ماجرایی شنیدنی از مجلس ایران :اون آقای کچل کیه؟! بله؛ رییس محترم مخابرات لطفا روی صندلیتون بنشینید!

عبدالرضا مصری که دیروز ریاست جلسه‌ی سوال از جهرمی را عهده دار بود، زمانی که قصد داشت به دولتی‌ها برای رعایت نظم جلسه تذکر دهد گفت: "اون آقای کچل کیه؟! بله؛ رییس محترم مخابرات لطفا روی صندلیتون بنشینید!"  جلسه علنی دیروزمجلس به ریاست علی لاریجانی و با حضور وکلای ملت در حالی آغاز شد که ساعات آغازین این جلسه نمایندگان به آرامی مشغول بررسی گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان بودند.
 
سوال از وزیر ارتباطات هم در دستور کار امروز پارلمان قرار داشت و طبق برنامه ریزی هیئت رئیسه حدود ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه آذری جهرمی برای پاسخگویی در صحن علنی حاضر شد، از ابتدای حضور وزیر ارتباطات نمایندگان به استقبال وی رفتند، زمانی که آذری جهرمی در مجلس حضور یافت سخنرانان جلسه علنی مشغول ارائه نطق خود بودند، اما رفت و آمد با این وزیر جوان در صحن صدای عبدالرضا مصری که در غیاب لاریجانی سومین تجربه ریاست جلسه را برعهده داشت را درآورد و وی از نمایندگانی که در مقابل وزیر تجمع کرده بودند درخواست کرد تا نظم جلسه را رعایت کنند.
 
چون نمایندگانی که اطراف آذری جهرمی جمع شده زیاد بودند، برای برقراری نظم جلسه گفت: «اون آقای کچل کیه؟ بله؛ شما؛ لطفا روی صندلیتون بنشینید».
 با تذکر رئیس جلسه، نمایندگانی که در کنار وزیر ارتباطات حضور داشتند، به جایگاه‌های خود رفتند.
 
ماجرای روستایی که با ۵ هزار گوسفند خواستار اینترنت بود
آذری جهرمی که برای پاسخ به سوال بیت‌اله عبداللهی پشت تریبون مجلس قرار گرفت، با بیان خاطره ای از سفر خود به یکی از روستای کشور گفت: طی سفری به یکی از روستاها داشتیم در آنجا یک بزرگ روستا مراجعه کرد و به من گفت که «ما اینجا اینترنت لازم داریم، هرچه اطراف را نگاه کردم»، اثری از خانه ندیدم، از آن بزرگ پرسیدم که اینجا چند خانوار زندگی می‌کند؟ که پاسخ داد «نمی‌دانم چند خانوار در اینجا زندگی می‌کنند اما ما ۵هزار گوسفند داریم»، همه این مسئله را به شوخی گرفتند؛ اما موضوع این است که در عصر اقتصاد دیجیتال دامداری هم نیاز به توسعه ارتباطات دارد.
+65
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  سیر به پیاز میگه تو چقدر بد بویی!
  4
  49
  ‌چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۷
  ۳۵
  karaji - کرج ، ایران

  اینا همگی از عقل کچلند !!
  2
  63
  ‌چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۴
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  خودش انگار چهل گیسه پوفیوز کچل
  0
  21
  ‌چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
  ۳۹
  دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس
  ٩٠٪؜ خانمها عمل بینى انجام دادن و ١٠ ٪؜ دیگه کچلند. من یکى شانس آوردم از بدو ورود عسل بلغارى و کوکو نات واتر خوردم جوان و خوش اندام ماندم و هر شب شراب سرخ استرالى با پنیر و زیتون یونانى نوش جان میکنم مانند سیب لبنان شدم
  18
  1
  ‌چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳
  ۳۹
  دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس
  مردان ایرانى کچل هستند چون به خودشون نمیرسند و بیش از حد زن ذلیل اند
  20
  3
  ‌چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس::]. در سیب لبنان شدنت حرفی نیست ولی از نگارشت پیداست که خیلی وقته کِرم به این سیب افتاده.
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۶
  ۳۹
  Ary@mard - ما لاگا، اسپانیا
  طویله، نامی برازنده برای این مجلس جمهوری اسلامی
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۴
  نظر شما چیست؟