تصاویر مهتاب کرامتی در هفته مد پاریس و برند جورجیو آرمانی

 مهتاب کرامتی گفت: افتخار این را داشتم به عنوان سفیر حسن نیت یونیسف در ایران به دعوت جناب آقای آرمانی در انحصاری‌ترین رویداد این برند حضور داشته باشم.
 
فرارو- هفته مد پاریس همچنان ادامه دارد و بسیاری از طراحان مشهور و مارک های معروف جهان، تازه ترین محصولات پاییزی-زمستانی خود را در گوشه و کنار شهر به نمایش گذاشته اند.
 
به گزارش فرارو، یکی از این هنرمندان جورجیو آرمانی طراح نامدار ایتالیایی است که مراسم رونمایی از آثار جدیدش را در پتیت پالاس یا قصر کوچک از موزه های مشهور پاریس برگزار کرد.
 
یکی از حاضرین، مهتاب کرامتی بازیگر سرشناس ایرانی بود. خانم کرامتی سفیر حسن نیت یونیسف در ایران. فعال اجتماعی در زمینه حقوق کودکان و توانمندسازی زنان است.
 
مهتاب کرامتی درباره حضور خود در این رویداد گفته است: "رویداد Giorgio Armani Privé، یکی از جذاب‌ترین مراسم برندهای گروه جورجیو آرمانی‌ست که تمام لباس‌های آن توسط شخص آقای جورجیو آرمانی طراحی شده است. این رویداد دو بار در سال با حضور هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شاخص مد که در کنار برند آرمانی هستند برگزار می‌شود. افتخار این را داشتم به عنوان سفیر حسن نیت یونیسف در ایران به دعوت جناب آقای آرمانی در انحصاری‌ترین رویداد این برند حضور داشته باشم. همینطور گروه دایامد، نماینده‌ این گروه در ایران، مسئولیت هماهنگی‌ها را به عهده داشتند."
 
در این برنامه که با اجرای موسیقی و پذیرایی همراه بود، عده ای از ستاره های بزرگ، هنرمندان، شخصیت های برجسته و اهالی فرهنگ و هنر شرکت داشتند.
 
نیکول کیدمن و همسرش کیت اربن، الکساندر اسکارگارد بازیگر سوئدی، سارا سامپایو مدل پرتغالی، زوئی دویچ بازیگر آمریکایی، کیتی اسپنسر مانکن انگلیسی و زندایا خواننده و هنرپیشه آمریکایی، از جمله مهمانان حاضر در این مراسم بودند.
+108
رأی دهید
-49

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  بسیار جذاب و حرف شنو دیده میشوند ولی افسسسوس از آن حجاب عمامه ایی! یعنی چه!؟ انگار آخوند ترانسویستی را بزک کنیم با آن عمامه ش! شخم پهلوانی تنها ره رهایی.
  52
  76
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
  ۴۸
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  اینهم شده نون دونی برای هنرپیشه های داخل ایران هم ایران را داشته باشن خامنه ای را راضی نگنه دارن و با جورجیو ارمانی بپرن . در ضمن سفیر یونیسف هم بشن که برای خودشون جا پا درست کنن. فقط یک سوال دارم فقط یک سوال اگه یک زن تو ایران این بلوز شلوار را بپوشه و همین عمامه را به سرش ببنده وسط تهران راه بره پاسدارهای بی شرف چی به روزش میارن ؟ اصلا توان داره فردا صبحش کارش را نگه داره ؟ این سیاست دروغگوی مزور کی می خواد ور بیفته تو ایران ؟ این هنر پیشه های دولتی که هم اونور را دارن هم اینور را ؟ اونهم درجایی که هنرمند های خارج ایران هرچی تو ایران دارن مصادره میشه .ایا زنهای داخل ایران می تونن با این لباس وسط خیابون بیان اگه این حجاب را برای این خانم دولتی قبول دارین پس چرااینقدر زنان و دختران ایران را ۴۰ ساله اذیت می کنین.. والا افرین به گلشیفته که مثل مهتاب کرامتی ها . لاله اسکندری ها رامبد جوان ها گار جواهریان ها یکی به میخ نمیزنه یکی به نعل ......
  38
  93
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
  ۳۶
  amirpalang - لندن، انگلستان

