۱۲ گردشگر اسرائیلی به اتهام تجاوز به یک دختر بریتانیایی در قبرس بازداشت شدند

 نمایی از سواحل شهر توریستی آیا ناپا در جنوب قبرس رادیو فردا :پلیس شهر آیا ناپا در جنوب قبرس روز چهارشنبه ۱۲ اسرائیلی را به اتهام تجاوز به یک دختر ۱۹ ساله در هتل بازداشت کرد.
 
بر اساس گزارش رسانه‌های اسرائیلی، ملیت این دختر بریتانیایی اعلام شده است و او صبح روز چهارشنبه با تسلیم شکایتی به پلیس محلی، گفت که شب گذشته توسط گروهی از نوجوانان اسرائیلی مورد تجاوز قرار گرفته است.
 
متهمان که برخی از آنها ۱۶ و ۱۷ ساله هستند قرار است روز پنجشنبه در دادگاه حاضر شوند. گردشگر بریتانیایی نیز مورد معاینه پزشکی قرار خواهد گرفت.
 
وزارت خارجه اسرائیل گفته که در جریان این بازداشت‌هاست و قوانین قبرس به دیپلمات‌های اسرائیلی اجازه می‌دهد تا به متهمان دسترسی داشته باشند.
 
بیانیه این وزارتخانه می‌گوید که خانواده‌های افراد بازداشتی نیز در جریان این اتفاق قرار گرفته‌اند.
+34
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  soroshkhani - توکیو، ژاپن

  از این طرف اخوندا ماییدن دنیا رو . از این طرفم این به اصطلاح مخالفان نظام میماین دنیا رو. اخه یعنی چی ۱۲ توریست اسرائیلی؟ چرا تیتر رو طوری انتخاب میکنین انگار همه اسرائیلی ها متجاوز هستن؟. دقت کردین وقتی یه ایرانی تجاوز میکنه یا میره چندتا بی گناه رو میکشه سریعا تیتر میزنن یک نفر یکی رو کشت. یک نفر به یک نفر تجاوز کرد. اما امان از وقتی که یک فرد از اسرائیل یک کاری کنه. اما امان از وقتی که یک فرد از اسرائیل به فلسطینیها با یکم تندخویی حرف بزنه. همه تیتر میزنن اسرائیله فلانه. همه میدونیم ۳۰ تا ۴۰ میلیون تروریست تو ایران عضو گروه ها تروریستیه. همه میدونم ایران به صورت علنی از گروه های تروریستی حمایت میکنه اسلحه میفرسته بمب میفرسته هرچی که بگی میفرسته. اما همین مردم چنین تیتری رو میزنن.
  46
  7
  ‌چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  هر 12 تایشان رو خدا لعنت کند.
  11
  35
  ‌چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳
  ۲۹
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  باور نکنید .شایعه برای ضایع کردن کشور اسرائیل است . از محالات است . اسرائیلی تجاوز انهم بیک دختر بریتانیائی کند..اسرائیل یک کشور متمدن وبادموکراسی است . رادیو فردا چقدر پول گرفتی
  59
  14
  ‌چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
  ۳۰
  salomeh_f - ساکرامنتو، ایالات متحده امریکا
  صد در صد عرب اسرأیلی بودن
  26
  11
  ‌چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۱
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران
  [::*بی همتا* - برلین، آلمان::]. 😂 رادیو فردا پولش را خود اسراییل می دهد😂پروردگار شما ....
  3
  6
  ‌پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۱
  ۴۰
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  [::soroshkhani - توکیو، ژاپن::]. اشاره به ملیت داره حالا تو برداشت میلیونی میکنی مشکل خودته
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳
  ۳۲
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا::]. برداشت من؟ تو این سایت کلی خبر جنایی منتشر شده. شما بهشون سر بزن و نوع تیتر اونها رو باهم مقایسه کن. تو هر خبری که قاتل متجاوز و جانی ایرانی بوده تیتر طوری انتخاب شده که حتی تو متن تفصیلی خبر هم نمیتونی تشخیص بدی قاتل و جانی کجاییه. اما حالا چون طرف اسرائیلیه یه تیتر درشت زدن طرف اسرائیلی بوده و پس همه اسرائیلی ها بدن.ا
  0
  0
  یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
  نظر شما چیست؟