سرمربی تیم ملی والیبال لهستان :دیگر به ایران نمی آیم، اگر بازی را می‌بردیم، سالم‌ می‌ماندیم؟

ویتال هاینن، سرمربی لهستان در نشست خبری بازی لهستان - کانادا با اعتراض شدید به میزبانی ایران گفت:
 
دیشب دو ساعت طول کشید تا از سالن به هتل برسیم، مردم به اتوبوس ما مشت می‌کوبیدند و ما ترسیده بودیم. من مانده‌ام که اگر بازی را می‌بردیم، سالم‌ می‌ماندیم؟
 
واقعاً باید به کمیته برگزاری گفت اگر نمی‌توانید امنیت تیم‌ها را تأمین کنید، چرا مسابقه برگزار می‌کنید؟ من وقتی این شرایط را می‌بینم شک دارم که دفعه بعد بخواهم به این شهر سفر کنم.
+90
رأی دهید
-76

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  چه توقع دیگری از واکنش مردم داشتید بعد از آنچه که در مورد ایران بلغور کردید!؟ برایتان دسته گل پرتاب کنند!؟
  68
  71
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
  ۵۴
  دانای نادان - زووله، هلند

  وای ، خیلی‌ ترسیدی؟ خاک تو اون سر ترسوت کنن
  62
  41
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  خالی میبنده. این چیزایی هست که بهش دیکته شده. بچه‌های شمال میدونند. مهاجرت لهستانی‌ها به ایران پیرو تخلیه غیرنظامیان لهستانی از اتحاد جماهیر شوروی در جنگ دوم جهانی که با وجود بی‌طرفی ایران، مسائل و مشکلات اقتصادی و اجتماعی زیادی برای ایران به همراه داشت. در طی سال‌های ۱۳۲۰ الی ۱۳۲۳ بیش از ۱۵۰ هزار نفر از لهستانی‌ها برای مهاجرت به اسرائیل و آفریقا، از کشور اتحاد جماهیر شوروی وارد خاک ایران شدند. اصلا تو بندر انزلی گورستان هم دارن.
  69
  28
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  متاسف شدم. نمی دونم این وندال ها از کجا پیدا می شن. تا سه ساعت بعد بازی خیابون ها قفل بود. شادی و پایکوبی هم حدی داره. خونه من با خونه مادرم چهار کیلومتر فاصله داره،که همه اشو تو ترافیک شدید رانندگی کردم و یک ساعت بعد به خونه رسیدم. روان شناسان بایست این رفتار ایرانیانو تبیین کنند. توهین کردن و ارعاب مهمانان هم به چه معنیه؟
  25
  74
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
  ۵۵
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران

  این آقا چی‌ میگه ما ملت کورش هستیم دوهزار و پانصد سال قدمت داریم هیچ کشوری رو آدم حساب نمی‌کنیم !!!!! همه وحشی هستن به جز ما ملت کورش
  33
  74
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
  ۱۰۳
  منوچهری - کرمان، ایران
  البته افراط و تفریط خوب نیست. ولی این در تمام دنیا اتفاق میوفته! اگر یک ورزشکار, سیاستمدار, هنرمند و یا هر کسی دیگه ای به یک ملت توهین بکنند, این اتفاق طبیعه!
  18
  23
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. دوست وهمشهریه محترم ملتی که همه راهای شادی براش با همیاریهای عقها و فاطیها و قوچعلی ها بسته شده در اولین فرصت ( فرق نمیکنه مسابقه والیبال و فوتبال و رای گیری) میخواد انرژیه جمع شده طی سالها رو یکجوری تخلیه کنه پس چه زمانی بهتراز موقعی که حتی باورها و فاطی ها و قوچعلیها هم از این شادی کردن بهونه جلوگیری یا بقول عمامشون امری و نهی نمیشه خنثی کرد. من سالهاست ارومیه رو ندیدم ولی اینجوری که شما تعریف کردین یه جنگلی شده برا خودش . شهری که میگفتن با کلاس بود یعنی اینقدر شرقی و غربی تو هم شدن که حتی یک لهستانیه معروف دردزدی نمیخواد بار دیگر به این شهر برگرده.
  4
  24
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. درضمن حرفهای این اقای تحفه رو زیاد جدی نگیر . لهستانیها و مجارها تو اروپا مشهورن به تحفه نطز بودن . یه رفیقی دارم که همیشه در مورد تنها تولید این دو کشور برای فیلمهای . میگه که خیلی خوش ...ند در مسیر باد هم وامیستن.
  17
  25
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
  ۳۶
  amirpalang - لندن، انگلستان
  نوش جونتون. خوب کردند. خودت رو که کتک نزدند. به اتوبوست لگد زدند. همین حرفها که کوبیاک درباره ایران زد اگر یک بازیکن ایرانی میزد هرگز برای او ویزا صادر نمیشد.
  29
  23
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶
  ۴۰
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  حق داشته خوب. پلیس باید راه رو باز می کرد نه اینکه مثه ماست تماشا
  6
  13
  دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. دوست عزیز بیشتر مردم ارومیه به امرار معاش و یا حل مشکلات مشغولند. ولی همون عده محدود تماشاگر نما و شادی افراطی کن، موجب دردسر برای کل شهر شده. این عده هم دو طیف هستند ، طیف اول حکومتی ها که متمول هستند و با خونواده هاشون با ماشین های لوکس و غیرلوکسشون بیرون می ریزن و طیف دوم هم اراذل و اوباش و بی کاران که به قول شما عقده هاشونو برطرف می کنند و موجب دردسر برای بقیه میشن.
  3
  7
  دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  یکی به این بگه زیاد ناراحت نشو اونها داشتن از شما استقبال میکردن همانطور که از تیم خودی استقبال کردن تازه چند تا از بازیکنان خودی در این استقبال مصدوم شدن شما زیاد شانس آوردین که دست اینها به شما نرسید
  0
  4
  ‌سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۸
  ۳۸
  rahjoo - بابل، ایران
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران. ملت کوروش اون ملت شاهنشاه آریامهر بود که تو جنگ 8سال جنگید وگرنه این ملت که من دهه شصتی هم توش بدنیا اومدم ملت آخوندکهاست!!بیخود کوروش رو نیار وسط برو جلو بوقتو بزن گاری چی
  1
  6
  ‌سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
  ۳۸
  rahjoo - بابل، ایران
  متاسفم هم برا مردم ایران که انقد نفرت پراکنی رو زود به اجرا درمیارن و اون خارج نشینهایی که تاییدشون می کنن.واقعا بدترین مردم تاریخ هزاران ساله این خاک هستیم
  0
  4
  ‌سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
  نظر شما چیست؟