پسران جوان و خوش تیپی که در ازای پول به زنان مسن ثروتمند خدمات جنسی میدهند

ایران وایر :سهیلا خسروی، شهروند خبرنگار، تهران
 قد بلندی  دارد. بازوهای توپر، شکم شش تکه، پوست برنزه، چشم‌های سبز و موهای لختی که با یک عینک شنا آن را عقب زده است. نگاهش را که بر می‌گرداند و لبخند می‌زند درست شبیه مدل‌های مجله‌های مد می‌شود. آرمین در یکی از استخرهای شمال شهر تهران مربی است. جایی که خانواده‌اش گمان می‌کنند همه درآمدش از آنجاست. اما این طور نیست. درآمد اصلی او از کاری است که سوژه این گزارش است. آرمین را یکی از دوستانم که نزدیک‌ترین و قدیمی‌ترین رفیق اوست، معرفی و راضی کرده تا درباره شغل اصلی‌اش حرف بزند. خودش را اینطور معرفی می‌کند: «من کال بوی هستم.»
 
کال‌بوی یک  اصطلاح انگلیسی است و برای مردانی به کار می‌رود که در ازای خدمات جنسی پول دریافت می‌کنند.
 
یک جامعه شناس ساکن تهران به «ایران وایر» می‌گوید: «متاسفانه پدیده تن فروشی مردان در ایران و به خصوص شهرهای بزرگ افزایش یافته و در سالهای اخیر به عنوان یک مد وارد سبک زندگی  طبقات بالای جامعه شده است.»  
آرمین بدون این که منتظر  سوالات باشد، خودش شروع به تعریف می‌کند : «راستش من این شغل را انتخاب نکردم، برحسب اتفاق پیش آمد. یک‌بار که با یکی از دوستانم توی اندرزگو مشغول دور دور بودیم با یک خانم مسن حدود  پنجاه و چند ساله که صاحب یک پورشه کاین بود، آشنا شدیم. سر صحبت باز شد و ما برای مسخره‌باری شماره دادیم.» 
 
او هیچ‌وقت گمان نمی‌کرده صاحب پورشه با او تماس بگیرد، می‌خندد و می‌گوید: «یک خرده بالا بودیم، چشممان پورشه را گرفته بود و شماره دادیم.» اما صبح روز بعد همان خانم تماس می‌گیرد: «گفت اگر همان پسر چشم سبز هستی، حرف بزنیم چون با دوستت کاری ندارم.» او همان شب از طرف خانم مسنی که بیتا نام داشته به رستوران «جام جم» دعوت می‌شود: «من از روی کنجکاوی رفتم، به رفیقم هم گفتم اما بعد از غذا بیتا من را به خانه‌اش دعوت کرد و گفت برویم چای بخوریم.» خانه‌اش آپارتمانی ۳۰۰ متری در یکی از برج‌های لوکس خیابان خوارزم بود: «آنجا وقتی دیدم مدام به من نزدیک می‌شود و ابراز تمایل می‌کند باز هم برای فان قضیه جلو رفتم. گفنم همین یک شب است.» اما موضوع به همان یکبار ختم نشده:«وقتی دوباره پیشنهاد داد، قبول نکردم. او هم گفت: به ازای هربار سکس  یک میلیون می‌پردازد.»  او کمی فکر می‌کند و بعد جواب مثبت می‌دهد: «شوهرش فوت کرده، بچه‌هایش هم خارج هستند. کلی ارث و میراث دارد. یکبار گفتم: چرا ازدواج نمی‌کنی؟ خندید و گفت: حال و حوصله عوض کردن ایزی لایف پیرمردها را ندارم. توی این سن و سال هم که مرد جوان برای ازدواج سراغ من نمی‌آید مگر این که به خاطر پولم با من ازدواج کند. بعد یک جمله درخشان گفت: «خودم پول می‌دهم اما خیالم راحت است کسی گولم نزده»».
 
