بازداشت طلبه شاکی از مهناز افشار / صفحه تقلبی (فیک) متعلق به خود وی بود

سایت زیتون :اردیبهشت ماه امسال حساب کاربری در توییتر زنان ایرانی را به «صیغه» نیروهای حشد الشعبی شدن دعوت کرد.
 
این توییت به شدت مورد انتقاد قرار گرفت و بارها باز نشر شد.
 
تا جایی که حتی مهناز افشار٬ هنرپیشه٬ نیز نسبت به آن واکنش نشان داد.
 
در همان روزها طلبه‌ای دیگر در همدان به قتل رسید. همزمانی این دو اتفاق موجی از اعتراض و خشم را متوجه مهناز افشار کرد. عده‌ای از کاربران موسوم به «ارزشی» در توییتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی مهناز افشار را مسبب اصلی «قتل طلبه همدانی» معرفی کردند.
 
این طلبه مازندرانی دراین‌باره شکایتش به خبرگزاری فارس گفته بود: «من با کسی که با استفاده از تصویر من سوءاستفاده می‌کند حرفی ندارم، او یک فرد معاند و بی‌معرفت است اما حرف حساب من با سلبریتی‌هایی است که مطالب را بدون تحقیق منتشر می‌کنند و منجر به یتیم شدن فرزندان این روحانی همدانی شدند.»
 
کار به جایی رسید که ۱۲ اردیبهشت ماه حکم احضار مهناز افشار٬ هنرپیشه٬ صادر شد؛ هرچند که او آن زمان در ایران به سر نمی‌برد.
 
جواد جاویدنیا، معاون دادستان کل در امور فضای مجازی، در این ارتباط خبر داده بود که  «اقدامات لازم در دستگاه قضایی در حال انجام است.»
 
پس از آن نیز احسان خاکزاد شاهاندشتی، وکیل مدافع غفار دریاباری، طلبه مازندارنی (شاکی مهناز افشار) تصویر درخواست نیابت صادره از سوی دادسرای بابل به دادسرای ناحیه ۳۱ تهران درباره احضار مهناز افشار را تایید کرده است.
 
او به خبرگزاری تسنیم گفته بود : «متهم با بازنشر نابخردانه تصویر و متنی جعلی که از موکل در فضای توییتری منتشر و تا قبل از آن هم دیده نشده بود، باعث شد این طلبه از همه جا بی‌خبر مورد هجمه افراد و تهدید و توهین قرار گیرد.»
 
دادیار شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب بابل از دادسرای تهران خواسته بود که مهناز افشار را احضار و در صورت عدم حضور جلب کند.
 
این طلبه٬ وکلای او و معاون دادستان در حالی علیه مهناز افشار اعلام جرم کردند که بر اساس برخی اخبار منتشر شده٬ این طلبه که مدعی بود از تصویر او‌ برای یک صفحه فیک استفاده شده و از مهناز افشار شکایت کرد، به اتهام تعلق صفحه‌ی فیک بخودش، دستگیر و تحت اختیار دستگاههای امنیتی است.
+112
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  سینما رکس سلام می رساند!
  7
  111
  ‌چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۲
  ۵۵
  فیل دانا - آینه جهان نما - لندن، انگلستان

  دروغ، حقه بازی و کلاه برداری بد جوری با اسم آخوند اجین شده. انگاری واسه این کار ساخته شدن تو اون فیظیه اموزششو میبینن.
  4
  127
  ‌چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
  ۴۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  یک مدفوع خوردنی نیست و مملو از باکتریها و میکروبهاست!. خود بویش آشکارکننده محتویاتش است!. زیاد عجیب نیست یک آخوند وقیحانه دروغ بگوید و وقیحانه تر روز بعد انکار کند! صحبت جنس و وجود و ذهنیت و ماهیت است!
  3
  32
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  آخوند و اسلام از یک منبع تغذیه میشوند wc
  5
  34
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  جدش به کمرش زد!
  2
  16
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  دروغ تقیه حقه بازی پرروئی وقاحت و بلاهت از اسباب اخوند شدن هست و این ها هر کدام یک سعید طوسی با عمامه هستند و دوران کودکی او را در فیضیه ها گذرانده اند!
  0
  5
  شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
  نظر شما چیست؟