شهردار لندن : اگر یک بچه ۱۹۰ سانتی متری(ترامپ) از کاخ سفید درباره من توییت کرد خبرم کنید

صادق خان شهردار لندن که دیگربار دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده را به سخره گرفت.یورونیوز :شهردار لندن که در جمعی از معلمان بریتانیا در کاخ وست‌مینستر سخن می‌گفت،‌ در ابتدای سخنانش اشاره کرد که تلفن همراهش را خاموش کرده و بعد رو به حاضران گفت‌: «آنهایی که تلفن‌شان روشن است،‌ اگر کسی درباره من توییت کرد، یعنی یک بچه ۱۹۰ سانتی‌متری از کاخ سفید، لطفا خبرم کنید!»
 
اعضای جمع حاضر هم با خنده و کف زدن به این اظهارات واکنش نشان دادند. این سخنان تازه‌ترین اظهارات شهردار لندن در جریان درگیری‌های لفظی او با رئیس جمهور ایالات متحده است.
 
صادق خان پیش از این رئیس جمهوری کنونی آمریکا را «تمثال نژادپرستی» خوانده و گفته بود ترامپ نسبت به وی «وسواس فکری» پیدا کرده است.
 
از سوی دیگر دونالد ترامپ نیز درست پیش از سفر اخیرش به بریتانیا، در توییتر، شهردار لندن را «بازنده مطلق» خوانده بود و نام وی را هم به شکلی نادرست نوشته بود او همچنین صادق خان را برای ناتوانی در کنترل جرائم پایتخت بریتانیا سرزنش کرده و از او به عنوان یک «فاجعه» یاد کرده بود.
 
جرمی هانت وزیر خارجه بریتانیا در روزهای گذشته اعلام کرد که با توییت ترامپ در نقد عملکرد شهردار لندن ۱۵۰ درصد موافق است. وی افزود: «شهردار لندن نتوانست با ماجرای حمله‌های با چاقو برخورد مناسبی داشته باشد، و بیشتر از آنکه امنیت زندگی لندنی‌ها را تأمین کند،‌ وقت صرف سیاست می‌کند.»
+44
رأی دهید
-89

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  بهترین تبلیغ برای دوباره انتخاب شدن این شهردار با کمک پهلوان ترامپ! حتما این شهردار هم در خفا ترامپ را پهلوانش می پندارد!
  44
  19
  دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۱
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  نشون دادی که سلولهای بد خیم اسلامی هنوز در ته وجودت دارن وول میخورن پوفیوز
  34
  62
  دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸
  ۳۱
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. ایرانیها یه چیزی به اسم شیعیسم درست کردن صدبرابر بدتر از داعش. رفتار ترامپ بچه گانس دیگه. اخه کدوم رییس جمهوری تا حالا اینطوری رفتار کرده که ترامپ دومیش باشه؟. شب یه چیز میگه صبح بلند میشه کلا یه چیز دیگه . الان همه تقصیرا رو انداخته گردن جان بولتون و همین فرداست بولتون قهر کنه و استعفا بده
  24
  19
  دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا

  [::soroshkhani - توکیو، ژاپن::]. دست هر کی درستش کرده درد نکنه، تنها امتی که بهشتی خواهند شد.
  37
  3
  دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
  ۳۵
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  ترامپ هم در جوابش گفته اگه یه خاله خانوم خاله زنک درباره من تویت کرد خبرم کنید
  6
  9
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۷
  ۱۰۲
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  جای این حرفها فکری به حال وضع وخیم جرم و جنایت لندن کن.تو اخبار نوشته بود الان لندن رکورد قتل نیویورک رو شکست (حساب کنید جمعیت و وسعت نیویورک چند برابر لندن هست و دسترسی قانونی به اسلحه در اونجا رو هم در نظر بگیرید). فقط همین دو هفته پیش در عرض ۴۸ ساعت ۲ نفر فقط تو محله هارلسدن تو روز روشن به قتل رسیدن یکی با اسلحه و یکی با چاقو قیمه قیمه کردن جوری که اخبار نوشته بود صحنه جوری فجیع بوده که رهگذرها با دیدنش استفراغ میکردن. فضولی تو کار آمریکا میکنه اونوقت.
  3
  11
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
  ۳۱
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. تجریحا شما ببرین قم اونجا به بهشت نزدیکترین
  0
  0
  شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
  نظر شما چیست؟