میلیاردر آمریکایی بخشی از ثروت خود را صرف انتخاب دوباره ترامپ می‌کند

صدای آمریکا :برنی مارکوس، میلیاردر آمریکایی و از بنیانگذاران شرکت هوم دپو در این کشور اعلام کرده است که قصد دارد بیش از ۹۰ درصد از ثروت خود را ببخشد.
 
او اعلام کرده است که بخش قابل توجهی از این ثروت را صرف اموربشردوستانه می‌کند و بخشی را نیز به کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ اختصاص می‌دهد با این امید که آقای ترامپ بار دیگر رئیس جمهور آمریکا شود.
 
آقای مارکوس در جریان گفتگو با نشریه Atlanta Journal Constitution اعلام کرد: «من هرچه که نیاز داشته باشم، در اختیار دارم. من خیلی خوب زندگی می‌کنم، فرزندانم مراقب من هستند و همه چیز خوب پیش می‌رود. اکنون زمان آن است که پول‌هایم را در جای درستی صرف کنم.»
 
ثروت او بنابر اعلام نشریه فوربز ۵.۸ میلیارد دلار ارزیابی شده است.
 

این میلیاردر ۹۰ ساله اعلام کرده است که اهدای پول به سازمان‌های خیریه را آغاز کرده و قصد دارد حدود ۲ میلیارد دلار از ثروت خود را به حدود ۳۰۰ سازمان از این دست اهدا کند.
 
او همچنین یکی از حامیان مهم سیاستمداران آمریکاست و پیش از این نیز از مهمترین حامیان مالی دونالد ترامپ در کارزار انتخاباتی سال ۲۰۱۶ میلادی بود. او معتقد است که آقای ترامپ شایسته حمایت است زیرا باعث رشد اشتغال در آمریکا شده، در موضوعات تجاری مقابل چین ایستاده و با «تجاوزات» ایران و کره شمالی مقابله کرده است.
+39
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  درود بر این "مرد". پولدارهای ایرانی مقیم خارج یاد بگیرنند که بدون حمایت پولی نمیتوان از دست رژیم ساندیسیان خلاص شد!
  9
  37
  ‌چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۱
  ۲۱
  romano - تهران، ایران
  یهودیها همه بسیج شدن ترامپ بیاد سرکار تا به عشق کوه صهیون شون مثل چاه جکران بعضیها برسن. جالبه این عشقها با داشتن یک بمب اتمی خودی قطعی میشه و با یک بمب اتمی طرف مقابل نقش برآب میشه کلا همشون اینور و اونور سر کارن قراره از زیر عبای آخوندا و ردای خاخامها برن بهشت دوباره همدیگرو ببینن؟!
  5
  6
  ‌چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۹
  نظر شما چیست؟