حمید بقایی، معاون احمدی‌نژاد، در زندان اوین سکته مغزی کرد

فرارو: حمید بقایی، معاون اجرایی محمود احمدی‌نژاد در دولت یازدهم در زندان دچار سکته مغزی شد.
 
عبدالرضا داوری مشاور رسانه‌ای محمود احمدی نژاد خبر سکته مغزی بقایی را تایید کرد.
 
بهمن شریف زاده از روحانیون نزدیک به مشایی گفت: بقایی بخاطر لخته خون در سرش، به بیمارستان منتقل شده است. عبدالرضا داوری از نزدیکان احمدی نژاد مدعی شد که حمید بقایی دچار سکته مغزی شده است.
 
شریف زاده در گفتگویی کوتاه با خبرآنلاین گفت: براساس اخباری که من دارم یک لخته خون در سر بقایی بوده که بخاطر آن به بیمارستان منتقل شده است.
 
بقایی۲۰ روز قبل دچار سکته خفیف مغزی شده است

مهران عبدالله پور در گفتگو با ایسنا، گفت: حدود بیست روز قبل موکلم در زندان دچار عارضه مغزی شدند و پزشکان تشخیص دادند که نیاز به پیگیری پزشکی و مرخصی دارند و این رویه ۱۵ الی ۲۰ روز طول کشید و نهایتا هفته قبل آقای بقایی به مرخصی درمانی امدند.
 
وی افزود: امروز دنبال کار‌های پزشکی ایشان بودیم و مشخص شد که ۲۰ روز قبل دچار سکته خفیف مغزی شده است و لخته خون در مغزش رویت شده است. 
 
وی افزود: کار‌های ابتدایی بیمارستان و نیز اخذ ام آر‌ای در حال انجام است.
 
رئیس سازمان زندان‌ها: بقایی از ۸ روز پیش در اوین نیست

به گزارش تسنیم، رئیس سازمان زندان‌ها گفت که حمید بقایی روز شنبه هفته گذشته در مرخصی هشت روزه به سر می‌برد و امروز مرخصی وی تمام می‌شود.
 
جهانگیر افزود: بقایی باید خود را فردا (یکشنبه) ۳۰ تیر به زندان معرفی کند و اگر هم در خارج از زندان برای وی اتفاقی افتاده باشد ما اطلاعی نداریم و اگر نامبرده در موعد مقرر خود را به زندان معرفی نکند، علت را پیگیری می‌کنیم.
 
طبق اعلام دادستانی تهران حمید بقایی معاون اجرایی دولت احمدی‌نژاد به چندین اتهام از جمله اختلاس، تصرف غیرقانونی در اموال دولتی، تبانی در انجام معاملات دولتی به ۱۵ سال حبس و چهل و سه میلیارد تومان جزای نقدی محکوم و در ۲۲ اسفند ماه سال ۹۶ به زندان معرفی شد.
 
همچنین حمید بقایی ۱۱ شهریور سال ۹۷ نیز به اتهام توهین در شعبه ۱۰۵۹ دادگاه کیفری دو ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت محاکمه شد که پس از رسیدگی در این پرونده نیز به شش ماه دیگر حبس تعزیری محکوم شد.
+27
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  بچه های سیستان لباس و کفش و غذا ندارند زلزله زدگان و سیل زدگان هنوز پناهگاهی ندارند گور پدر حمید بقایی و دار و دستش
  6
  116
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  من فکر میکنم که دارند دار و دسته ی احمدی نژاد را برای انتخابات اینده اماده میکنند. در زمان ایشان قرارداد صلح با امریکا هم علنی خواهد شد
  4
  42
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
  ۴۴
  hesam.rigi - طهران، ایران

  [::آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان::]. بچههای سیستان بلوچستان لباس و کفش ندارند شما از پولتون کمی براشون بفرستین همین دو روز پیش تو سراوان و سوران و مهرستان سیلاب اومده که اگه کمکی به هلال احمر میکردی بد نبود برو به صفحه اینستاگرامشون داری به هموطنت کمک میکنی
  44
  3
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  به جهنم.
  3
  32
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران

  آمین.
  3
  25
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::پارس 1404 - ایران، ایران::]. آمین ایشالا برای کل حکومتیهای ایران و طرفدارانشون که تو هم جزوشون هستی.
  3
  20
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
  ۴۴
  hesam.rigi - طهران، ایران
  من صفحهشونو با حروف انگلیسی نوشتم ولی حذف کردن اینم از هموطنامون از کی گله کنیم ؟از ماست که بر ماست خودم مدت زیادی عضو جمعیت هلال احمر بودم ولی منتی به سر کسی نیست
  7
  3
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  این بابا یعنی حمید خان بفایی زمانی که بر سریر قدرت نشسته بود دایما از ارتباط با امام زمان صحبت میکرد و گاها مدعی مکالمه با ان اقای غایب در صحنه بود .پس چرا اقا بداد این مطلوم صحرای اوین نرسید . گذاشت ایشان سکته بکند.می بینید اقای غایب واقعا در خواب تشریف دارند و حواریونش را به سکته میاورد و ب....ش هم حساب نمیکند
  2
  17
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶
  نظر شما چیست؟