قیمت دلار, یورو, پوند ,سکه و طلا در بازار امروز پنجشنبه ۲۷ تیر

همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.
قیمت ارز در بازار امروز پنجشنبه ۲۷ تیر
برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کند.
قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز پنجشنبه ۲۷ تیر
+3
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  حیف شد! زیرا من قصد داشتم با بالا رفتن دلار چندین راس گاو و گوسفند بخرم که تا موقع بازنشستگی من نزدیک به ۵۰۰ راس گاو و گوسفند میشد! خب پُرروها، از اول میگفتید که قصد جنگ ندارید. بهرحال، شاید یک روزی به شغل قبلی م برگردم که همان سرگالشی بود که بسیار سالمتر و زیباتر از نوشتن و خواندن کامنت می باشد. دیر بشه، دروغ نمیشه، منظورم جنگ نیست بلکه خریدن گاو و گوسفند! سیم پایه و ریسمان را خریدم، زمین احتیاج ندارم، فقط مانده پول خرید گاو و گوسفند! خواستن توانستن است.
  3
  1
  ‌پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۹
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  خب اگر ۳۰ درصد ارزان شده باید قیمت کالاها هم تغییر کند پس چرا گرانتر میشود؟ این قیمت ها واقعی نیست بلکه دولت با بی پولی مواجه شده و قیمت دلار را پایین اعلام میکند که مردم دلار و طلاهایشان را تا زیاد ضرر نکردند بفروشند وقتی دولت خرید دوباره قیمت ها را بالا میبرد و میفروشد با این کار میلیاردها کاسبی می کند ارزان میخرد و گران میفروشد اگر دقت کرده باشید صرافا فقط خرید دارند فروش ندارند و وقتی گران میشود فقط فروش دارند خرید ندارند
  2
  2
  ‌پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
  نظر شما چیست؟