  با این عمامه اگه یه عبا هم میپوشید بنده بعنوان مرجع تقلید بهشون اقتدا میکردم
  33
  88
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
  ۴۹
  گل پام چال - دانتس، آلبانی
  کجا رفتی .چرا تو بوق و شیپور کردی.فکر میکنی حاکما ن ایران ادم هستند . یه عده وحشی .مال دوره عصر حجر.خدا به فریادت برسه. اهانت به رهبر .اهانت نظام مقدس کلاه بردارها........
  21
  37
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  [::natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا::]. با عرض تاسف تعاریف شما بسیار پوچ، بی‌معنا و فاقد و دور از حقیقت است. البسه ایشان برای اون کشوری که الان هستند خیلی متناسب و جای هیچ اشکالی ندارد. موها و گردن پوشیده و چشمان مردان هرزه‌نگر نمی‌تواند در وجود ایشان خلل کند. اینکه شما میگی بیاد تهرون، مثل اینکه یه مهماندار هواپیما یا نرس بیمارستان با همون لباس کار بیاد میدون مولوی یا شوش! نمیشه که جانم!
  102
  42
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
  ۴۸
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا. خفه شو بابا ! دولتی فاطی چماقدار ! مگه لباس و حجاب با کشور عوض میشه تو پاریس ای ون خوبه ؟ توایران این ی حجاب یا فاسد یا .....این بلوز شلوار یا حجاب هست یا نیست اگه هست غلط می کنن تو ایران یک اینجوری بره بدون مانتو بگیرنش.....تو هم برو عین الهام چرخنده با باد بچرخ بشو صیغه خامنه ای....اسم خودت را هم بذار نوکر رهبری !!
  21
  38
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. واقعا با مزه ایی، نمیدانم چرا!
  18
  32
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::گل پام چال - دانتس، آلبانی::]. لازم نیست اینجا تعاریف مری لچکو رو بکنی.
  35
  27
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. تو دیگه از چشمان هرزه نگر حرف نزن که از هرزگی و هیزی رودست نداری
  16
  49
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. دوست ما natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا تعریف نمیکنه واقعیت رو میگه . شما اگر بیل زنی یه بیل به باغچه خودت بزن گشنیز
  12
  26
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  [::natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا::] دوست عزیز بیشتر هنرپیشه ها و خواننده ها در خود ایران هم در مراسم ها همین تیپی میرن حتی در سریال های خانگی هم همین تیپ ها رو میزنن و برای همین هم هر از یه مدت یه بار ممنوع الکار و ممنوع التصویر میشن بد نیست یه سری به پیج های ایرونی ها در اینستاگرام در داخل ایران بیاندازید و سر و وضع هاشون رو در خیابون ها و ماشین ها ببیند البته همه ما هم میدونیم که هر از یه مدت یه بار هم سر و کله سگ های هار نیروی انتظامی و بسیج هم پیدا میشه و پاچه شون رو میگرن ! والا من هر وقت میرم ایران از ترس اینقدر خودم رو میپوشنم که نگو اونوقت که تیپ دخترای فامیل رو که میبینم و تو خیابون خانوم ها رو یخورده دلم اروم میگیره و یکمی روسری شل میکنم چون حوصله دهن به دهن گذاشتن با اراذل و اوباش پلیس و غیره رو ندارم .
  7
  6
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۲
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران
  پیرزن زشت
  19
  11
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸
  ۴۹
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا
  این دقیقا میشه مصداق خوردن هم از اخور و هم از توبره. این کار به اصطلاح هنرمندان!! حاصلش عکسای مسخره و کاریکاتوری میشه که دیدیم! مد و عشوه های اینجوری با روسری!! و حجاب !!
  1
  3
  ‌چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۴
  نظر شما چیست؟