حمله یک شیر نر به مسئول «دهکده طبیعت» قزوین همزمان با بازدید معاون رئیس جمهور

به گزارش رسانه‌های ایران، روز دوشنبه همزمان با بازدید معاون رئیس جمهور ایران از دهکده گردشگری در قزوین، یک قلاده شیر به متصدی این دهکده حمله و او را زخمی کرد.
 
خبرگزاری ایلنا مسئول این دهکده را نادر رضانوری معرفی کرده و گزارش داده است که وی پس از زخمی شدن از ناحیه دست و کتف به بیمارستان منتقل شده است.
 
علی‌اصغر مونسان، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در جریان بازدیدش از این دهکده گفت که آمار گردشگران ورودی به ایران « از پنج میلیون و صدهزار نفر به هفت‌میلیون و هشتصدهزار نفر رسیده است».
 
وی اشاره‌ای به بازه زمانی این تغییر نکرده است.
 
رئیس سازمان گردشگری همچنین گفته است در پی لغو روادید با کشور عمان، «در سه ماهه اول امسال شاهد رشد ۱۴۰درصدی سفر گردشگران عمانی به کشور بودیم».
+33
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  سیرابی - استانبول، ترکیه
  خدارو شکر شیر نر بوده اگر ماده بود چه به روزگارش می آورد.
  3
  20
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۲
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  این بابا دزد و خائن به ایران و از دار دسته رفسنجانی میباشد که در حال فروش گاز به ژاپن و کشورهای دیگر هستن و از امریکا به ایران امده و نوچه رفسنجانی بوده زرتی افتابه به دست بگو نه مهندس واین سیبیل بنا گوش در رفته برای خودش تو قزوین دار دسته چماق بدست و تفنگ دار داره ایران شده مثال زمان قاجارها و هر دار دسته ای برای خودش یه قسمت از نفت و گاز مملکت گرفتن دستتشون و هر غلطی میخوان میکنن و به روشهای مختلف به کشورهای خارجی میفروشن این خائن و دزد نوچه اخوندها هم همینطور
  6
  26
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  بدون روسری بود و شیر نر هم میخواست امر به معروف کنه!
  5
  33
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  جالب اینجا بود که تو همون سطلی که بشیر اب میداند,زخم این یارو را شستشو میدادند
  1
  6
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
  ۴۲
  Rezalondon2019 - لندن، انگلستان
  samisan - توکیو، ژاپن شما از کجا میدونی دزد و خائن هست / بهتر نیست بجا قضاوت کردن مردم که نمیشناسی بهتر شناخت پیدا کنی ایشون ادم محترمی هست و خیلی هم خیر و به مردم بی پناه کمک میکنه اگه شناخت نداری لطفا توهین نکن خائن کسانی هستند که پول این مملکت را برداشتند و فرار کردند یا دارند داخل مملکت بخور بخور میکنند نه کسی تمام عمرش به کمک کردن به مردم و بی پناه ها گذاشته بهتر هست یک کم منطقی بود
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۸
  نظر شما چیست؟