امام جمعه تهران : «انگلیسی‌ها به‌زودی سیلی می‌خورند و پشیمان می‌شوند»

کاظم صدیقی از سال ۱۳۸۸ با حکم آیت‌الله خامنه‌ای به امامت (موقت) جمعه منصوب شده است.رادیو فردا : امام جمعه موقت تهران با اشاره به توقیف نفتکش ایرانی در تنگه جبل‌الطارق، اطمینان داد که «انگلیسی‌ها به‌زودی از بازوان پرتوان قدرتمند نظام به‌زودی سیلی می‌خورند و پشیمان می‌شوند».
 
اشاره کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران، به نفتکشی به نام گریس ۱ است که هفته گذشته در آب‌های نزدیک به جبل‌الطارق، به ظن نقض تحریم‌های اتحادیه اروپا از طریق انتقال نفت به یک پالایشگاه در بانیاس سوریه، به دست نیروی دریایی بریتانیا توقیف شد.
 
به‌گزارش ایرنا، کاظم صدیقی در خطبه‌های روز جمعه، ۲۱ تیر، همچنین با بیان حدیثی از امام چهارم شیعیان گفت: «خدا دشمنان ما را بی‌عقل قرار داده است.»
 
وی در ادامه با یادآوری حادثه خونبار اهواز، به «نمایش اقتدار موشک‌های ایران در فاصله‌ای نه چندان دور و در کنار اردوگاه آمریکایی‌ها» پس از این حادثه اشاره کرد و گفت: «این اطمینان را می‌توانم به فضل خدا بدهم که انگلیسی‌ها به‌زودی بابت این جسارت، بی‌توجهی و غفلت، از بازوان پرتوان قدرتمندان نظام ما سیلی بخوردند تا برای همیشه پشیمان باشند.»
 
در حمله سال گذشته به رژه نیروهای مسلح در اهواز که گروه خلافت اسلامی (داعش) مسئولیت آن را بر عهده گرفت، ۲۴ نفر کشته و بیش از ۶۰ نفر مجروح شدند.
 
پس از این حادثه، سپاه پاسداران اعلام کرد که «مقر سرکردگان» حمله اهواز در شرق فرات در سوریه را «با شش فروند موشک بالستیک میان‌برد» هدف قرار داده‌ است.
+4
رأی دهید
-55

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  شماها هم بزودی اردنگی میخورید و پشیمان میشین ولی اونموقع پشیمانی سودی نداره
  1
  40
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
  ۵۲
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  ما باور نمیکنیم!
  0
  28
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
  ۶۰
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  آقا نکنه حکومت ایران اتم متم داره که اینا اینطوری حرف میزنن خب اوسکلن دیگه یهوی دیدی دکمه را زد
  1
  25
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
  ۴۹
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  این سیلی خوردن توی فرهنگ اخوند قدمت دیرینه داره. اینا هرکدوم که از پلیس و ژاندارمری یه جفت چک افسری نر و ماده میخوردن، میرفتن دو ماه گوشه خونه مینشستن از ترس کنفدراسیونشون بیرون نمیامدن. حالا فکر میکنن سیلی تنبیه خیلی سختیه که همش به همه میگن سیلی میزنیم
  0
  33
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  رژیم اخوندی هیچ غلطی نمی تواند بکند !
  2
  27
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
  ۴۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  به خدایی که نمی دونم هست نیست کجاست حکمتاش چیه که با چیزی به اسم منطق انسانها جور در نمیاد و اگه حکمتش همینه چرا به ما عقلی نداده درک کنیم و فقط میگه این زندگیتون قرضی و نسیه است و یا منو بپرستین یا هزار سال در زندگی بعدی تو اتیش جهنم زنده زنده بسوزین٫ وتا یادم نرفته من خیلی بخشنده و مهربون هستم٫ قسم!!. به این عکسه نگاه کنین! یه پیر خرفتی (و امثالش) که عمرشو صرف چرندیاتی مثل چطور اینجاتو بشور و اول با پای چپ برو تو توالت و اگر احیانا با خاله ات بچه دار شدی این ایه رو بخون٫ ادرار شتر برکت داره٫و ذهنیتش از شکم به پایین٫ یه کشور پر از ثروت طبیعی و استعدادها زیر دستشه!. دو بار از صداقت شون خوشم اومد که وقتی از لاکچری خودش و اقازادش سوال شد جواب داد هزاران سال شاهی بود و نوبتیم باشه نوبت ماست!. مدال نقره رو میدم به اونی که تاکسی شوفره بهش گفت تورو سوار نمیکنم و اخوند (تیز و زبل؟) گفت از ۵۷ سوارتون بودیم پیاده ام نمیشیم
  0
  8
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. تو الان سال‌هاست که اینجا داری از این حرفهای درپیتی میزنی، ولی خودتونید که هیچ غلطی نمیتونید بکنید.
  14
  0
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷
  ۳۴
  metti - رامهرمز، ایران
  خدا دشمنان ما را بی‌عقل قرار داده است.الان اینو عمام چهارم فرمودن؟یعنی دشمنان احمق بودن که یکی ععمه رو فینیش کردن و دوازدهمی از این بی عقلی دشمنان الان قایم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  0
  7
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  وقتی در طویله را باز کنید ایا جز صدای عرعر الاغ چیز دیگری می شنوید نه۰۰۰۰ در حکومت عرعر ها در ایران اشغال شده همینطور۰۰مرگ بر بیوطنانیکه با حمایت از این جانوران به رفاه می رسند
  0
  15
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
  ۲۹
  grizzly - برلین، آلمان
  این حرفها رو میزنه تا بگه نوکر انگلیس نیستند! زمان شاه هم بودند کسانی که به شاه خیانت میکردند و به موقع هم فرار کردند و رفتند انگلیس و آمریکا تو و بقیه هم سرانجام سر از انگلیس درمیارید
  0
  8
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  سوره شتلق به همین منظور نازل شده بود. روی یوتوب سرچ کنید، پیداش میکنید.
  0
  12
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
  ۵۲
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  برا اربابت زبون درازی نکن. چون خشتکت را میکشه سرت
  0
  10
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۸
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  این ...‌ حق داره اینقدر ..‌‌کند! ۴۰ سال وحشیگری و بدون مقاومت جهانی، پس اگر "ما" هم جای او میبودیم، این امر بر ما چیره میشد، که شکست ناپذیریم، زیرا خدا با ماست! فقط یک شخم پهلوانی باعث رو شدن همه واقعیتها خواهد شد که "طرفین" چند مرده حلاجند!
  0
  3
  شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۴
  نظر شما چیست؟