اتباع چینی در هر بار سفر به ایران ۱۵ روز اجازه اقامت بدون ویزا دارند

به دنبال تصویب لغو یک‌طرفه ویزای ایران با چین، این مصوبه از ۲۵ تیرماه امسال در مرزهای ورودی ایران اجرا می‌شود. اتباع چینی در هر بار سفر به ایران، ۱۵ روز اجازه اقامت بدون ویزا دارند.
 
به گزارش ایسنا، محمدابراهیم لاریجانی، مدیرکل بازاریابی و تبلیغات معاونت گردشگری ـ به دنبال این مصوبه و اعلام شرایط ورود بدون روادید اتباع چینی به ایران گفت: "سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پس از دریافت تصویب‌نامه هیات وزیران از سوی معاون اول رییس‌جمهور، اقداماتی را در دستور کار قرار داد و در گام نخست به بازبینی برنامه عملیاتی نفوذ به بازار چین که حدود هفت هشت ماه پیش تهیه شده بود، پرداخت تا با شرایط واقعی سازگار شود."
+9
رأی دهید
-41

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  sara-de - برلین، آلمان
  یه روایت هست که میگه قم یجوج و مجوج همین قوم چشم تنگان،حالا کورش آسوده بخواب که تو پاشونو از زمین کوتاه کردی و جلوشون سد یا دیوار کشیدی،اما اونا سر از کشورت در آوردن اونم بدون ویزا بفرما تو
  11
  21
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
  ۳۲
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::sara-de - برلین، آلمان::]. اول از همه. خودت تو المان چه غلطی میکنی؟. دوم. میدونی یاد چی افتادم؟ تجربه شخصی خودمه. یادمه اون جوجه بسیجیهای دانشگاهمون میوفتم که شب و روز میگفتن یهودی ها نوزاد قربانی میکنن و میخورن. هنوز اعلامیه ی دانشجوییشونو یادمه. نوشته بود تو شهری تو المان طی چند سال سی چهل بچه گم میشه و بعدم پلیس ردشو میگیره میرسه به یهودی اعظم که با چندتا یهودی دیگه بچه ها رو میدزدیدن و بعدم تو یه جشن همه یهودیها جمع میشدن و خون اون نوزاد میخوردن. حرف شما همینقدر عاری از منطقه.
  17
  8
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  حرفی برای گفتن ندارم
  1
  9
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  [::sara-de - برلین، آلمان::]. اینکه چیزی نیست! در تلگرام گزارشی خواندم و دیدم که از TV ایران نشان میداد، پس حقیقت دارد و آن اینکه؛ زنهای بیوه عراقی که شوهرشون را در جنگ ایران عراق از دست دادند، تحت حمایت کمیته امداد امام هندی زاده قرار میگیرنند! سرم سوت کشید! سر شما چی!؟
  1
  24
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  آخه با 15 روز کجای ایران رو میشه رفت و دید؟ شمال زیبای ایران؟ مرکز ایران شامل تهران و اصفهان و شیراز و یزد؟ جنوب ایران و جزایر کیش و قشم ؟ غرب شامل کرمانشاهان و مراکز باستانی اون منطقه؟ یا شرق ایران شامل مشهد به علت پهناوری ایران و عدم داشتن زیرساختهای مناسب مسافرتی مثل کرایه ماشین و همچنین عدم داشتن سیستم آنلاین رزو هتل یا مسافرخانه ها به نظرم بیشتر از نصف این مدت فقط بین راهها و درگیر راست و ریست کردن کارها باشه. حتی اگر تور هم بیارن باز هم مشکلات عدیده سفر مابین شهرها و مسافرت درون شهری و زیرساختهای ضعیف نمیتونه جوابگو باشه ولی در هرصورت اگر این بخش رونق بگیره و ارگانها و سازمانهای دولتی و شبه دولتی و حکومتی همکاری کنند به نظر میرسه باعث رونق اقتصادی در کشور بشه ولی باید مراقب باشند که چینی های زرنگ همه کاره نشوند و آژانسهای مسافرتی ایرانی باید خودشون مستقیما در چین شروع به تبلیغ کنند و با تورهای کامل و با کیفیت چینی ها رو بکشند به سمت ایران و اگر چینی ها یا شرکتهای چینی بخواهند کار کنند باید در این کار حداقل شریک باشند با شرکتهای ایرانی.
  3
  1
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲
  ۴۰
  mashhabib - ماساچوست، ایالات متحده امریکا
  حجاب ....نوشیدنی الکلی...رقص و موسیقی ....همه ممنوع .....توریست الفرار
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۱
  نظر شما چیست؟