مایک پنس : دیگر پولی به ملاها در ایران نمی‌رسد تا حامی تروریسم باشند

 آقای پنس روز دوشنبه در کنفرانس اتحاد مسیحیان برای اسرائیل صدای آمریکا :مایک پنس، معاون رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در کنفرانس «اتحاد مسیحیان برای اسرائیل» با شرح تلاش‌های دولت پرزیدنت ترامپ برای قطع بودجه جمهوری اسلامی در حمایت از تروریسم گفت «دیگر پولی به ملاها در ایران نمی‌رسد تا حامی تروریسم باشند.»
 
آقای پنس روز دوشنبه ۱۷ تیرماه در این کنفرانس که در واشنگتن برگزار شد، گفت: ایران نباید خودداری آمریکا را با کمبود راه حل، اشتباه بگیرد. ما به مقابله با رفتارهای متخاصمانه رژیم ادامه می‌دهیم، فشارها را هم افزایش می‌دهیم و تحت راهبردهای پرزیدنت ترامپ، ایران هیچ‌گاه اجازه دسترسی به بمب اتمی نخواهد داشت.
 
مایک پنس افزود: دیگر پول نقدی برای ملاها در ایران در کار نیست. معاون رئیس جمهوری آمریکا گفت: من پیشتر در کنگره و در کمیته روابط خارجی بودم. یک کمیته دو حزبی داشتیم که تحریم‌هایی علیه ایران آوردیم و فشار خیلی زیادی وارد کردیم. ولی توافق اتمی ۲۰۱۵، این فشارها را کنار گذاشت. دولت قبلی آمریکا می‌گفت این توافق جلوی فعالیت اتمی ایران را گرفته ولی مشخص شد فقط ۱۰ سال آن را عقب انداخته است.
 
او افزود: پرزیدنت همه تحریم‌ها را بازگرداند و ما کمپین فشار خداکثری را راه انداختیم. توانایی رژیم در تامین بودجه برای فعالیت‌های متخاصم کم شده است.
+44
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  حسن خرس الله هم شروع کرده به یک وعده خوراک کوفت کردن! خسته نباشید پهلوانان ایران.
  5
  33
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا

  این‌رو حتما مطمئن باش که حامی شماها نیستیم، تکزاسی هفت‌تیر کش با اون قیافه کوکلوس کلنیت، حیف نون.
  39
  10
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  بعد از وحوش داعش سنی حالا زمان دفع وحوش داعش شیعی هست که اگر بدتر از انان نباشند بهتر نیستند. داعش فقط حدود 10 درصد اسلام زمان محمد را پیاده کرد و گند و بوی ان دنیا را گرفت. وای به دنیائی که به زمان محمد و وحوش راهزن اطرافش شبیه شود
  2
  22
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۰
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. فاطی باید برقصه خخخخ
  3
  14
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. کو کو لوس کلین چیه خانم جان، درست تلفظ کنید: کو کلاکس کلَن.
  3
  14
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۷
  ۴۱
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  با همین بیت کوئینی که خود کثافتتون راه انداختید درآمد ملاها 55 برابر قبل هم شده! ترامپ هم تو زرد از آب در اومد. بریم دنبال یه فکر کثیف نون و آب دار که دلسوزی برای این آدم- اون آدم واسه فاطی تُمبون نیمشه.
  1
  3
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::مهرداد2538 - تهران، ایران::]. عزیز جان درامد بیت کوین در مقابل ارزهای صادرات نفت بسیار ناچیز هست ولی اخوندها در امد کلانی از تجارت کثیف مواد مخدر دارند و شبکه های اینان جای مافیا را گرفته است
  0
  6
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۷
  نظر شما چیست؟