پادشاه سابق مالزی دختر شایسته مسکو را سه طلاقه کرد

العربیه :محمد پنجم، پادشاه پیشین مالزی در 22 نوامبر 2018 طی مراسمی اسطوره‌ای با «اکسانا وایویدینا» دختر شایسته سال 2015 مسکو ازدواج کرد، او در ماه ژانویه گذشته از سلطنت کناره‌گیری کرد اما اینک خبرهایی از سه طلاقه کردن همسر روس‌اش منتشر شده است.
 
اوکسانا به منظور ازدواج با همسر مسلمان خود دین اسلام را پذیرفت و بسیاری از عکس‌‌های خود را از شبکه‌های اجتماعی حذف کرد و پیشتر خبرهایی مبنی بر باردار شدنش است، منتشر شد.
 
اینک خبرهایی درباره جدایی محمد پنجم و اکسانا منتشر شده است، هرچند که پیشتر در ژانویه گذشته نیز حرف‌های درباره به سردی گراییدن روابط این زن و شوهر و وجود مشکلات بسیاری در زندگی آنها بر سر زبان‌ها افتاده بود.
 
کاربران شبکه‌های اجتماعی در مالزی، گواهی طلاق پادشاه سابق و همسرش را منتشر کردند، اما دلیل جدایی آنها مشخص نشده است.
 
در همین حال اعلام شد که محمد پنجم همسر روس خود را سه طلاقه کرده است در این صورت اگر این زن و شوهر بخواهند مجددا با یکدیگر ازدواج کنند، زن باید نخست به ازدواج یک محلل در آید و پس از طلاق می‌تواند به ازدواج همسر پیشین خود درآید.
 
مالزیایی‌ها با هیجان از ازدواج ناگهانی شاه محمد 50 ساله و اکسانا و ایویدینا وویوودینا 27 ساله را در ماه نوامبر گذشته که در پایتخت روسیه برگزار شد استقبال کردند اما اینک با شنیدن طلاق و جدایی سریع این زن و شوهر غافلگیر شده‌اند.
+16
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  مشت نمونه خروار است! بدینجهت هیچوقت دست به چنین عشقی نمیزنم، زیرا در آلمان واژه ایی بنام ۳ طلاقه وجود ندارد 😋
  24
  13
  ‌پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۱
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  امان از دست این اسلامیان این سه طلاق شان هم جالب است زن باید برود با مرد دیگری خاویار بازی کند و طلاق بگیرد دوباره میتواند با همونی که سه طلاقه کرد دوباره بده ه ه و بستان کند
  5
  29
  ‌پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  یاد مرحوم نصرت کریمی افتادم که در دوران شاه فیلم محلل را ساخت که انتقادی بر همین سه طلاقه و این قوانین مسخره بود و بعد از انقلاب به جرم ساختن آن فیلم به زندان افتاد روحش شاد
  3
  35
  ‌پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  خاک تو سر هر دوشون. یکی به خاطر هوس و یکی به خاطر پول فاصله سنی و فرهنگی رو نادیده رفتند. همچنین ملت مالزی هم که چنین نظامی رو تحمل می کنه، شایسته نقد و نکوهشه.
  4
  30
  ‌پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  اصولا سلطنت فساد به دنبال داره. نمی دونم اینهمه کشورهااز اروپایی غربی چطور به سلطنت وفادار موندن.حتی نظام ریاست جمهوری که بیش از دو دوره طول بکشه، به فساد گرایش پیدا می کنه.نمونه اش مبارک، بن علی، حافظ اسد، اردوغان منفور، ناتانیاهو- که البته نخست وزیره- پوتین.
  15
  8
  ‌پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
  ۳۶
  karaji - کرج ، ایران

  از کجا معلوم طرف پرستوی پوتین نبوده !!
  2
  29
  جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
  ۴۲
  مسافران - انکارا، ترکیه
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. نصرت کریمی زنده هستند !
  3
  6
  جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
  نظر شما چیست؟