مجلس خفتگان - کاری فوق العاده از علی زکریایی و رضا احسان پور

مجلس خفتگان - کاری فوق العاده از علی زکریایی و رضا احسان پور
+172
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  ایران را سیل برد/ مجلس را خواب برد! تقدیم به همه روشنفکران که توقع اصلاح و بهبودی از اینها دارند! خانه از بن خراب است و نباید به خود دروغ گفت که با چهارتا چهاربست میتوان از فروپاشی او جلوگیری نمود!
  6
  71
  یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۷
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران

  معلوم نیست مجلس هست یا طویله! نه حاظرند رای شفاف بدهند نه کار درست و حسابی بکنند! اگر مجلس خبرگان نبود هر قانون ضد ایرانی را این جماعت مواجب بگیر تصویب می کردند
  56
  27
  یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۷
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  دیروز گفتیم اگر نتانیو یک بمب بزند وسط جماران. شاید بشود ستارخان دوم.در اینکه برادران ارشادی داغ کنند.ملالی نیست. غصه پس مانده بشقاب مولا.ولی‌ حیران از این چپی ها، ملی‌ مذهبی‌.چرا این‌ها داغ کردند؟ سال ۵۶ آخوندا یک کلیسا را در پاریس گرفتند. و تحصن. کسی‌ البته توجه نمی‌‌کرد. تا زمانی‌ که چپ‌های معروف ما رفتند به این تحصن و پشت سر آخوند در کلیسا پاریس شروع به نماز خواندن.این خبر مثل بمب شد. فردای آن روز روزنامه لوموند و نییورک تایمز .این خبر را در تیتر اول. در تاریخ ایران معروف به نماز سرخ.که چه کسی‌ می‌‌گوید. آخوند ارتجاهی است؟این هم مدرکش. حتا کمونیست‌ها هم پشت خلخالی نماز می‌‌خوانند.پرسش حقیر. شما برای شکست شاه دست به دامان آخوند و این پس ماندگان اصحاب کهف شدید. اگر ما برای شکست توله‌های خمینی دست به دامان نتانیهو، خاهن؟ خجالتی نباشید.یک پرسش؟ ولی‌ خالی‌ بندی قبول نیست. نتانیهو و خامنه آای را بگذارند کنار هم. و بگویند انتخاب.چه کسی‌ همه کاره ملت ایران؟ کدام را انتخاب می‌‌کنید.؟ به روح لنین .مارکس. چگورا و چاوز. بازرگان. رجوی قسم.دروغ نگوهید.
  4
  27
  یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  ذال جان منظورت کدام مجلس خبرگان است؟ ما ل ما؟ رهیس هر ۳ قوه عراقی. رهیس مجلس خبرگان عراقی. رهیس مجلس مصلحت نظام عراقی. رهیس بسیج عراقی. زمنی که بزم وافور برای آخوند راه می‌‌اندازی .خودت دیگر نکش. توحمات ایجاد می‌‌شود. این مجلسی‌ها دست دراز مجلس خبرگان هستند
  4
  27
  یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
  ۷۵
  ناصر 12 - گوتنبرگ، سوئد
  بیت آخرش ( اینهمه آدم، هستن که از یارو سرن _ ایشالا همین ها هم ته کار می برن ) بسیار درست و امیدوار کننده است . هنوز هم در داخل ایران بسیارند کسانی که میتوانند ایران و مردم ایران را نجات دهند ایشالا!
  2
  18
  یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  ببینید سرنوشت کشورمون دست چه کسانى افتاده!!! نماینده هاى به اصطلاح مردم که تو مجلس فقط بفکر جیب خودشونن و دارن پول پارو میکنن، اینا هم که یه مشت فسیل متحجر واپس گراى احمق بیسواد نفهم که قراره به راى مجلسى ها نظارت کنن!!! اینا اگه بتونن خودشون رو کنترل کنن و تو خودشون نرینن هنر کردن !! چقدر بدبختیم که اینها برا سرنوشت کشورمون تصمیم میگیرن!!!
  2
  20
  یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
  ۷۳
  چهارشنبه سوری ایران - فرانکفورت، آلمان

  دمت گرم درود بر تو خیلی زیبا و پرمعنا بود
  2
  22
  یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
  ۶۶
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا

  حساب بانکی دزدها مملو از پول۰۰ اکثریت ملت هم در خواب ۱۴۰۰ ساله خوب این دو سوسمار هم درخواب۰۰عجیب نیست
  5
  25
  یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  طویله اسلامی
  0
  16
  یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  مجلس خفتگان یا بهنر بگوییم مجلس مردگان. یا بهتر بگوییم مجلس جنازه های منحرک
  1
  13
  یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن
  افتخار بزرگی است که یک بارهم مهر ننگین جمهوری اظهالی تو شناسنامه ما نیست
  1
  3
  ‌سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۶
  نظر شما چیست؟