وحشت مجری تلوزیون از زلزله کالیفرنیا در برنامه زنده

زلزله شدید به صورت زنده در برنامه پخش مستقیم رخ داد. در این حادثه سارا دانشی مجری تلوزیون از زلزله در استودیو بسیار ترسیده بود، وی به صورت مستقیم به تماشاگران اطلاع می دهد که "ما در حال وقوع زلزله ای هستیم که بسیار قوی است".
 
یک مرکز زلزله شناسی اروپا و مدیترانه  گزارش داد که هفته گذشته زلزله با شدت 7.1 در ایالت جنوبی ایالات متحده آمریکا در کالیفرنیا رخ داد. مرکز زمین لرزه در 202 کیلومتری شهر لس آنجلس قرار داشت. بر طبق رسانه های محلی، از سال 1994 این، قوی ترین زلزله بوده است.
+50
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  احساس عجیبیه که در آن واحد به پوچ بودن خود در مقابل قدرت زلزله پی می برد! نماز زلزله فراموش نشه!
  84
  18
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۴
  ۳۶
  karaji - کرج ، ایران

  scandal -خیلی خندیدم و البته حتما میدونی که پوچی به این حرفا نیست و کسانی پوچ هستند که اغلب دم از پوچی میزنند و باز دم اینا گرم که اینجوری دستپاچه شدند و هیچ معلوم نبود حاجی خودمون اگه بود چه میکرد !!
  11
  50
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  ملت ایران بعلت زلزله اسلامی ۴۰ سال نماز وحشت خواند و هنوز نتیجه نگرفت.
  9
  71
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  یا ابرفض دست مرد رو گرفت امام زمان کجایی که بی ناموسی شد
  16
  52
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹
  ۴۰
  دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس

  مشخصه زیر میز رفتن‌ کار همیشگی خانم جونه
  64
  9
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا

  مرده چه بی‌عرضه بود. میگن کور از خدا چی میخواد؟ دو چشم بینا. تو هم باهاش سریع میرفتی زیر میز دیگه. تازه دستت رو هم گرفت!
  56
  16
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. اصلا در چنین حالی هم از سکس نباید غافل بود. اوائل انقلاب آخوندی تفسیر کرده بود که اگر زلزله شد و از طبقه بالا کسی روی عمه خود در طبقه پایین افتاد و از این افتادن فرزندی تولد شد حـ... محسوب نمیشود!
  8
  33
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. از باب تفکر من وشما تضاد کامل داریم. من بفکر کمک از طرف مرد به زن، موجود ضعیف که زهره ترک نشه. ولی شما طبق عادت فقط در افکار و جنبه‌های غیرعرفی.
  26
  7
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. کاری که اسکل کردش زنش رفته بود خانه پدرش یقه کلفت گرفت و برد برای خانه سازی،فکرتان انحرافی یعنی ذاتا مریض روانی هستید
  6
  19
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا
  [::آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان::]. منظور بی‌احترامی نیست، ولی خداییش نفهمیدم چی نوشتی. اگر اسباب زحمت نیست، یبار دیگه نوشته کنید. و الا تو خماریش میمونم که منظور شریفه چی بود!
  8
  6
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
  ۴۸
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  واقعا چه ادمهایی تو این وبسایت هستن. خب ترس داره دیگه زلزله . چقدر حرف در میارین...شما تو زلزله گرفتار شدین نترسین وایسین بخندین ...یک وقت در نرین ها... بالاخره زیر اوار هم میشه با موبایل فیلم گرفت وخندید به بقیه که در مقابل زلزله واکنش طبیعی ترس دارن. ......!!
  1
  20
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. منظور محمدتان بود
  7
  7
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. فاطی ، تو هم دست بریده حضرت عباس را بگیر تا زلزله نیاد . مواظب هم باش تا اون دست به قول وزیر بهداشت زیاد مالش نده ، التماس و دعا
  4
  7
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا::]. این کومنت شما نو یاد یک خاطره میاندازه، اواخر جنگ ایران عراق در مرزقالیچه در کردستان بودم، یک افسر عراقی اومد خودش و تسلیم کرد آدعا داشت از محافظهای صدام بودهم یک شب خواب دیده که از پشت سر میخواسته به صدام شلیک کنه، از اون روز از این میترسه که صدام خواب ببینه که ایشون همچین خوابی دیده(من عربیخوشبختانه نمیدونم ولی مترجم اینجور حرفهاشو ترجمه کرد)و طرف سبیلهاش به اندازه دسته بیل بودند و ادم واقعا جرات نمیکرد به صورتش نگاه کنه، وقتی بهش گفتیم خجالت نمیکشی که تو از ترس حرف میزنی . در جواب گفت صدای سفیر گلوله صدام را که از بیخ گوشت رد میشه نشنیدی تا بدونی مردانگی سیری چنده...حالا خیلیه ادعا دارند که اونها انند که رستم بوس پهلوان، ولی پاش که میرسه، همونی است که امروزه در ایران در بهخورد با بو گبدوهی گشت ارشاد میبینیم...ملت فقط بر و بر نگاه میکنند یا فیلم میگیرند براشون هم مهم نیست که به ناموس یک هموطن را جلوی چشمشون تجاوز میشه
  1
  3
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. شما هر وقت ترسیدید بیایید پیش خودم که زهره ترک نشید، فقط امیدوارم که من هم از دیدن رخ سرکار مدهوش نشوم!
  2
  7
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. اگر شما هم تشریف ببرید زیر میز و کامنت دوستمون رو اونجا بخونید متوجه خواهید شد که منظورشون چه بود. فقط موقع بیرون آمدن سرتون به لبه میز گیر نکنه که ضربه مغزی بشین و حالتون خوب شه! چون ما همینجوری دوستتون داریم!
  2
  6
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. حاج خانوم! منظور جاساز ممد اقا با ماریه است وقتی حفصه رفت بیرون خونه رو مکان کرد واسه ممد اقا!
  3
  3
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا
  [::آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان::]. یک شاخه گل از طرف من به شما که با این کامنتتون به کفر عایشه و حفصه، بخاطر اینکه پیامبر ص را آزرده کردند، اشاره کردید. ماریه قبطیه یکی از کنیزان پیامبر ص بود که از مصر برای پیامبر ص هدیه فرستاده بودند. و همگی واقف هستیم که همبستر شدن با کنیز کوچکترین اشکال شرعی ندارد. بله، شأن نزول سوره مبارکه تحریم.
  7
  10
  دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۲
  نظر شما چیست؟