بولتون : ایران احتیاط و خویشتنداری ما را ضعف تعبیر نکند ، نیروی نظامی ما آرایش جدید گرفته و آماده عمل است

دویچه وله :جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا روز یکشنبه دوم تیر (۲۳ ژوئن) به رهبری تهران هشدار که مبادا لغو فرمان حمله تلافی‌جویانه آمریکا را به عنوان "ضعف" این کشور تعبیر کند.
 
به گزارش خبرگزاری فرانسه، بولتون گفت: «نه ایران و نه هر نیروی خصم دیگر نباید احتیاط و خویشتنداری ایالات متحده آمریکا را یک ضعف تعبیر کند.»
 
مشاور امنیت ملی آمریکا پیش از ملاقات با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل در اورشلیم افزود: «نیروی نظامی ما آرایش جدید یافته و آماده عمل است.»
بولتون: ایران احتیاط و خویشتنداری آمریکا را با ضعف این کشور اشتباه نگیرد
یورونیوز :جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید از ایران خواست تا احتیاط و خویشتنداری ایالات متحده را نشانه ضعف این کشور تفسیر نکند.
 
مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز یکشنبه دربیت‌المقدس (اورشلیم) و پس از دیدار با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل ابراز امیدواری کرد دور جدید تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران روز دوشنبه و پس از ماه‌ها بررسی اعلام شود.
 
آقای بولتون که از نئومحافظه‌کاران (جناح بازها) حزب جمهوری‌خواه است، یکی از سرسخت‌ترین مخالفان جمهوری اسلامی و از مدافعان برخورد نظامی با این کشور به شمار می‌رود.
 
به گزارش رسانه‌های اسرائیل، بنیامین نتانیاهو با سپاسگزاری از دولت ترامپ گفت: آمریکا هیچ دوست بزرگ‌تری از اسرائیل ندارد و اسرائیل هم هیچ دوست بزرگ‌تری از ایالات متحده ندارد.
 
قرار است نمایندگان شورا‌های عالی امنیتی اسرائیل، روسیه و ایالات متحده آمریکا روز سه‌شنبه در اسرائیل با یکدیگر دیدار کنند.
+54
رأی دهید
-33

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  مشکل امریکا اینست که وجود ایران شیعه را در خاورمیانه برای تعادل با کشورهای سنی لازم می بیند و لزوما نمی خواهد ایران از بین برود بلکه میخواهد دست از تعرض بردارد
  10
  26
  یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
  ۳۷
  باور عمیق - قم، ایران

  این آرایشی که میگید یافته همون سرخاب سفیدابه؟
  32
  11
  یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
  ۴۹
  Mohsen1000 - فرانکفورت، آلمان
  سپاه پاسداران رژیم و نظام شیطانی حاکم بر ایران در صدد بودند تا به محض حمله نظامی آمریکا به مجموعه های نظامی در ایران چندین موشک را به نواحی چندین شهر ایران شلیک کنند٫ایرانیان زیادی را به قتل برسانند و آمریکا را مقصر جلوه دهند تا از این طریق هم روحیه ضد آمریکا در بین مردم تقویت شود و از طرفی دیگر مردم و جامعه ایران را با خود همراه گردانند. عملی به شکل سینما رکس آبادان که صدها هموطن ما در آتشی که خود عوامل خمینی بوجود آورده بودند زنده سوزانده شدند. بعد از فاش شدن این دسیسه شوم ظالمان حاکم بر ایران توسط خبر رسانانی که در داخل رژیم هستند وآن را بر ملا نمودند ٫حکومت آمریکا از حمله منصرف شد.
  12
  20
  یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
  ۳۸
  Zir o Roo - اوترخت، هلند
  [::Mohsen1000 - فرانکفورت، آلمان::]. محسن عزیز من به شما تبریک عرض می کنم که با پدیده کپی و پیست تازه آشنا شدید. یک چند بار دیگه هم این متن را به مناسبتهای مختلف بگذارید. خوشحالمان خواهی کرد.
  7
  15
  یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵
  نظر شما چیست؟