جامعه شناسی که با ایران وایر صحبت کرده  می‌گوید: «در جاهای دیگر دنیا هم  خدمات جنسی به زنان ارائه می‌شود و اتفاقا معمولا مشتری پسران جوان زنان مسن و بیوه هستند اما موضوع این است که این کار به شکل رسمی و با رعایت بهداشت صورت می‌گیرد . یعنی معمولا مردان ارائه دهنده خدمات کارت بهداشت دارند و از شیوع بیماری جلوگیری میشود اما در ایران پدیده چه درمورد زنان و چه در مورد مردان زیرزمینی و غیرعلنی است بنابراین هیچ نظارتی وجود ندارد و ممکن است آسیب‌های جسمی زیادی همراه داشته باشد.»
 
آرمین هنوز هم ماهی چند بار به خانه بیتا دعوت می‌شود اما از بعد از ماجرای بیتا به گفته خودش حواسش به تحسین‌هایی که از طرف  زنان مسن و پولدار می‌گرفته، جمع شده:«نمی‌دانستم دور و برم پر از مشتری است. مثلا مادربزرگ یکی از شاگردهایم که شنا یاد می‌گرفت، خیلی تعریف می‌کرد.مدام می‌گفت شما چقدر خوش تیپ هستید. الان خودش مشتری است. شصت و دو ساله است و شوهرش فوت شده است.»
 
آرمین  حالا هفت، هشت مشتری دارد که بعضی از آن‌ها توسط مشتری‌های دیگرش معرفی شده‌اند و می‌گوید: «حداقل ماهی هفت، هشت میلیون درآمد اضافی دارم و خیلی از مشکلاتم حل شده، کار مربی‌گری را هم انجام می‌دهم. به باشگاه و بدن‌سازی و سولاریوم هم می‌ رسم.» بلند می‌خندد و می‌گوید: «کار ما همه‌اش سود نیست. یک بخشی هم هزینه است. هزینه خوشگلی خودم. همین ماه پیش ۶ میلیون بابت لمینت دندان دادم.» چند ثانیه بعد دوباره می‌خندد و می‌گوید: «البته خدا روزی رسان است! درآمدم به بیست میلیون هم رسیده، یا بعضی‌وقت‌ها مشتری خیلی باحال هم داشتم. مثل یکی که تا صبح نگهم داشت و آخر سر یکی از این سکه گنده‌ها داد. اصلا نمی‌دانستم چیست . بیشترین سکه ارزشمندی که دیده بودم  سکه یک بود اما این سکه پنج پهلوی بود. سی و پنج میلیون تومان قیمت داشت.»
 
او اول فکر می‌کند مشتری ‌اش بدحال بوده و متوجه نشده: «سکه را که قیمت کردم مسیج  دادم و گفتم: فکر کنم اشتباه کردید. این سکه خیلی گران است. در جواب یک خنده فرستاد و نوشت:خواستم نمک‌‌گیرت کنم  که هر وقت خواستم «نه » نیاوری.» آرمین سعی می‌کند مسائل بهداشتی را قبل از برقراری رابطه رعایت کند: «خانم‌هایی را هم که احساس کنم خیلی بیبند وبار هستند و ممکن است ارتباطهای دیگری داشته باشند، حذف می‌کنم.» او در بین مشتری‌هایش یک مشتری مذهبی هم دارد: «خانم حدود پنجاه و هفت هشت ساله است که هربار برای برقراری باید صیغه بخوانیم. صیغه سه ساعته را یک آقایی از قم تلفنی برایمان می‌خواند و جالب اینجاست که قبل از صیغه روسری به سر دارد.»
 
دوست دختر نداری؟ این سوال را که می‌پرسم آرمین عینکش را روی موهایش جابه‌ جا می‌کند و می‌گوید: «نه! کسی با شغلم کنار نمی‌آید.»  او البته دوست ندارد کسی بداند شغلش چیست اما می‌گوید: «یک جوری به این کار عادت کرده‌ام که اگر یک روز دیگر نتوانم افسرده می‌شوم البته بی پول هم می‌شوم و این خودش عامل افسردگی است.»
 
