خانم معلمی به اتهام رابطه جنسى با دانش آموز ۱۳ ساله اش به ۲۰ سال زندان محکوم شد

العربیه :دادگاهی در ایالت «آریزونا» در آمریکا، خانم معلمی را به دلیل برقراری رابطه جنسی با دانش‌آموز 13 ساله‌اش به 20 سال زندان محکوم کرد.
دادگاه روز جمعه «برتانی زامورا» معلم آمریکایی 28 ساله و متاهل را به دلیل تحریک دانش‌آموزش و برقراری رابطه جنسی سیستماتیک با او به 20 سال حبس محکوم کرد.
 
این خانم معلم در دادگاه اعتراف کرد که دست‌کم 8 بار با این دانش‌آموز رابطه جنسی برقرار کرده که یک مورد آن جلوی چشمان یکی از همکلاسانش صورت گرفته است.
 
زامورا که در ماه مارس سال گذشته بازداشت شد، در بازجویی اعتراف کرد که با دانش‌آموز مدرسه ابتدایی Las Brisas در ایالت «آریزونا» چندین بار رابطه جنسی برقرار کرد. او گفت ابتدا با صحبت‌های تحریک‌آمیز تلاش کردم او را به سوی خودم جلب کنم و در مراحل بعدی با ارسال تصاویری از زنان برهنه دست به تحریک جنسی او زدم. زامورا دلیل رابطه‌اش با این دانش آموز را علاقمندی شدیدش به برقراری رابطه جنسی با کودکان قلمداد کرد.
تلاش شوهر «زامورا» برای حل مشکل با خانواده دانش‌آموز
دانش‌آموز 13 ساله که قادر به مقاومت در برابر وسوسه‌های خانم معلم خود نبود، تسلیم خواسته‌های او شده بود. اما پدر این دانش‌آمور متوجه شد که پسرش همیشه به دنبال فرصتی می‌گشت تا از خانه خارج شود. پدر که نسبت به رفتارهای پسر خود شک کرده بود موضوع را به اطلاع نهادی رساند که رفتار مشکوک کودکان را بررسی می‌کند، این نهاد به کمک پدر دانش‌آموز 13 ساله از طریق اینترنت ایمیل‌های این کودک را باز کرده و پدر بالاخره از راز رابطه‌ پسرش با زامورا آگاه شد و موضوع را به اطلاع شوهر زامورا رساند. وقتی شوهر زامورا از این راز مطلع شد، تلاش کرد تا پدر دانش‌آموز را قانع کند تا به پلیس مراجعه نکند اما پدر دانش‌آموز تصمیم خود را گرفته بود و پلیس با دریافت مدارک زامورا را بازداشت و پرونده را به دادگاه فرستاد. دادگاه زامورا را به اتهام برقراری رابطه جنسی با کودکان و ارسال تصاویر غیر اخلاقی برای آنها، از کار اخراج و به 20 سال زندان محکوم کرد.
+47
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  این از سعید طوسی تقلید کرده
  26
  82
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰
  ۴۰
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  پسره راضی بوده که اسمش تجاوز نیست نهایتا فریب
  27
  67
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۹
  ۳۶
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران

