افشای راز نیم میلیون دلاری رهبر کره شمالی

اسپوتنیک : رهبر کره شمالی، دو خودروی مرسدس به ارزش 500 هزار دلار خریداری نموده است.
 
به گزارش اسپوتنیک به نقل از سی ان ان، کارمندانی از ادارات دولتی در کره شمالی  بعداز هشت ماه اعلام کردند که کیم جونگ اون، دو خودرو به ارزش 500 هزار دلار از نوع مرسدس Maybach S600  خریداری نموده است. 

محققان می گویند که این لیموزین ها از بندر روتردام (هلند) در تاریخ 14 ژوئن 2018 ارسال شده است. از آنجا، این خودرو ها سپی به چین و بعدا به اوزاکا ژاپن و بلاخره به کره جنوبی رسیند. بعدا از ردیابی این خودروها توسط کشتی DN5505 به شهر ناخودکا در شمالی شرقی روسیه انتقال یافت.
 
از آنجا قرار بود، این کشتی 5 اکتبر به مقصد برسد، اما از 1 اکتبر تا 19 اکتبر ، دستگاه ردیاب موقعیت کشتی را نشان نمی دهد، هنگامی که دستگاه ردیاب دوباره فعال شد، کشتی DN5505 در راه بازگشت به بوسان کره جنوبی بود.
 
در تاریخ 2 نوامبر، کارمندان کشتی پس از رسیدن، اسنادی را ارایه می کنند که این کشتی دارای بار ذغال سنگ خلاص از شهر ناخودکا روسیه می باشد.
 
"کارشناسان بر این باوراند همان زمان، در 7 اکتبر، هواپیماهای IL-76 باربری کره شمالی از پکن یانگ به ولادیوستوک روسیه پرواز می کند، ولی آمریکایی ها نتوانستند با کنسولگری کره شمالی در این شهر ارتباط برقرارکنند".
 
کنسرن دیملر، مالک شرکت مرسدس اعلام می کند که برای 15 سال با کره شمالی هیچ معامله ای نشده است. رئیس این شرکت تاکید میکند که تحویل آن به خریداران با دقت بررسی می شود، اما باز فروش بیشتر آن در حال حاضر خارج از مسولیت این شرکت می باشد.
+9
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  ما عوضی کم داشتیم، اینم رویش. از آدم حرف بزنید!
  3
  21
  ‌چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  سیستم کمونیستی هست دیگر! مردم گشنه و گدا و مساوات در فقر و رهبران در کاخ های معمولا مصادره ای و در پرِ قو می خوابند. همین موضوع را من حدود 45 سال پیش در مسکو دیدم و توسط یک خبرنگار حکومتی به مهمانی فوق اشرافی سران حکومت راه پیدا کردم و چیزی دیدم که در یک حکومت امپریالیستی غیر ممکن هست
  2
  41
  ‌چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. در تائید کامنت شما۰ چون چپیهای ایرانهم مثل اسلامیون بیسواد بودند نخواستند ک این ایده را ببینند استالین۰۰انورخوجه۰ چاوشسکو۰۰پول پت۰ هوشی مین۰ووووو همه قاتل حرفه یی بودندو دهها میلیون مخالف راکشتند حتی چه گوراراخودش تعدادی را با دست خود اعدام بعد همین چپیهامثل اسلامیون از این قاتلان پیغمبر ساخته دهها هزار جوان را فریفته به قربانگاه ملافرستادندمثل مجاهدین که بله اسلام ملا دروغ ما اسلام واقعی رادرچنته داریم انها هم هزاران جوان را فریفتندو قربانی کردند۰۰ ملت عجیبی هستیم
  4
  27
  ‌چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
  نظر شما چیست؟