اندی :خوشحالم که موسیقی ایرانی در جایگاهی نشسته که مورد تائید و احترام جهانیان است

«اندی» خواننده ایرانی ساکن لس آنجلس دریافت ستاره ای در بلوار مشاهیر هالیوود را افتخار بزرگی برای موسیقی ایران، تمامی ایرانیان و به ویژه طرفداران خود توصیف کرد.
 
او که نخستین هنرمند ایرانی است که صاحب چنین ستاره ای در هالیوود می شود با انتشار پیامی در شبکه های اجتماعی گفت : « برای من باعث افتخار است که دنیای با شکوه هالیوود برای اولین بار به یک هنرمند ایرانی و اولین ارمنی ایرانی، ستاره شهرت اهدا کرده است. این ستاره سمبل موفقیت و شهرت در جهان و در دنیای هالیوود است و دریافت آن از طرف کمیته انتخاباتی هالیوود افتخار بسیار بزرگی است.»
 
اتاق بازرگانی هالیوود که مسئول اعطای این ستاره ها به متقضایان است، امسال سی و پنج نفر را برای عضویت در بلوار مشاهیر هالیوود برگزید که یکی از آنها اندی مددیان است.
 
این هنرمند ایرانی نیز مانند سایر چهره های برگزیده، دو سال فرصت دارد تا با پرداخت هزینه های مربوطه، برای برگزاری مراسم رونمایی از ستاره خود در بلوار هالیوود برنامه ریزی کند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

برای من باعث افتخار است که دنیا ی با شکوه هالیوود برای اولین بار به یک هنرمند ایرانی و اولین ارمنی ایرانی ، ستاره ی شهرت اهدا کرده است . این ستاره سمبل موفقیت و شهرت در جهان و در دنیای هالیوود میباشد و دریافت آن از طرف کمیته ی انتخاباتی هالیوود افتخار بسیار بزرگیست و من این موفقیت را با همه ی هموطنان و بخصوص طرفدارانم تقسیم میکنم و خوشحالم که موسیقی ایرانی امروز در جایگاهی نشسته که مورد تائید و احترام جهانیان است . ستاره ی من بزودی و طی مراسم با شکوهی با حضور هنرمندان مطرح جهان، در خیابانی در هالیوود و در کنار ستاره های هنرمندان بزرگ هالیوود نصب خواهد شد. از کمیته ی انتخاباتی هالیوود برای اهدای این ستاره صمیمانه سپاسگزارم، همچنین از همکارا ن تیم هنری خودم که در طی این سالها با من همراه بوده اند بسیار تشکر میکنم و آنها را در این موفقیت سهیم میدانم . اندی @andymusic1 @paksima_zakipour @alireza_amirghassemi @shanirigsbee @farokh.ahi @kojizadori @hwdwalkoffame

A post shared by Andymadadian (@andymusic1) on


اندی در بخش دیگری از پیام خود می گوید :« این موفقیت را با همه هموطنان و بخصوص طرفدارانم تقسیم می‌کنم و خوشحالم که موسیقی ایرانی امروز در جایگاهی نشسته که مورد تائید و احترام جهانیان است. ستاره من بزودی و طی مراسم با شکوهی با حضور هنرمندان مطرح جهان، در خیابانی در هالیوود و در کنار ستاره های هنرمندان بزرگ هالیوود نصب خواهد شد.»
+47
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  مبارکت باشد!
  8
  28
  دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۳
  ۳۵
  amirpalang - لندن، انگلستان
  این هنرمند محصول یک سیستم سکولار هست. ببینیم حالا ستاره بختِ امیر تتلو رو سر کدوم بدبختی میفته.
  1
  15
  دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
  ۳۹
  Liberte - ارومیه، ایران
  کلا خوانندگان ایرانی قبلا آهنگ های بهتری داشتند تا الان. اندی و کوروس که در اواخر دهه 1360 و اوایل دهه 70 می خوندند ، کارشون عالی بود.
  1
  5
  دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  خواهش میکنم اقلیت‌ها توجه فرمایند، با اینکه مشتی ارمنی تشریف داره، ولی میگه من ایرانیم. حالا شماها هی کورد کورد کنید.
  11
  5
  دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۱
  ۵۲
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. آیکیو این ایرانیه متولد تهران پس چی باید میگفت.
  0
  9
  دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۹
  ۳۹
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  طرف رفته درخواست داده جون مامانتون یه ستاره بدین اونام پولشون می گیرن یه ستاره بش می دن ! اینم شد افتخار ؟ افتخار خریدنی نیست .
  4
  3
  ‌سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۰
  نظر شما چیست؟