مجازی تحمل کرد. ولی جدا از این حرفها، من چند ماه گذشته در مورد عقب افتگی فرهنگ ایرانی به چیزی اشاره کرده و آنرا در اینجا نوشتم و آن اینکه "اگر" ما در ایران، پیر مرد و پیر زنی دیدیم همانند پیران اروپایی که چگونه در خیابانها بستنی لیس میزنند، آنگاه ما پیشرفت خواهیم کرد، زیرا این امر را خودم در ایران تجربه کردم که با شخصی بسیار معاشرتی و باز و ضد رژیم و ضد اسلام که با هم در شهرمان قدم میزدیم و موقع ظهر بود و منِ شکمو طاقت نهار ترش تره و ترش کباب را نداشتم که تا از شهر به روستا برسیم، خیلی طول میکشد، پس هوس کلوچه کرده و در وسط خیابان شروع به خوردن، که از روی شگفتیم آن شخص بسسیار باز و محترم لب به کلوچه نزد که علت آنرا اینگونه نامید ؛ در خیابان آدم چیزی نمیخوره، زشته! که تازه یاد قانون و ادب خاندان خودم افتادم که منم در آنموقع اینگونه رفتار میکردم،
  3
  3
  دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۳
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  جان کلام اینکه؛ کرم از خودِ درخته که این آخوندها از این "روزنه" وارد شده و پدر فرهنگ ما را در آوردند و بدینجهت "ایران به یک شخم بنیادی پهلوانی احتیاج دارد" زیرا آلمان نازی "فقط" با یک شخم بنیادی پهلوانی توانست پیشرفت کند و و و.
  1
  8
  دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۷
  نظر شما چیست؟