ژنرال مک کنزی ،فرمانده سنتکام : ایرانی‌ها در حال ارزیابی توان ارتش آمریکا هستند

ژنرال مک‌کنزی، فرمانده ارشد ارتش آمریکا - آرشیو صدای آمریکا :در پی افزایش تنش میان ایران و ایالات متحده و انتشار خبر توقیف یک نفتکش توسط نیروهای ایرانی در تنگه هرمز، فرمانده ارشد ارتش آمریکا در خاورمیانه به منطقه خلیج فارس سفر کرد.
 
شبکه خبری سی بی اس روز سه‌شنبه ۲۵ تیر گزارش داد، ژنرال کنث فرانک مک‌کنزی، فرمانده سنتکام توقفی در کشور عمان داشت و در واکنش به توقیف نفتکش گفت، روشن است ما آن را خیلی جدی می‌گیریم.
 
او با بیان این که تصمیم آمریکا برای اعزام نیرو به منطقه در جهت بازدارنگی ایران بوده گفت، ما الان در دوره زمانی هستیم که ایرانی‌ها در حال محاسبه مجدد و به نوعی ارزیابی ما هستند.
+37
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  «( چنان گفت سردار اسلامِ ما - تو گویی که فیلمیست در سینما!) ( خطا چون کند ناو دشمن در آب - نماند خطایش بدون جواب) ( بسازیم موشک دراز و طویل - به قزوین و تهران و هم اردبیل!) ( برویش نویسیم: مرگ بر عدو - کنیم استتارش به شکل کدو!) ( بیاریمشان سوی بندر به شب - سپاهی جلو و بسیج از عقب) ( بگیریم سرش را به سمت شما - شود ولوله بین مردان ما) ( که اکنون فِتَد ناو دشمن در آب - و غرق کردنش دارد امشب ثواب) ( که ناگه بر آمد صدایی مهیب - از آن ناوِ غولپیکرِ بس عجیب) ( بیفتاد بمبی میان سپاه - و مهدی دوباره خزید توی چاه!) ( در آن کمپِ اسلام شد انفجار - خوشی بر سپاهی شده زهر مار!) ( سحر چون در ایران بسیجی نبود - شهنشه به میدان بیامد فرود)
  5
  28
  ‌چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  خیر جناب ژنرال. این مارموزها با توان نظامی امریکا کاملا اشنا هستند ولی با تحریم ها میدانند که به زودی به دریوزگی خواهند افتاد و یک جنگ کوچک منطقه ای به نفع انان هست. هر جنگی که به سقوط حکومت اخوندی نینجامد به نفع رژیم تمام خواهد شد
  5
  28
  ‌چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
  نظر شما چیست؟