زوج دستفروش طنزپرداز آزاد شدند؛ «توهین به سوریه و فلسطین» در عناوین اتهامی

 پدرام نظری و ندا قصیر زوج دستفروش صدای آمریکا :زوج دستفروش طنزپرداز در اینستاگرام، که چندی پیش بازداشت شده بودند از آزادی خود با قرار کفالت تا روز دادگاه خبر دادند.
 
پدرام نظری و ندا قصیر زوج دستفروش معروف در اینستاگرام که در پست‌های خود با زبانی طنز موضوعات اجتماعی را مطرح می‌کردند، در صفحه های رسمی خود در اینستاگرام با انتشار پستی اعلام کردند که از زندان اوین و زندان شهر ری با قرار کفالت تا روز دادگاه آزاد شده اند.
 
این زوج اعلام کرده اند که اتهاماتشان «انتشار تصاویر مبتذل در سامانه مخابراتی، نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، فعالیت تبلیغی علیه نظام» اعلام شده است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

. . پدرام از زندان اوین و ندا از زندان شهر ری با قرار کفالت تا روز دادگاه آزاد شدند . اتهام : انتشار تصاویر مبتذل در سامانه مخابراتی نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی فعالیت تبلیغی علیه نظام جمهوری . همچنین توهین به سوریه توهین به فلسطین توهین به نظام بانکی و مصاحبه با مسیح علینژاد و کیهان لندن در پرونده هست . . شغل : دستفروش ، طنزپرداز . @neda_ghasir_official . @pedram_nazari_official . #ندا_فرمانده_ارتش_اگوری_پگوریا #ایران #دستفروش #دستفروشی #طنز_پرداز #ندا_قصیر_ندی #پدرام_نظری_پدی

A post shared by PEDI '" NEDI 😊 پدرام نظری (@pedram_nazari_official) on


بنابر این گزارش همچنین «توهین به سوریه وفلسطین» ، «توهین به نظام بانکی» و «مصاحبه با مسیح علی‌نژاد و کیهان لندن» نیز از دیگر اتهامات مطرح شده در پرونده آن‌هاست.
 
پیش از این به دلیل غیبت طولانی بودن این زوج در ایسنتاگرام، خبرهایی در شبکه های اجتماعی درباره بازداشت این زوج دستفروش مطرح شده بود. شاد بودن کلیپ‌ها و فیلم‌های دستفروشی پدرام نظری و ندا قصیر از جمله ویژگی های پست‌های اینستاگرامی آن‌ها بوده است.
+98
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه
  قابل توجه فیزیکدانان: دنیاهاى موازى کاملا واقعیت دارد. این کشورى که ملاحظه میکنید و ایران نام دارد، کشوریست که در عالمى موازى و کاملا نامتجانس با بقیه دنیاست!
  68
  80
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
  ۴۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  اظهار نظر و انتقاد = توهین ؍ فقط در جمهوری اسلامی و کره شمالی!. دو منزوی ترین رژیمهای دنیا
  46
  86
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  اخه والده رهبر اصلا فلسطینی بودن ودر زمان حیاتشون صیغه بسیاری از مردان سوریه ای شده بودن برا همین توهین به رهبر فرزانه پروانه میشه
  61
  74
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
  ۶۶
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  فلسطینی و سوریه یی دزدان قسمتی از ثروت ایران البته از حلقوم ملت انهم بخش فقیر نه ملایان بی همه چیز و کورو کچلهای اطرافشان
  57
  58
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  گور ....سوریه و هرچی آخونده و فاطی و ممد زال و سروان فراری اختلاسگر و پرستوی هامبورکی
  55
  72
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  «توهین به سوریه وفلسطین» ، «توهین به نظام بانکی» و «مصاحبه با مسیح علی‌نژاد و کیهان لندن» نیز از دیگر اتهامات مطرح شده در پرونده آن‌هاست....هر کی بگه تو این مملکت ازادی نیست به گور خمینی خندیده
  23
  36
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
  ۴۹
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  شرط میبندم کار مسیح علینژاد هست، به این زوج گفت فیلم بگیرید پخش کنید من واستون پناهندگی جور می‌کنم.
  47
  24
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۳
  ۳۹
  Zir o Roo - اوترخت، هلند
  با احترام ولی تمام نظرات بالا بجز نظر رزم جو لس آنجلس رو باید در سطل زباله ریخت. چرا؟چون نه تحقیق می کنن نه اهل تحقیق بودن و هستن. اتهاماتی که در پیج خودشون نوشتن اینها هستن:انتشار تصاویر مبتذل در سامانه مخابراتی-نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی-فعالیت تبلیغی علیه نظام جمهوری-توهین به سوریه- توهین به فلسطین توهین به نظام بانکی-مصاحبه با مسیح علینژاد و کیهان لندن
  26
  13
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
  ۳۹
  Zir o Roo - اوترخت، هلند
  بعد اول اینکه هرکسی میتونه در اینستاگرامش پست با یه عکس از سردر اوین یا زندان شهرری بذاره بگه :من اون تو بودم ها !فقط اونها که خواب هستن موضوع رو نمی گیرن. دوم اینکه ده تا وبسایت داخلی رو چک کردم. نه تاییدیه بود نه تکذیبیه. فقط voa آمریکا-هرانا سایت فعالین حقوق بشری ایران که باز از داخل کشور نیستن-گویانیوز که داخلی نیست و همین جا. بعد هم با این اتهامات کسی به اوین نمیرود. نهایتش سه روز بازداشت است بعد آزادی. البته اون دختر رقاص و وحید خزائی و بقیه هم همین شکلی داستانشون پیش رفت. ببخشید که خوابتون رو آشفته کردم.
  23
  12
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷
  ۱۰۳
  منوچهری - کرمان، ایران
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. خدایش شرم دارم که با این سطح ای کیوت, جوابی برات بنویسم. ولی حیفم آمد نگم برای پس اندازت متاسفم!!
  17
  27
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  میگم مفتخورهای حزب الهی ....همشون امشب اینجا تشریف دارند، باید علی خامنه ای و اعیادیش را..... تا بشریت نفس راحتی به کشند
  17
  22
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۴
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::] اره تا جون هر چی مزدوره بالا بیاد و در بیاد .
  15
  20
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۱
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران
  دوتا دلقک سیرک بودند اصلا جزء آدم هم حساب نمیشدند ضبط کلیپ هاشون هم برای گرفتن پناهندگی و پول مفت بوده
  18
  10
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  این یارو رزم جو جدی نگیرد از مسجدی در قم آنلاین میشه و الکی نوشته آمریکا،آخه مگر کسی با این طرز و تفکر داعشی و آمریکا؟؟
  8
  11
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
  ۱۰۳
  منوچهری - کرمان، ایران
  [::Zir o Roo - اوترخت، هلند::]. [::پارس 1404 - ایران، ایران::]. جالبه , وجود این همه ساندیس خوراینجا خبر از درد ناشی از به زندان انداختن مستضعفین به زندان داره. دیگه با چه رویی میگید از مردمید؟ شما برید به همون دور دورتون برسید. تا لحظه انتقام.
  6
  7
  ‌سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳
  نظر شما چیست؟