  عکس این پسر بچه 13 ساله کجاست پس ، ناقلا !!!
  17
  59
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  تقصیر اسلام و احمدی نژاد و رهبرو رئیس جمهور ماست.وزیر آموزش و پرورش آن ایالت و پریچر کلیسای جامع آریزونا باید اعدام شوند.قابل توجه دوست خوب ولی نادانم: "سبکبال"
  37
  24
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  مشابه سعید طوسی در همه اقشار داریم حتی در خانم ها.فکر کنید اگر سعید طوسی با این خانم ازدواج کنه در کلاس قران.. چی میشه؟!؟!
  14
  47
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  مشابه سعید طوسی؟. مگه شد معلم محبوب اسقف اعظم کلیساهای امریکا؟. ۲۰ سال عمرشو باید تو زندان نوک زبونش در خدمت هم سفید و اکثرا سیاه باشه!. جمهوری اسلامی که نیست که بشه قاری محبوب
  9
  37
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  ای دونم..کاش منم وقتی ۱۳ سالم بود اینجور خانوم معلمی داشتم وسوسه و تحریک و بهم تجاوز میکرد.😍
  22
  64
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
  ۳۷
  حمید کاردروست - لندن، انگلستان
  [::sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا::]اولا اون سن قانونی نداشت ،دوما اگه بجای اون یه دختر بچه با اقای معلمش بود باز مگفتی که دو طرف رضایت داشتند،بعد شما تو اون کشور داری زندگی میکنی اما طرز فکرت یه چیزه دیگرو میگه.
  7
  20
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  این زن یک مجرم بوده که مجازات میشود، ولی خواندن کامنت های یک ملت بیمار قابل توجه است. البته این بیماری که میرفت در دوران پهلوی معالجه شود، با ترویج فرهنگ اسلامی شدت گرفته.
  17
  55
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. وقتی مینویسم امام جمعه جایی باید اعدام شود منظور این هست که کسانی که در صدر کار نشسته و از این جنایت ها حمایت میکنند باید بر کنار شوند. آیا در فکر بیمار و گمراه شما مسئولین امور در کشور های پیشرفته مثل حکومت اسلامی از خطاکاران حمایت میکنند؟
  5
  20
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این زن مجرم نبوده بلکه خانمی بوده که با نوجوانای که دانش اموز کلاس درس خودش بوده و دانسته توانایی انجام سیکس را دارد عمل سیکسی انجام داده. بیشتر پسرها نوجوان خواهان این هستند که بتوانن در سن نوجوانی رابطه سیکسی با خانمها انجام دهند حتی برای یکبار هم باشد. بعضی از پسرها نوجوان وقتیکه نمی توانن با خانمها سیکسی انجام دهند به سراغ نزدیک ترین دوست پسر خودشان میروند که احتیاج سیکسیشان را با دوستشان انجام دهند. در هرحال بعضی وقتها قانون ها هم حکمی بیخود میدهند که سر منشاء تمام بدبختیها میشود.
  32
  11
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. [::sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا::]. قانون میگه سکس با فرد زیر سن قانونی چه توسط مرد چه توسط زن و چه فرد پسر باشه چه دختر و چه سکس فاعلانه باشه چه مفعولانه ممنوعه و کسی که اینکار رو‌کنه بچه باز و pedophile نامیده میشه و مجازات شدیدی داره. حالا میخواد فرق زیر سن راضی باشه میخواد نباشه فرقی نمیکنه. چون از نظر قانون فرد زیر سن شعور عقلی و توانایی تشخیص این چیزها رو نداره. البته این سن قانونی سکس تو کشورهای مختلف فرق میکنه.
  3
  24
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. مطمئن باش در کشور ناپیشرفتهُ ما هم کسی از مسئولین به قول شما،صدر کار،یا امامان جماعت از این گونه به قول شما خطاکاران در حکومت فیل ها و خران(منظور جمهوری خواهان و دموکراتها بود. به دل نگیر) حمایت نمی کند.
  12
  5
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. مشکل اما،جائیست که حکومت پیشرفتهُ مد نظر شما اساسأ از اسلوب و قواعد نوشته شده توسط کسانی مانند"جرمی بنتام" پیروی می کند و با آن اسلوب می خواهد دنیا را زیر سلطه داشته باشد که این الگو برای کشور ما نه تنها قابل قبول نیست بلکه مطرود و مذموم است.در فلسفهُ بنتام، انسان با تولد و مالیات و مرگ تعریف میشود.در باور ما هرفرد یا نور است و آن نور به زمین بازخواهد تابید،یا سیاهیست و به تباهی میرود.
  17
  4
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. شما اجازه بده پسرت که ۱۳ سالش شد با معلمش”سیکس” داشته باشه، بعد که ۳۰ سالش شد با هم حرف میزنیم!
  6
  21
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. در کشور ما از خطاکاران حکومتی حمایت نمیکنند؟ طوسی چند سال زندان بود؟ صبر میکنم تا تکلیف نجفی هم اگر قبل از سقوط آخوند معلوم شد باز با هم صحبت میکنیم.
  2
  17
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. نتیجه فلسفه شما را روزانه شاهد هستیم. لابد وضع زندگی مردم در اروپا و آمریکا را با اوضاع ایران و کشور های اسلامی افراطی دیگر مقایسه میکنید که به این نتیجه نائل شدید! و اینهمه جماعت که در صف مهاجرت به خارج هستند لابد تحت عنوان سفرای صلح عازم هستند، نه فرار از جهنم اسلامی!
  2
  18
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
  ۵۰
  PCNation - واترلو، کانادا
  باباهه از حسودی پسرش رو لوداده (/:)
  10
  24
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  فکر کنم پدر پسره باین دلیل شکایت کرده که خانم معلم بدونه(اجازه)او رابطه برقرار کرده.شوهر زنه را بگو ,التماس کرده جون مادرت به پلیس نگو
  3
  15
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. نگفتم که در ایران اساسأ چنین چیزهائی نیست یا نبوده و نخواهد بود.برای همین از "جرمی بنتام" و تضاد فلسفه اش با عرفان دینی نام بردم که بروید کمی تحقیق کنید که انسان راحت طلب برای لذت جوئی می تواند هزاران تخلف کند و بگوید: این عین آزادی فردی من است.
  16
  3
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. در دنیا همیشه انسان نماهای راحت طلب بیشتر بوده و هستند تا آدمیانی که به سختکوشی اعتقاد داشته و دارند.برای همین حرفهای شمای نوعی هواداران بیشتری دارد.با عرض معذرت شمای نیمچه سرمایه دار یک دکان بقالی دارید ولی خدا انسان را بقال و چقال و بزاز و رزاز نیافریده است. اگر موضوع را گرفتی که فبها،نگرفتی هم از من کاری ساخته نیست.
  17
  3
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
  ۳۲
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  ببینین مردم چقدر عقب افتادن که چنین کامنتهایی میدن. حالا چون طرف خانومه و قیافه زیباییم داره این عقب مونده ها عقیده دارن کارش درست بوده
  3
  11
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. متاسفانه چون در سطح بسیار متفاوتی چرند بلغور فرمودید منظورتان را متوجه نشدم بنابر این قضاوت نهایی را به خوانندگان سایت میسپارم.
  4
  22
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  پس رییس جمهور فرانسه که زیر ۱۸ سال بوده و همسرش که معلم اش بوده تئوری میشه دادگاهی شوند! مگر اینکه قانون ها فرق میکنند.
  3
  18
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  آفرین بر پدر فهمیده اش.الان پسر یک آدم احمق و یا با تفکر تحجری مختص جوامع عقب مانده و سرکش می بود به پسرش افتخار می کرد.
  0
  9
  ‌چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳
  نظر شما چیست؟