پناهندگی افراد زیادی در آلمان لغو می شود

دویچه وله :اداره پناهندگی و مهاجرت آلمان در چهار ماه اول امسال به وضعیت پناهندگی حدود ۶۰۰ خارجی پایان داده است. بررسی مجدد نشان داده است که بیش از ۹۸ درصد افراد، پناهندگی را به حق دریافت کرده‌اند. 
 
با بررسی مجدد پرونده‌های هزاران خارجی که در آلمان پناهندگی دریافت کرده‌اند، حدود ۶۰۰ نفر از آنها این امتیاز را از دست دادند.
 
اعطای حق پناهندگی از سوی "اداره مهاجرت و پناهندگی آلمان" به یک پناهجوی خارجی قطعی و ابدی نیست، بلکه ممکن است با یافتن شواهد بیشتر پس گرفته شود.
 
با بررسی‌هایی که از ژانویه تا پایان آوریل سال جاری به عمل آمده است، وضعیت پناهندگی ۳۲ هزار و ۶۶۷ نفر تأیید شده است، به عبارت دیگر ۹۸ درصد افراد به درستی از حق پناهندگی برخوردار شده‌اند.
 
بنا به گزارشی که دولت آلمان در پاسخ به سؤال لوییزه آمتسبرگ، نماینده حزب سبزها در پارلمان داده است، حدود ۶۰۰ نفر پناهندگی را از دست داده‌اند. ۴۸۹ نفر از این افراد دیگر از شرایط زمان تقاضای پناهندگی برخوردار نیستند.
 
افزون بر این وضعیت پناهندگی از ۱۱۴ نفر پس گرفته شده است، زیرا آنها در جریان وارسی داده‌های نادرستی اظهار کرده‌اند.
 
در میان این پناهجویان بیشترین افراد کسانی هستند که در جریان وارسی به دروغ خود را اهل عراق یا سوریه معرفی کرده بودند.
 
لغو وضعیت پناهندگی علی‌الاصول نباید بر تقاضای ویزای خویشاوندان پناهنده تأثیری داشته باشد، اما نماینده حزب سبزها به مواردی اشاره می‌کند که تقاضای ویزای بستگان پناهنده پیش از اعلام وضعیت نهایی آن افراد، رد شده است.
+75
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  shirzan - برلین، آلمان

  بخصوص باید پناهندگی افرادی لغو بشه که بعد از آنکه ادعا میکنند جانشون در کشورشون در خطر هست به مجرد گرفتن پناهندگی به کشورشون سفر میکنند.
  20
  131
  ‌سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸
  ۴۴
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::shirzan - برلین، آلمان::]. با درودهای بهاری. حق باشماست و به نظر بنده باید تمامی پناهجویان دروغی را به سرعت به کشور متبوعه خود برگرداند. متأسفانه برخی هموطنان ناآگاه و ناآگاهان هموطن به شیوه های گوناگون در حال سوءاستفاده از موازین پناهندگی هستند،درحالیکه کشور،گرچه منکر برخی مشکلاتش بخصوص در امور بوروکراتیک و کاغذبازی های مرسوم نمی شوم،در حال جنگ و یا جنگ زده نیست
  12
  34
  ‌سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.