مرد افغان مقیم لندن , گلوی پدر و مادرش را برید

خیابان ردفیرن، محله‌ای که رویداد اتفاق افتاده است
بی بی سی :مردی در لندن، پایتخت بریتانیا رسما متهم به قتل والدینش شد.
 
پلیس لندن می‌گوید، اجساد اکبر آرزو ۶۴ ساله و لیلا آرزو ۷۴ ساله را روز جمعه (۱۲ ژوئیه) حوالی ساعت ۰۹:۴۰ به وقت محلی در خانه شان در منطقه هانسلو لندن پیدا کرده است. به گفته پلیس این زوج با چاقو کشته شده‌اند.
 
پلیس از مصطفی آرزو ۳۱ ساله، پسر این زوج به عنوان متهم نام برده است و گفته که او قرار است به اتهام دو مورد قتل امروز (دوشنبه) در دادگاه بدوی ویمبلدون حاضر شود.
 
یک نهاد خیریه که در منطقه هانسلو به مهاجران افغان خدمات ارایه می‌کند گفته است که این خانواده سال‌ها پیش از افغانستان به بریتانیا مهاجرت کرده بودند.
 
انجمن افغانستان و آسیای میانه به بی‌بی‌سی گفت برای حمایت از خانواده و دوستان نزدیک قربانیان با پلیس و دیگر نهادهای حامی همکاری نزدیک خواهد کرد.
 
پلیس این قتل را 'مسئله‌ای خانوادگی' توصیف کرده است.
 
روزنامه سان چاپ بریتانیا به نقل از همسایه این زوج نوشته است:"گلوی هر دو بریده شده بود. حدود ساعت ۲ صبح صدای جیغ شنیدیم ولی داد و فریاد ناگهان خاموش شد."
+32
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  یکی دخترش را خفه میکند و دیگری اینطوری! آخوندها نانشان توی روغنه!
  10
  50
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۲
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  این اخوندها و کلا تعلیم دهندگان دینی از هر دین بزرگترین تاجران تاریخند انها کالایی را که میفروشن که هیچکس ان را ندیده و زمان تحویلش هم نیز درون قبر و بعد از مرگ شماست و مالیات هم نمیدهند این رو میگن تجارت پر سود
  6
  35
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  اسمال دینی برای وحشیگریست و دیگر هیچ
  2
  28
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
  نظر شما چیست؟