کتک کاری کودکان به درگیری مرگبار مسلحانه بزرگترها کشید

جوان 29 ساله ای ظهر روز گذشته که به حمایت از برادر 11 ساله اش، دست به سلاح برده و با شلیک گلوله آلوده به خشم، مرد 48 ساله ای را به قتل رسانده بود، با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی کاظم میرزایی دستگیر شد و راز جنایت مسلحانه را برملا کرد.

به گزارش خراسان، ماجرای این نزاع مرگبار ظهر روز گذشته در خیابان طبرسی 51 مشهد هنگامی آغاز شد که کودک 11 ساله ای وارد حیاط منزلشان شد و به برادرش گفت: کودک همسایه او را کتک زده است!! جوان 29 ساله با شنیدن حرف های برادر کوچکش ناگهان از کوره در رفت و با چهره ای عصبانی به داخل کوچه رفت. تعدادی از اهالی محل داخل کوچه بودند که «امید» چاقوی تیزش را بیرون آورد تا پدر کودک طرف مقابل را تهدید کند اما در این میان مرد 48 ساله چاقو را از دست وی گرفت و مدعی شد که باید به پلیس 110 زنگ بزنم که چرا در محل چاقوکشی کرده ای!
گزارش خراسان حاکی است، ماجرای این نزاع تا آن جا پیش رفت که جوان 29 ساله به خانه آمد و با گذاشتن اسلحه وینچستر زیر صندلی 206 و به اتفاق دو تن از دوستانش دوباره به محل نزاع بازگشت. او تلاش کرد تا چاقویش را پس بگیرد اما باز هم موفق نشد تا این که ناگهان اسلحه را از داخل خودرو برداشت و گلوله ای به طرف همسایه 48 ساله اش شلیک کرد. با اصابت گلوله بر پیکر مرد همسایه، او خون آلود نقش بر زمین شد و بدین ترتیب اهالی محل با اورژانس تماس گرفتند اما وقتی مجروح این حادثه به مرکز درمانی رسید که تلاش پزشکان برای نجات وی بی نتیجه ماند و این مرد 48 ساله بر اثر عوارض ناشی از اصابت گلوله آلوده به خشم، جان سپرد.
بنابر گزارش خراسان، با اعلام این ماجرا به قاضی ویژه قتل عمد، بلافاصله قاضی کاظم میرزایی، عازم بیمارستان شهید هاشمی نژاد شد و به تحقیق در این باره پرداخت. از سوی دیگر نیز دستورات ویژه ای را برای دستگیری متهم فراری صادر کرد.
ساعتی بعد متهم فراری که هیچ راه گریزی نداشت تصمیم گرفت تا خود را تسلیم قانون کند .
این جوان 28 ساله که امید نام دارد عصر روز گذشته  مورد بازجویی های تخصصی قرار گرفت و گفت: وقتی برادرم با سر و وضع خاکی به خانه آمد و گفت مرا کتک زده اند، خیلی عصبانی شدم و نزد پدر آن کودک رفتم ولی او مشتی به دماغم کوبید و چاقویم را گرفت. وقتی مادرم را فرستادم تا چاقو را بگیرد او آن را پس نداد. به همین دلیل خودم نزد او رفتم که گفت: باید 110 بیاید تا بفهمیم چرا چاقوکشی می کنی! من هم که دیگر از شدت عصبانیت نمی توانستم خودم را کنترل کنم، اسلحه وینچستر را برداشتم و شلیک کردم که گلوله به او خورد ولی دوستم نگذاشت گلوله دیگری شلیک کنم به همین خاطر از محل گریختم. شایان ذکر است: تحقیقات بیشتر در این باره  ادامه دارد.
+49
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران

  خیالش راحته یه عده مشنگ و لابه لاشون چنتا سلبریتی پشنگ جمع میشن و بخشش میگیرن و براش پول هم جمع میکنن که یه وقت اذیت نشه. همه قاتلین به عمد بدون امکان بخشش و گذشت از هیچ اولیا و دادگاهی باید اعدام بشن. این قانون طبیعته.
  31
  55
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  این عناصر ناپاک نمیتوانند تولید نظام مقدس اسلامی باشند در مدارس اسلامی بچه ها را با اخلاق اسلامی مسلمان بار میاورند این جور آدمها را اسراییل به ایران میفرسته تا نظام مقدس را بد نام کنند
  52
  32
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  قاتل شکل و شمایل بسیجیهای بی ترمز رژیم حاکم را دارد.
  3
  40
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  اون اوسکولهایی که به من منفی دادن دلم براتون میسوزه چقدر آی کیو پایینی دارین شما هنوز معنی مسخره کردن را نفهمیدین شما
  15
  23
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
  ۴۴
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. حسین جان ، بعضی ها توانایی درک طنز ،و کنایه و پارودی را ندارند ،
  13
  17
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
  ۴۶
  hovakhshatare - تهران، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. منظورتون از طبیعت همون جنگله دیگه بله؟
  3
  11
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  اگر وجدان داشته باشید می دانید که قبل از عنقلاب شکوهمند اینچنین اسلحه و چاقو دست ملت نبود جز عنقلابیون که با هزار نیرنگ از خارج اسلحه وارد می کردند۰ من شخصا فکر میکنم حتی اگر ایران ازاد شود مدت زیادی طول خواهد کشید تا به امنیت قبل برسد
  9
  11
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::hovakhshatare - تهران، ایران::]. آره قوانینی که من میگم جنگله اما یه قاتل که حق زندگی کسی رو میگیره قانون انسانی امثال تو هستش. قانون جنگل هم برای امثال تو زیادیه. پس تو همین جنگلی که در توحش هستی بمون. کثیفترین کار گرفتن بخشش برای جنایتکاران و قاتلین به عمد هست.
  4
  7
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۸
  ۲۷
  agha_ehsan - تهران، ایران
  فکر کن الان اون بچه بیچاره چه عذابی داره میکشه که دعواش باعث مرگ باباش شده
  2
  10
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
  ۲۷
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا::]. مزخرف نگو بابا . قبل انقلاب قتل نبود ؟ تو همش مناطق خوش نشین مرفه ایران قبل انقلاب رو نگا میکنی که بیسا درصد ایران هم نمیشد . بقیه جاها قمه کشی و چاقو زنی که یک مسله عادی تفریح شبانه اراذل بود . خودتو زدی به حماقت ؟.
  10
  11
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸
  ۴۶
  hovakhshatare - تهران، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. دلم برات سوخت. خیلی عقده داری. باشه عزیزم تو راست می‌گی.
  0
  0
  شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
  نظر شما چیست؟