پلیس به دنبال دو دختر ۱۴ ساله گنبدی که آخرین بار در تهران دیده شدند

رکنا: دو دختر گنبدی به طرز مرموزی گم شده اند و با پیدا شدن ردپای آن ها در تهران ماموریت ویژه ای کلید خورده است.
 
به گزارش رکنا، ساعت 6 عصر چهارشنبه 19 تیر امسال دختری به نام نرگس حیدرزاده که در آستانه 14 سالگی قرار دارد، خانه پدری اش در گنبد را ترک کرد تا با دوستش به نام فاطمه به کتابخانه بروند.
 
این دو دختر آخرین بار در خانه پدری نرگس دیده شدند و بعد از آن به طرز مرموزی ناپدید شدند و هیچ اثری از آنان به دست نیامد. خانواده های نرگس و فاطمه که می دیدند غیبت دختران شان طولانی شده است با گوشی همراه فاطمه تماس گرفتند اما خاموش بود .
گزارش به پلیس
خانواده دو دختر گمشده به جست و جوی شهر پرداختند اما هیچ ردپایی به دست نیاوردند و وقتی نیمه شب شد با نگرانی خود را به کلانتری 12 گنبد کاووس رساندند و گم شدن مرموز دختران شان را گزارش دادند.
سرنخی در پایتخت
تجسس های پلیسی برای رسیدن به ردپایی از نرگس و فاطمه در شهر گنبد به بن بست خورد تا این که سرنخی از آنان در تهران به دست آمد.
تماس مرد افغان
مادر نرگس در این خصوص گفت: دو روز نگران دختران مان بودیم. پلیس گنبد به ما اطمینان داد که آن ها ربوده شده اند. عصر جمعه 21 تیر کارگری افغان در تماسی با ماموران کلانتری شهرک غرب تهران ، اطلاعاتی مبنی بر مشاهده شدن دو دختر نوجوان در کارگاهی واقع در شهرک غرب داد.
 
وی ادامه داد: ماموران کلانتری سریع خودشان را به کارگاه رسانده بودند اما متاسفانه خبری از این دو دختر نبود. مرد افغانی هم که اتهامات چندانی علیه او نبود نیز فعلا تحت نظر است. خیلی زود مشخص شد آن دو دختر نوجوان همان نرگس و فاطمه هستند که با رسیدن پلیس به کارگاه پا به فرار گذاشته اند.
تجسس در تهران
مادر نرگس که از نگرانی صدایش می لرزید، گفت: با توجه به این که دختر من و دوستش در تهران دیده شده بودند با دستور قاضی گنبدی پرونده در اختیار ماموران اداره 11 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است اما هنوز هیچ سرنخ دیگری به دست نیامده و نگران دخترانمان هستیم.
 
بنابه این گزارش، پلیس در تعقیب این دختران گمشده گنبدی در تهران است و کسانی که اطلاعاتی از نرگس و فاطمه دارند می توانند با پلیس آگاهی تهران تماس بگیرند.
+35
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  وقتی فرزندانتان را تحت فشار قرار میدهید چون زن هستند و نباید آب بازی و توپ بازی و دوچرخه سواری و حتی بستنی خوردن در کوچه و بازار را منع می کنید چه انتظاری از این نوجوان میتوان داشت ؟؟
  13
  73
  ‌پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  این دو دخیر نوجوان امکان دارد در دفتر صیغه موقت اخوندها باشن و یا درمنزل کسانیکه مشغول کرایه دادن خانمها برای اعمال جنسی به اقایان هستند گرفتار شده باشند.
  21
  37
  ‌پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  یا سعید طوسی یا علم الهدی یا در طویله رهبری دنبال دخترکان ایران بگردید
  12
  17
  ‌پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
  ۷۱
  hassan5 - تهران، ایران
  از دختران در این حدود سنی متنفرم.بعلت ترشح هورمون های زنانگی و رویاهای احمقانه ، ارتباط شان با خانواده هایشان قطع شده وهر پیشنهاد مغرضانه ای را براحتی میپذیرند.هر دختر ۱۴یا ۱۵ دیوانه میشود مگر عکسش ثابت شود
  17
  6
  جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
  ۳۸
  stockholm - استکهلم، سوئد
  [::hassan5 - تهران، ایران::]. لطفا تجربه شخصی و خانوادگی خودتون رو فرافکنی نکنید و از این نوع تئوری های در پیتی که حاصل تراوشات مغز بیمار و مذهبی خودتون هست رو برای خودتون نگه دارید
  5
  14
  جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲
  ۷۱
  hassan5 - تهران، ایران
  [::stockholm - استکهلم، سوئد::]. اگر فقط یک مورد در اطراف شما اتفاق بیفتد و چنانچه مسئولانه قضاوت کنی و با این تبلیغات ماهواره ای انوقت معنی در پیت را میفهمی.گرچه احتمالا برای شما در استگهلم عادی و احساس مسئولیت بی معنی است
  2
  2
  شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۹
  نظر شما چیست؟