یک روان شناس در گفت‌و گو با «ایران وایر» می‌گوید: « وضع روحی مردانی که در کشور ما خدمات جنسی ارائه می‌دهند بهتر از زنانی  است که این کار را می‌کنند. این زنان به خاطر نگاه منفی جامعه و قضاوت‌های زیاد مردم و رفتارهای زشت و خشنی که با آن‌ها انجام می‌شود بیشتر در معرض افسردگی و آسیب‌های روحی قرار می‌گیرند. در مورد مردها اما قضاوت‌ها کمتر است و خشونت کمتری با ان‌ها صورت می‌گیرد. من حتی مردی را می‌شناسم که به صراحت درباره شغلش حرف می‌زد و حتی یک فلسفه برای این کار داشت. او می‌گفت: هرکس از راهی پول درمیآید. مثلا یکی با دستش کار می‌کند، یکی از فکرش پول در میآورد و من هم از آلت جنسی‌ام برای پول دراوردن استفاده می‌کنم.» او چند سال در مراکز درمان اعتیاد مشاوره روانی داده و با زنانی از این دست برخورد داشته می‌گوید: «اما من هیچ زنی را با این تفکر ندیدم. همه کارشان را پنهان می‌کنند، بی اعتماد به نفس و زخمی و به شدت افسرده هستند.»
+69
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  scandal - برلین، آلمان

  چرا متاسفانه!؟ قانون جهانی بازار: عرضه و تقاضا!
  23
  54
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۶
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  میگن زمونه عوض شده، دروغ نمیگن. قدیما از آفریقا مردهای مرفه اروپایی که دیگه یارای خدمات به زناشون رو نداشتن، سیاه وارد می‌کردند، تازه تو سرشون هم می‌زدند که جوابگوی زناشون بشن.
  77
  23
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۷
  ۵۶
  فیل دانا - آینه جهان نما - لندن، انگلستان

  هیچ اشکالی نداره. خانم ها هم دل دارن، ، لذتشو ببرید
  13
  129
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۲
  ۴۵
  samisan - توکیو، ژاپن

  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::] راست میگی از برکت انقلاب رسیده به اوناجای ناموستون که تو کشورهای عربی پخش و پلا هستن.
  7
  45
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  قد کوتاهی دارم. بازوهای آویزونی، شکم بادکنکی، پوست چروک، چشم‌های چپ و موهای نادیدنی.
  37
  14
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  جواب این خبر رو قبلا دادم. این ملب چرند محض هست. در بخصوص ایران خانومها اشاره کنن 200تا پسر خوشتیپ و خوش هیکل آماده برای مفت خوری میشن. اینکه دختری به خاطره علاقه و وابستگی به دوس پسرش از نظر مالی کمک کنه ربطی به این موضوع نداره. در ضمن انقدر رفیق آخرت خوش قیافگی و خوش هیکلی داشتم که در حسرت دوس دختر و سکس بودن. آخه چرا تخیلات مغزی بعضی مردان متوهم رو به عنوان خبر منتشر میکنید!
  14
  36
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
  ۴۷
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند
  خوب نون‌شان افتاده تو روغن
  4
  23
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
  ۳۷
  amirpalang - لندن، انگلستان

