پلیس در تعقیب قاتل فراری پارک گلها

پلیس آگاهی خراسان رضوی از شهروندان خواست، در صورتی که از مخفیگاه قاتل فراری اطلاعی دارند یا او را مشاهده کرده اند با اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی یا پلیس 110 تماس بگیرند.

به گزارش خراسان، ماجرای این جنایت شانزدهم مهر سال 94 در پارک گلهای مشهد هنگامی رخ داد که جوانی هنگام عبور از کنار چند دوست قدیمی که دور هم نشسته بودند، شروع به متلک پرانی کرد. این رفتار توهین آمیز جوانی که گفته می شد حال طبیعی نیز نداشت، به مشاجره و درگیری کشید. لحظاتی بعد جوان مست، چاقوی وحشتناکی را از زیر پیراهن اش بیرون آورد و به سوی چند جوان پارک نشین حمله ور شد. در حالی که هرکدام از حاضران سعی می کرد از مقابل چاقوی آن جوان فرار کند، ناگهان تیغه چاقو بر قلب جوان 24 ساله ای به نام احمد فرود آمد و او نقش بر زمین شد.

در پی وقوع این حادثه تلخ در منطقه قاسم آباد مشهد بلافاصله نیروهای کلانتری عازم محل شدند اما جوان متهم به قتل از صحنه جنایت گریخته بود.

گزارش خراسان حاکی است، دقایقی بعد تحقیقات گسترده ای از سوی قاضی ویژه قتل عمد در این باره آغاز شد چرا که مجروح این حادثه پس از انتقال به مرکز درمانی، بر اثر عوارض ناشی از اصابت چاقو جان خود را از دست داده بود.  با ارسال پرونده این جنایت هولناک به اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، بررسی های تخصصی و اطلاعاتی ادامه یافت و کارآگاهان موفق به شناسایی متهم به قتل شدند اما او به مکان نامعلومی گریخته بود. در همین باره پلیس آگاهی خراسان رضوی در ادامه رسیدگی به این پرونده از شهروندان خواست چنان چه اطلاعی از مخفیگاه متهم به قتل فراری دارند که تصویر وی با دستور قضایی در روزنامه خراسان به چاپ رسیده است، مراتب را با تلفن های 21825267، 21825290 یا 09307962010 اطلاع دهند.
+8
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  خسته نباشین واقعا سال 94 آدم کشته الان عکسشو پخش میکنین ؟ ولی من میدونم کجاس ؟ الان توی یکی از کشورهای اروپا تا رسیده اونجا توی کلیسا رفته و حضرت عیسی رو دو یا چند بار دیده و توی دادگاه از مشاهده یِ حضرت ، اظهار فضل نموده اند و اقامتشو هم دریافت کرده البته با یه هویتِ دیگه و همین الان هم این خبر رو هم توی سایت دیده و کامنت من رو هم داره میبینه و صد البته انقدر واسه ایرانی های اونجا خالی بسته خودش هم دیگه دروغ هاش و هویت قبلیش رو فراموش کرده . در ضمن ایشون به ایرانی های اونور گفته که در ایران یا کارخونه دار بودن و یا سرمایه دار و اومدن اینجا واسه کسب و کار بیشتر و موفق تر . البته اینم بگم تا یادم نرفته ایشون به همه ایرانی های اونور میگه که من اگه ایران برگردم بخاطر اینکه به حضرت عیسی ایمان آوردم ممکنه اعدام بشم . باتشکر از نیروی محترم افتظاحی
  6
  6
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
  نظر شما چیست؟