آیت‌الله جنتی: ترامپ مثل ببر فریاد می‌زند و مثل گربه می‌ترسد

انتخاب: رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: با ادامه وضعیت موجود مشکلات ما حل نمی‌شود؛ امروز نیروهای جوان و آتش به اختیار آمادگی کامل برای فعالیت دارند. نیازی نیست که این نیرو ها را در پستهای بالا و حساس بکار گیری کنید.
 
به گزارش «انتخاب»، ششمین جلسه هیئت مشترک رئیسه خبرگان رهبری با کمیسیون داخلی دوره پنجم شروع به کار کرد.
 
آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: رهبرمعظم انقلاب کاملا مراقب اوضاع هستند و تمام قدرتشان را برای ارشاد و هدایت مسئولان و برخورد با فساد داخلی به کار می گیرند. امروز هر چه از عزت و عظمت داریم به برکت هدایت و راهنمایی ایشان و قبل از ایشان نیز هرچه داریم از امام راحل بود.
 
اهم اظهارات رئیس مجلس خبرگان را به نقل از ایلنا و تسنیم بخوانید؛
 
* امروز با مسئله دشمنی های دیوانه وار آمریکا و دیگرانی که کمتر از آمریکا نیستند روبرو هستیم و پیروزی های خیلی خوبی داشتیم که دشمن از آن عصبانی است. پیروزی هایی که حاصل سیاست های م در سوریه، عراق و یمن بوده و دشمن را به عقب نشینی واداشته که اینها همه به برکت مقاومت است. باید با همت در راه مقاومت کردن باقی ماند.
 
*این اواخر نیز این دیوانه آمریکایی خیال کرد که مردم ایران جشن 40 سالگی انقلاب خود را نخواهند دید ولی مردم ما با حضور باشکوه در 22 بهمن جواب این خیال پردازی ها را دادند.
 
*مردم امروز با گرانی، تورم، فساد مالی و اداری موجود می‌سازند ‌و تحمل‌ می کنند،کمترین کاری که ما می توانیم بکنیم دعای شبانه روزی برای این مردم فداکار است و باید هرکاری که از دستمان بر می آید برایشان انجام دهیم.
 
*مقاومت های ملت ایران سبب شده تا ما قدرتی دشمن شکن پیدا کنیم. شوخی نیست که نخست وزیر ژاپن به ایران بیاید و پیام رئیس جمهور آمریکا را به ما بدهد و بعد رهبر انقلاب به او بگوید که ما آمریکا را در حدی نمی دانیم که با واسطه پیامی به ما بدهد. این مسئله باعث تحقیر آمریکا شد و از نتایج مقاومت است.
 
*سپاه پاسداران در قضیه سرنگونی پهپاد آمریکا سیلی محکمی به ترامپ زد و معلوم بود که از این اقدام خیلی دردشان آمده و شاهد بودیم که پس از آن دور جدید تحریم های علیه مقامات کشورمان و حتی مقام معظم رهبری را شروع کردند.
 
* متاسفانه امروز بر کشوری که 300 میلیون جمعیت دارد فردی رهبری می کند که خودش نیز نمی داند چکار انجام می دهد.من نمی‌فهمم که آمریکا چرا دنبال هرج و مرج در دنیاست و در خود دنیا هم صدای مردم از حرف‌های ترامپ درآمده و می‌گویند ترامپ مثل ببری است که فریاد می‌زند ولی مثل گربه‌ای است که می‌ترسد.اخیرا نیز نامه ای نوشته است مبنی بر اینکه ما اموال تمام کسانی که با ایران ارتباط دارند را مسدود می کنیم و مقام معظم رهبری را تحریم می کند. مگر رهبری در خارج از کشور سرمایه ای دارد که مسدودش کنند؟
 
*چرا بیشتر اقتصاد کشور باید دست دولت باشد؟ این مسئله برخلاف عقل و قانون اساسی است. باید فکری به حال بی توجهی به اقتصاد مقاومتی و امید بستن به دشمن شود، چرا عده ای نمی توانند بفهمند که دشمن در برابر ما قرار دارد، دشمن قلب ما را هدف گرفته و سایه ما را با تیر می زند. برخی ها باور نمی کنند که از دشمن انتظار دوستی نمی توان داشت. اگر دشمن روی خوش نشان می دهد چون می‌خواهد از پنجره‌ای وارد شود که ما از در آن بیرونش انداخته ایم.
 
*برجام مایه دردسر شده است و اگر آنروزی که رهبری فرمودند، ما آن را آتش می زدیم امروز با این شرایط مواجه نبودیم. البته امروز هم که دولت در حال کاهش تعهدات برجامی است کار خوبی است و باید آن را ادامه دهد و از این اروپایی ها منافق نیز هیچ انتظاری نباید داشت.
 
*یکی از ارکان اروپا، انگلیس است که دشمنی دیرینه ای با ما دارد و امروز نیز اوگدامه دارد و در راستای همین دشمنی نفتکش ما را در روزهای اخیر توقیف کرده است. اینها به تعهدات خود عمل نمی کنند و ما باید بتوانیم روی پای خود بایستیم و با مقاومت به نقطه هدفمان برسیم و می رسیم. ما علی‌رغم تمامی مشکلات و سختی ها ولی ناامید نیستیم و با امید به خدا و بندگان خدا به اهدافمان می رسیم.
+8
رأی دهید
-59

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  آیت‌الله جنتی: ترامپ مثل ببر فریاد می‌زند و مثل گربه می‌ترسد و ما آخوندا شلوارمان را خیس میکنیم و پوشک می پوشیم
  3
  45
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
  ۳۲
  soroshkhani - توکیو، ژاپن

  تا حالا دیدین یه مسئول غربی بیاد یه مسئول یه کشور جهان سومی رو گربه خطاب کنه/؟ هرچقدرم دشمن باشن اینطوری خطاب نمیکنن. چرا؟ چون تمدن سه هزار ساله و ۱۴۰۰ ساله ندارن.
  7
  35
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
  ۳۶
  amirpalang - لندن، انگلستان

  بهتر از اینه که مثل موش حرف بزنه و مثل کفتار به نیش بکشه
  3
  30
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مگر این بابا هنوز زنده هست!؟
  2
  34
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  انقدر از این مزخرفات بگو تا آخر سر میزنه همتون را کله پا میکنه برید پیش اون ملعون خمینی خائن و وطن فروش به ترامپ نصیحت میکنم بزنه تمام اون حوزه فاسد و شهوت پرور علمیه ها را نابود کنه
  4
  31
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
  ۶۶
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  [::soroshkhani - توکیو، ژاپن::]. شما هم از خریت و خیانت ملا استفاده نکن به ایران قبل از دین عرعری بتاز۰۰۰ خیانت تعدادی باعث شد عرعرها پیروزو در ۱۳۵۷ کوفتی با خیانت تعدادی دیگر جنایات این دین تثبیت شود
  2
  20
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  تو هم که موش فاضلاب معرکه.
  1
  22
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  تو هم مثل شیر غرش میکنی اما مثل موش در میری
  2
  17
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  این به چه زبانی تونست یک جمله بده بیرون و از کدام سوراخ.
  1
  12
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  تو چی میگی موش آب کشیده.
  0
  4
  جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۱
  نظر شما چیست؟