تصاویر جنجالی از دونالد ترامپ جوان در یک مهمانی

تصاویر آرشیوی شبکه خبری ان‌بی‌سی آمریکا از یک مهانی با حضور دونالد ترامپ یک بار دیگر حاشیه‌هایی درباره رفتار رئیس جمهوری ایالات متحده با زنان و افراد غیرخوشنام مطرح کرد.
این ویدیو که مربوط به یک مهمانی در سال ۱۹۹۲ میلادی است ترامپ را در کنار جفری اپستین، میلیاردر آمریکایی نشان می‌دهد. آقای اپستین بعدها به اتهام‌های آزار جنسی و همچنین قاچاق کودکان به منظور سوء‌استفاده جنسی متهم شد. او در صورت محکوم شدن در دادگاه باید برای گذران ۴۵ سال حبس راهی زندان فدرال ایالات متحده شود. او به دلیل آمد و شد با چهره‌های سیاسی نیز شناخته شده است، از جمله آنها می‌توان به دونالد ترامپ و بیل کلینتون روسای جمهوری کنونی و پیشین آمریکا اشاره کرد.
 
آقای اپستین حتی جایی ادعا کرده بود که ملانیا همسر کنونی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، را به آقای ترامپ معرفی کرده است. با این حال ترامپ در سال‌های اخیر اعلام کرده که «اپستین را دوست نداشته» است.
 
در این ویدیو او در حالتی صمیمی با آقای اپستین مشغول گفت‌وگو است. گاهی زنان در مهمانی را به او نشان می‌دهد و یکی از آنها را با صفت «هات» (داغ) به او معرفی می‌کند.
 
بخشی از این ویدیو که ترامپ در جمع زنان در حال رقص است کوتاه شده و به شدت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. گفته می‌شود که رفتار ترامپ با زنان محترمانه نبوده است.
 
این در حالی است که در سخنرانی اخیر ترامپ در کارولینای شمالی و انتقاد دوباره او به زنان منتقد او در مجلس نمایندگان آمریکا، زنان طرفدار او تابلوهای حمایت زنان از ترامپ را به دست گرفته بودند.
+74
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  جوانی و جاهلی 😏🙄😉
  24
  59
  جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
  ۳۶
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران
  فرهاد تو خیلی باهالی فرهاد ....
  5
  11
  جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
  ۴۲
  مسافران - انکارا، ترکیه

  دوست خوب ولی نادان من. سبکبال عزیز. آن ماله ات را بردار و بیا از ترامپ عزیزت دفاع کن. آیا در نظر او زنان ابزار نیستند؟آیا از نظر او زن برده نیست؟آیا سرمایه داری به فکر بهره بردن بیشتر از زنان نیست؟دوست نادان من. سرمایه داری و ارزشهای سرمایه داری،سم بشریت است."سود بده تا سود برسانم"،مهلک ترین جمله ایست که امروزه همه جا شنیده می شود.به سراغ من که میائی.نرم و آهسته بیا.ولی ماله ات را فراموش مکن.
  47
  26
  جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  دموکرات های امریکا چون کاملا اچمز و حرفی برای گفتن و برنامه ی مدون ندارند. تمام سعی ان ها این اراجیف هست که موثر هم نیستند
  25
  61
  جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  قیافه و تیپش همیشه چندش بوده !!!
  53
  40
  جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  از نظر زندگی شخصی و سکسی خیلی شبهه مفتخوران و خائنین خودما هستند.یکیش همین نجفی خودمان راستی نفهمیدیم این میترا مذهب اولیش چی بود؟
  11
  34
  جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
  ۳۳
  ارشک110 - مشد، ایران

  خب که چی ؟واقعا آدم پی میبره رسانه های احمق و جانبدار همه جای دنیا پیدا میشن ؟ یک رئیس جمهور با اخلاق ولی پخمه خوبه که همه چی رو به باد میده مثل کارتر و کلینتن یا یه ژانگولر و کار بلد که حداقلش نرخ بیکاری اون کشور رو به طور بیسابقه ای کم کرده ؟زندگی خصوصی آدمها به کسی چه مربوط؟ نشون میده دست دموکرات ها برای محکوم کردن او با موارد اساسی مملکتی خالیه که به این چیزا متوسل شدن!!!
  12
  32
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران
  امیدوارم 4 ساله دیگه خودش رئیس جمهور آمریکا
  7
  21
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  آخی دلواپسان آمریکا اذیت شدن. شیعیان آمریکا (دموکراتها) رم کردن. به عقیده من برای اینکه نسل دموکراتها اصلاح بشه باید اجازه بدن همسرانشون از ترامپ بچه بیاره. اینطوری یه اصلاح نژادی خوبی در دنیا میشه. به هرحال امام زمانی گفتن ترامپی گفتن.
  7
  14
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۲
  ۳۵
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا
  چقدر ترامپ دوستان ایرانی از این اخبار اذیت میشوند. فرق بین آخوندا که میگن امام زمان میاد و نجاتشون میده با شماها که دعا میکنین امام ترامپ باید و نجاتتون بده چیه؟ این وقتی در باره زنهای مملکت خودش گفته "از اونجاشون(عضو جنسی زنانه و البته اصل همون کلمه رو گفته) بگیری" انتظار داری در مورد زن های مملکت شما چی بگه یا چکار کنه؟
  13
  5
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
  نظر شما چیست؟