«مانور جنگنده‌های اسرائیلی» در آسمان یونان

رادیو فردا :رسانه‌های اسرائیل از مشاهده شماری از جنگنده بمب‌افکن‌های نیروی هوایی این کشور در یک رزمایش برق‌آسا در آسمان یونان خبر دادند.
 
به نوشته وای.نت و به نقل از علاقمندان امور هوانوردی، جنگنده‌های اسرائیلی که سحرگاه روز چهارشنبه در آسمان جزیره یونانی «کرت» دیده شدند، با پیمودن مسیری بیش از ۱۱۰۰ کیلومتر به تمرینی چند ساعته پرداختند.
 
چنین فاصله‌ای کمابیش شبیه فاصله غرب ایران تا اسرائیل است.
 
به گزارش وای.نت، جنگنده‌هایی که با نرم‌افزارهای غیرنظامی رویت شدند، از جمله از فراز نقطه‌ای مشخص بر فراز دریای مدیترانه اقدام به تمرین بازگشت کرده و مسیر دور زدن طبیعی را طی نکردند.
 
علاقمندان امور هوانوردی ارزیابی کرده‌اند که دلیل این اقدام می‌تواند تمرین حمله به نقاطی مشخص در ایران باشد.
 
در این تمرین، جنگنده‌ای از نوع «گالف‌استریم‌ ۵» ساعت دو بامداد چهارشنبه از پایگاهی در جنوب اسرائیل برخاست و ضمن همراهی جنگنده‌های دیگر، ساعت پنج صبح در همان پایگاه مبدا به زمین نشست.
 
هر چند نام این پایگاه برده نشد، اما یک روز پیش از آن، بنیامین نتانیاهو از پایگاه «نواتیم» در نزدیکی شهر جنوبی بئرشبع دیدار کرده و فیلم آن را نیز در شبکه‌های اجتماعی‌اش قرار داده بود.
+88
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  قوچعلی اگه .. برو توالت که چاقو رو تیز میکنن که کلا همتونو عقیم کنن که نسلتون تو این ۱۴۰۰ سال تپه ای و بدون گل نگذاشته. حالا هی عین طوطی تکرار کن که شتر در خواب......
  9
  61
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
  ۴۱
  baba bekheyal - اسپارت، ایران

  سعی کنید حمله کنید و این پایان سربازان شماست. ملکا
  56
  13
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
  ۳۳
  loder - شیراز، ایران

  از پس یک گروه چریکی که اسلحه سنگینش کلاش است نمیتونن بر بیان اونوقت میخوان با ایران در بیوفتن جیک بزنین 24 ساعت هم نمیکشه همتونو مثل جارو برقی میروفیم شما فعلا به نظر من به همون گروهای چریکی برسین زورتونو رو اونا امتحان کنین که البته چند سالی هس این کارو انجام میدین و موفق هم نمیشین بعد میاین به مصر التماس میکنین که اقا بیا با اینا حرف بزن اتش بس اعلام کنن نطق بکشین ..... .... است دیگه خود دانید 4 تا طرفدار پیرو فرتوتم اینجا دارین الان میان خودشونو ........ میدن سبک مغز الان کمین کرده ببینه کی به ارباباش فحش داده خودشو ....... بده خخخخخخ مستدام باشید
  57
  9
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
  ۳۳
  loder - شیراز، ایران