  همین روزاس نظام به فکر پرستوهای مذکر هم بیفته بفرسته واسه خوار و مادر محمد خاتمی و عارف و بقیه اصلاح طلبا
  4
  28
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
  ۲۰
  yasharkhan - کرج، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. اتفاقا آن چیزی که تخیلی است ادعاهای شماست. تنفروشی مرد به زن شغل نسبتا نوپایی هست که همه جای جهان وجود دارد. مثلا زنان اروپایی و آمریکایی برای همین جور پسرها به سواحل آفریقا مثل کنیا می روند. فیلم هم راجع بهش ساختن مثل سفر به جنوب (۲۰۰۳) یا بهشت : عشق (۲۰۰۵) . تو ایران هم هست چندسال پیش صدای آمریکا راجع بهش برنامه ساخت. این که دوستان شما به جایی نرسیدند مثل خودتان هست و دلیلی برای نفی وجود این شغل نیست.
  7
  10
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۵
  ۴۱
  Liberte - ارومیه، ایران
  بایست سهم دروس فلسفه و منطق در مدارس و دانشگاهها بیشتر شه. اگه افراد از همان طفولیت از ماهیت خود ، سرشت انسان ، تمایز حقیقت از واقعیت ، هستی شناسی و جوهر وجود و این قبیل چیزها شناخت و معرفت پیدا می کردند و جهان بینی متعارفی و خودشناسی پیدا می کردند ، دیگه ما شاهد این قبیل اخبار نبودیم. مرد جوانی به خودش اجازه نمی داد در قبال پول تن فروشی کنه و یا زن مسنی برای هوس با مرد جوانی با پول رابطه بذاره، امروزه دخترها و پسرها مطلوبیت خودشونو از زندگی با جنسیت و یا مصرف و یا خودنمایی جستجو کنند که در نهایت هم منجر به استرس و بیماری روحی و جسمی خودشون و در نهایت جامعه میشه.
  14
  3
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۲
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  دکتر تجویز کرده جوجه خروس!
  1
  23
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  یا فاطمه. دانمارک. عزیز دل برادر حتما بخوبی میدانی این شغل ریشه در تاریخ دارد. جناب محمد بزرگوار هم از این راه صاحب زندگی شد. یعنی خدیجه خانم ایشان را ابتدا بکار گری گرفت و بمرور دید که این برادر قابلیت انجام کار نیک را دارد ارام ارام وارد زندگی خود کرد تا جایی که تمام مال و مکنت خودش را بنام ان برادر همیشه در صحنه رختخواب کرد و بنام محمد امین معروف شد. در خبر هم دیدی که یک زن بدلیل رضایت از این جوان سکه 35 ملیونی داد. ادم یا بهنر بگویم مرد باید عرضه داشته باشد
  3
  25
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::yasharkhan - کرج، ایران::]. بالام جان هر وقت به سن قانونی رسیدی بیا سایتهای سیاسی نظر بده. فعلا در اینستاگرام چرخ بزن و با چرندیات اونجا خوش باش.
  9
  9
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. پس بگو اورانگوتانی هستی واسه خودت واسه همینه که کسی رغبت نمیکنه بهت نگاه کنه و مجبوری بری در مترو و لب دریا خودتو ارضا کنی یک توصیه دارم بهت با این قیافه چندش آوری که از خودت ترسیم کردی فقط سرتو بزار و بمیر تنها راه رهایی و آرامش چون با این قیافه کریه المنظر فقط مردن راه علاجه
  5
  19
  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. خیلی ممنون از دلداری! جای اینکه بگی ظاهر ماندنی نیست مثل باطن که شاید بخت من هم روزی باز شود، نکوهش میکنی. بلال حبشی هم ...... ولی اولین کسی که به پیامبر گرامی اسلام ص لبیک گفت.
  11
  0
  ‌سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. اینجا مترو که نداره، ولی لب دریا رو درست اومدید. بله خودم رو ارضا میکنم، نه جسمانی بلکه روحانی. با اشخاصی که به قصد و با نیت قبلی زینتهای خود را آشکار می‌کنند صحبت و نصیحت میکنم که با این اعمالشان دست به گناهی نابخشودنی می‌زنند. چه گناهی بزرگتر از اینکه مردان را دچار افکار غیرعرفی و نهایتا دست به گناهشان کنید.
  11
  1
  ‌سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. اره ارواح اون ملعون هندی زاده .... خمینی کفتار .بسکه قیافت چندش اوره کسی رغبت نمیکنه بهت نگاه کنه واسه همین هر وقت سایت یوکی عکس خانمهای لختی میگذاره تو اولین نفری هستی که نظر میدی بعد ادعای مسلمانی و چشم پاکی هم میکنی میله های اتوبوس و مترو دانمارک و کشورهایی که هر بار سفر میکنی سائیده شدند بسکه خودتو مالیدی جرات نمیکنی به زنان دست درازی کنی چون در عر عر ستان وطنت عادی هست تجاوز چون سنت اون ملعون.... است ولی در اروپا نه .
  0
  10
  ‌سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. آخه بدبختی تو نه ظاهر خوبی داری و نه باطن انسانی .باطنت همانند باطن.... و همه چیز در مغز مفلوک و معیوب تو خلاصه شده در پایین تنه و ... باطنت همانند ظاهرت سیاه و کریه و خونخوار و ....
  0
  10
  ‌سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
  ۳۱
  salomeh_f - ساکرامنتو، ایالات متحده امریکا

  خوب اصلا اشکالش چیه؟ یه موضوع خصوصیه به خود ۲ طرف بستگی داره. به ما چه؟ هر دو راضی ا‌ند.
  1
  23
  ‌سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.