عذرخواهی بلا حدید ،مدل مشهور فلسطینی‌تبار برای عکس جنجالی خود :‌ به ریشه های عربی خود می بالم

بلا حدید مانکن ۲۲ ساله. صدای آمریکا :«بلا حدید»، مانکن مشهور آمریکایی در پی موجی از انتقاد به دلیل انتشار عکسی بر اینستاگرام که از دید برخی توهین به امارات متحده عربی و عربستان سعودی بود، عذرخواهی کرد.
 
خانم حدید این عکس را از پشت پنجره فرودگاه به گونه ای گرفته که گویی پایش را روی دم هواپیماهای امارات متحده عربی و عربستان سعودی گذاشته است.
 
برخی با دیدن این عکس از اینکه او پایش را روی پرچم این کشورها گذاشته ابراز ناراحتی کردند و آن را اقدامی نژادپرستانه و توهین آمیز خواندند.
 عکسی که بلا حدید بر اینستاگرام پست کرد و جنجال برانگیز شد بلا حدید در یک نوشته مفصل که بر اینستاگرام و توئیتر پست کرده از انتشار این عکس عذرخواهی کرد و آن را یک اشتباه خواند.
 
او گفت هرگز قصد ندارد کسی را با پست هایش برنجاند و یا نفرت پراکنی کند به ویژه کسانی که «از فرهنگ زیبا و نیرومند» خودش هستند.
 
خانم حدید تأکید کرده که به فرهنگ و ریشه های عربی خود می بالد و به تمامی «خواهران و برادرانش» در سراسر دنیا احترام می گذارد.
 بلا حدید و پدرش محمد حدید بلا حدید، دختر «یولاندا فان دن هریک» مانکن هلندی-آمریکایی و «محمد حدید»، چهره بانفوذ توسعه املاک است که متولد فلسطین و آمریکایی است. آقای حدید سال ۲۰۱۴ با «شیوا صفایی» بازیگر و مانکن ایرانی‌تبار وارد رابطه شد. 
 محمد حدید در کنار شریک زندگی ایرانی تبارش ، شیوا صفایی «جی جی حدید» دختر دیگر محمد حدید نیز از مدل های شناخته شده و موفق در دنیا است.
+14
رأی دهید
-45

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  خدا بلا و جی جی را حفظ و نسلشان را زیاد کند! جای خواهری خیلی ناز و رویایی هستند!
  24
  34
  ‌چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۸
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران
  به ریشه های عربی خود می بالم کلا نژاد پرستی بده اما همه میدونیم ریشه عرب جاهل ترین گونه بشریت هست تا جایی که بخاطر اینکه حضرت محمد در این جمعیت مبعوث شد، شد خاتم انبیاء چون واقعا هیچ پیامبری نمیتوانست به این بشرها نزدیک بشه
  27
  22
  ‌چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  آنهایی که به من منفی دادند، الهی بلا بگیرنند!
  18
  25
  ‌چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
  نظر شما چیست؟