  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. جا نبود رفتی او نجا دوقوزاباد خودمون بهتر از اون خپلکها نیس خخخخخخ
  55
  3
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اسرائیل و امریکا فقط با مانور زدن و تهدید حمله هوائی می خواهند رژیم اخوندی ایران را تسلیم خواسته های خودشان بکنن !
  21
  11
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  [::loder - شیراز، ایران::]. نمیدونستم شیراز ....خور داره و الا تا اینجا نمی اومدم. به تو چه مگه من از تو میپرسم چرا میری سوریه ادمکشی . خواستی و اگه .. تو شیراز کم اوردی نزدیکت اصفهان کلی تو تونلهای متروش به چاه ....رسیدن که از اونجا میتونی خودتو شارژ کنی. ....فند .
  2
  43
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  فقط تهدید نمی‌‌کنند. ویروس ساز را انداختند توی نیروی گاها اتمی‌. سنتری فگن بجای اوران تولید. قورمه سبزی. در عرض ۳ سال گذشته بیش از ۳۸۰۰ سپاهی کشته. بیش از ۴ میلیارد سلاح ب بمب و ماشین جنگی در سوریه نابود کردند.پوتین مجبور کردن. که نیرویها سپاه را ۱۲۰ کیلومتر از مرز جولان عقب راند. همه دنیا با ما دشمن کردند. ترامپ را وادار از برجام خارج. پول ایران را ارزش آن به نصف رساندند.تمامی‌ شرکت‌های خارجی‌ را مجبور به ترک ایران. آلمان را مجبور کردند. وام هرمس را قطع کند.وسط تهران مدارک اتمی‌ آخوند‌ها را دزدیدند. در عرض ۳ ماه تولید نفت ایران را از ۲،۵ میلیون به ۳۰۰ هزار بشگه رساندند. ناو‌های آنها هم که در خلیج از زور بیکاری ماهی‌ کباب درست می‌‌کنند.ما چکار کردیم؟ قررا بود. نفت صادر نکنیم. هچ کس صادر نکند.۳ ماه گذشت .چه شد؟ فرق اونها ما ما این است. اونها آرام آرام .شلوغ هم نمی‌‌کنند. ما فقط مثل لات کتک خورده با بینی‌ خونین وسط خیابان ایستاده و نعره می‌‌زنیم. "من هیچیم نیست". نمی‌‌دانم.نابودی %۹۰ اقتصاد یک ملت .نمی‌ تواند. فقط تهدید تو خالی‌ باشد.
  4
  52
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. دوست عزیز اینا اگه قرار بود حرفهای شمارا بفهمن اون پرچمدارهندیشون نمیگفت که ۲ +۲ (اقتصاد)مال خره. اینها از همون ظهور دین قعشیشون با منطق و فیزیک در جنگ بودن و اینا هم مثل همتاهاشون تا از سوراخ کرم بیرون نکشن تو عالم هپروت خودشون سیر و سفر میکنن . صدام هم طناب دارو که گردنش مینداختن فکر میکرد شوخیه تا اینکه زیرپاش خالی شد ولی دیگه وقت التماس براش نبود.
  0
  27
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::loder - شیراز، ایران::]. شما فعلا ببین برق جارو برقی ات برقرار هست یا نه. اخه چه رجز خونی بیخودی میکنین، وقتی بالای ٨٠٠ تا کلاهک هسته ای دارن.
  2
  29
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::baba bekheyal - اسپارت، ایران. شب بود سیبیلهاتون رو ندیدم ابجی
  1
  26
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۸
  ۳۳
  loder - شیراز، ایران

  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. البته الان که به شخصیتت پی بردم همونجا از سرتم زیاده والا ادمهای خوبی بودن پناه دادن بهت ی موقع نیای دوقوزاباد به مردمش بی احترامی میشه مستدام باشید
  30
  1
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۴
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  [::loder - شیراز، ایران::]. با شما ادمهای سوسمار نشان مثل اجدادت فقط باید اینجوری.... و الا گفتم برای شماها منطق عین جن و بسم....اتونه. باز ....فند توهستی تو دوقوز اباد برای هفت جدشون کافیه نمیخواد حسرت دیگرانو بخوری . یموقع دوقوزابادیها .... کم اوردن قوچعلیو با دربانو با میرزا قاسمی از المان هم دعوت کن که .....
  0
  24
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
  ۳۳
  loder - شیراز، ایران
  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. از قدیم گفتن خداوند ادمهارو به اندازه لیاقتشون به درجه مادی و معنویت میرسونه پس اگر بیای دوقوزاباد جفا کردی در حق مردم دوقوزاباد اگر خواستی ی سر برو کفه بورکی به شخصیتتم میخوره مستدام باشید
  17
  0
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
  ۳۳
  loder - شیراز، ایران
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. اگر تونست استفاده کنه تو هم بیا وسط بندری برقص فعلا که ی سازمان چریکی با کلاش دمارشونو در اورده نقدو بچسب فعلا مستدام باشید
  13
  0
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  زال ممد از ترسش رفته مستراح پنهان شده زال کجایی
  1
  7
  یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
  نظر شما چیست؟