آدم ربایی با دستور حسین هدایتی!

روزنامه خراسان : سه مرد جوان که از سوی ابر بدهکار بانکی معروف  اجیر  شده بودند دیروز محاکمه شدند.آن ها ماموریت داشتند تا چک دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی را از مرد پولدار پس بگیرند .

اوایل سال ۹۵ مرد ثروتمندی به نام رضا به پلیس آگاهی تهران رفت و به ماموران گفت سه مرد که خودشان را مامور پلیس معرفی کرده بودند  پسر 18ساله اش به نام سینا را ربوده اند.

وی توضیح داد: وقتی سینا قصد داشت با ماشین مدل بالای من از خانه بیرون برود ، سه مرد جوان که خودشان را مامور پلیس معرفی کرده بودند مقابل پارکینگ جلوی راهش را بستند و با تهدید تفنگ او را ربودند. آن ها پس از کتک زدن و شکنجه پسرم او را رها کردند و رفتند.

 با این شکایت؛ پلیس به ردیابی ماموران قلابی پرداخت و با توجه به اختلاف حساب های مرد پولدار با یکی از دوستانش به نام حسین هدایتی (ابربدهکاربانکی که پرونده وی در دادگاه سرمایه در دست بررسی است )  وی را به عنوان مظنون شناسایی کرد.

 در حالی که فرضیه اجیر کردن ماموران قلابی از سوی هدایتی  قوت گرفته بود پلیس رد سه مرد جوان را یافت و آن ها را بازداشت کرد. این آدم رباها دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی قربان زاده و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستادند.

 در ابتدای این جلسه پسر جوان به تشریح جزئیات ماجرا پرداخت و گفت : آن روز سوار بر ماشین مدل بالای پدرم شده بودم تا به گردش بروم اما سه مرد جوان جلوی راهم را گرفتند و آن ها که خودشان را مأمور معرفی کرده بودند با تهدید تفنگ سوار ماشین شدند و مرا به منطقه ای خلوت  در حاشیه شهر بردند آن ها به شدت مرا کتک زدند و شکنجه کردند .آن جا بود که فهمیدم آن ها اشتباهی مرا به جای پدرم گرفته اند و می خواهند چک  دو میلیارد و ۷۰۰ تومانی  دوست پدرم به نام حسین را  که در دست پدرم بود پس بگیرند. آن ها بعد از چند ساعت مرا رها کردند و من از آن ها شکایت دارم .

سپس سه آدم ربا که همگی با قرار وثیقه آزاد بودند به دفاع پرداختند . یکی از آن ها مدعی شد : ما از قبل حسین را که حالا به دلیل بدهکاری بانکی در زندان است می شناختیم. او حامی مالی شرکت های بزرگ و مرد شناخته شده ای  بود .او گفته بود باید چک دومیلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی  را که دست مصطفی  دارد پس بگیریم  و در عوض درصدی از آن  پول را به ما بدهد.

او مشخصات خودروی مصطفی را به ما داد و ما از روی شماره پلاک ماشین، آدرس خانه مصطفی را پیدا کردیم و  مقابل خانه مرد پولدار رفتیم. ما  وقتی دیدیم یک مرد سوار ماشین مدل بالا از پارکینگ خارج شد به سراغ او رفتیم و خودمان را مامور معرفی کردیم اما بعد از این که سوار ماشین شدیم متوجه شدیم  پسر جوان را به جای پدرش گرفته ایم ما آدم ربایی را قبول نداریم  چون به پسر جوان آسیبی نزدیم و  پس از چند ساعت او را  رها ‌کردیم.  

دو آدم ربای دیگر نیز منکر آدم ربایی شدند و گفتند به اشتباه پسر جوان را به دام انداخته بودند در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.
+23
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  فیل دانا - آینه جهان نما - لندن، انگلستان
  یعنی خر تو خری شده ها، ، کی بود میگفت یه شخم اساسی لازم داریم
  4
  19
  ‌چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  عدالت قوه فسادیه حکومت ولایت فقیه : زنان و مردان بی گناه فقط بخاطر اعتراض به حجاب یا فعالیت محیط زیست سالها در زندان بلاتکلیف هستند تا دادگاهشون برگزار بشه بعد دو نفر آدم ربا که با اسلحه گرم اقدام به ناامنی کردند با قرار وثیقه آزاد هستند! تنها چیزی که میشه فهمید که این آدم رباها از اعضاء سپاه و بسیج مستضعفان باشند که اینقدر برش داشته باشند که حتی با اقدام مسلحانه هم بتوانند با وثیقه آزاد باشند. فساد قضایی و عدالتی حکومت فاسد ولایت فقیه دقیقا همین چیزاست.
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱
  ۴۰
  Mirzadeh - آلمان، آلمان
  مافیای قرمزهای پایتخت.قهرمانی های فرمایشی وزورکی
  5
  2
  ‌پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
  نظر شما چیست؟